فیلتر ورودی هوا را میتوان به شکل چرخشی جدا کرده و تمیز کرد. فیلتر ورودی هوا را میتوان به شکل چرخشی جدا کرده و با فیلتر یدکی ارائهشده همراه سشوار تعویض کرد یا اینکه آن را شست. اکثر سشوارها یک حالت باد سرد دارند که در حالت فعال بودن آن المنت سشوار از کار میافتد و میتوان حالت یک قسمت از مو را تثبیت کرد؛ اما در این مدل برای باد سرد یک دکمهی فنری در نظر میگیرند تا بتوان به شکل لحظهای با فشردن دکمه از باد سرد استفاده کرد و با رها کردن آن مجدداً باد گرم شود. همهی این ویژگیها باعث میشود که کار خشک کردن و حالت دادن به موها در کمترین زمان ممکن و به بهترین شکل ممکن انجام شود. دسته سشوار 1200 وات پرومکس طوری طراحی شده است که به راحتی تا شده و این عملکرد قابلیت حمل و جابه جایی دستگاه را بسیار راحت می کند و در صورت نیاز داشتن به همچین وسیله ای برای سفر بسیار مناسب می باشد. این نوع موتور برای سشوارهای خانگی مناسب بوده و مناسب استفاده مداوم نمیباشد. در ادامه این پست قصد داریم به بررسی 7 مدل از بهترین سشوارهای پرومکس از مدلهای حرفهای که مناسب مصارف خانگی و آرایشگاهی هستند ارزانترین سشوار مسافرتی بپردازیم.

این محصول با توان ۱۲۰۰ وات کار می کند. سشوار 7200 پرومکس نیز مشابه مدل قبلی است؛ با این تفاوت که از موتور 2000 وات AC در آن استفاده شده که کار براشینگ را نیز برایتان انجام خواهد داد. ژنراتور یونی به محض روشن کردن فعال شده و یونهای منفی را به منظور حذف الکتریسیته ساکن روی آنها از بین میبرد. توانایی تولید یون در این مدل پس از برخورد به موها، الکتریسیتهی ساکن روی آنها را از بین میبرد. این یونها با باد سشوار خارج میشوند و پس از برخورد به موها، الکتریسیتهی ساکن روی آنها را از بین میبرند. هرچقدر قدرت موتور بیشتر باشد، در مدتزمان کمتری میتوان براشینگ را انجام داد. همچنین از المنت پوشش داده شده با تورمالین نیز در آن استفاده شده است. این محصول با توان ۱۲۰۰ وات کار می کند. این مدل سشوار به شما کمک می کند تا بتوانید موهای خود را همانند یک آرایشگر حرفه ای حالت دهید و از سرعت توان بسیار بالایی برخوردار هستند . سشوار نوا مدل NV-1290 یک محصول کاربردی با طراحی زیبا می باشد. با توجه به بررسی های انجام شده و نظرات مساعد و مثبت کاربران داخلی و خارجی که این سشوار را قبلا خریدهاند، به نظر میآید که اگر قیمتش برای شما مناسب است و به آن نیاز دارید، میتواند برای شما انتخاب خوبی باشد.

فروش سشوار مسافرتی اما برای این انتخاب باید به نکات خاصی توجه نمود. علاوه بر آن این دستگاه مجهز به فیلتر ورود هوا می باشد که از ورود گرد و خاک و مو به دستگاه جلوگیری کرده و موجب افزایش عمر دستگاه می شود. فناوری تولید یون منفی بهصورت دائمی است که به خشک شدن سریعتر موهایتان کمک میکند تا از وز شدن آنها نیز جلوگیری کند. بهاینترتیب وز شدن مو کمتر اتفاق میافتد و حالت دادن به موها هم راحتتر میشود. بهاینترتیب وزشدن مو کمتر اتفاق میافتد و حالتدادن به موها هم راحتتر میشود. تورمالین منبع طبیعی یون منفی است و با تولید یون منفی وز شدگی موها را کمتر میکند و حالت نرمتر و درخشانتری به موها میدهد. اما پیشنهاد میکنیم پیش از خرید بهمنظور آشنایی با نکاتی که باید قبل از خرید آنها را بررسی کرده و برندهای دیگر را بررسی کنید، سری به صفحه راهنمای خرید سشوار بزنید. امیدواریم این مطلب برای انتخاب سشوار مناسب به شما کمک کرده باشد. در این محصول 6 درجهی قابل تنظیم برای دمای باد خروجی و سرعت وجود دارد که میتوانید حالت مناسب را برای خود انتخاب نمایید.

سشوار مسافرتی
با چرخش آن میتوانید حجم باد و فشار هوای خارجشده رابین دو حالت تنظیم کنید و راحتتر موهای خود را فر کنید. سشوار پرومکس یکی از بهترین برندهایی است که بیشترین استفاده را در ایران به خود اختصاص داده است. سیم برق یک متر طول دارد.با ابعاد و وزن کمی که دارد، بهراحتی قابلحمل در کیف شخصی است. علاوه بر دو دکمهای که برای کنترل سرعت و حرارت دارد(هرکدام دارای سه درجه خاموش، متوسط و زیاد است) دارای یک دکمه باد سرد یا با اصطلاح کول شات نیز هست. استفاده از باد سرد تنها با فشردن یک دکمه روی دسته صورتپذیر است. به همین دلیل شما می توانید از این ابزار تنها در منزل استفاده نمایید و در موقعیت های دیگر به آن دسترسی نخواهید داشت . فناوری تولید یون در این با دکمهی فعالسازی انجام میگیرد. این سشوار حرفهای دارای سه متمرکز کنندهی هوا با اندازههای مختلف است که با توجه به نیاز میتوان از یکی از آنها استفاده کرد. این مدل مجهز به فناوری تولید یون، دکمهی باد سرد و سه متمرکز کنندهی هوا است. به طور خلاصه سشوار خانگی پرومکس مدل Lx1600 دارای موتور ۱۶۰۰ وات DC، فناوری تولید یون، دو حالت ترکیبی سرعت و حرارت، حالت باد سرد بوده و با دستهی تاشو و با حجم کمی که اشغال میکند میتوان بهراحتی آن را داخل کیف و چمدان به مسافرت برد.