زبانه برقی درب چیست؟

قفل مقابل برقی
قفل برقی درب چوبی

در این موارد ، بهترین و راحت ترین کار این است که سیم تحریک بار دستگاه را جدا کنید و با قطع سیم ورودی تحریک نزدیک دستگاه و جک زنگ هشدار ، دستگاه را آزمایش کنید. حالا دستگاه را تست کنید و اگر دوباره خراب شد. همچنان که مشکل از مجموعه اصلی هشدارها بود ، شما باید دستگاه را برداشته و برای تعمیر بفرستید.

و اگر می بینید که مشکل برطرف شده است ، مشخص است که مشکل پس از دستگاه است و شما نیاز دارید برای بررسی سیم کشی سوپاپ دستگاه هشدار می تواند بیش از یک ورودی بار داشته باشد (در این حالت باید تمام ورودی های متصل را خاموش کنید). مشکل دستگاه از دست ما برمی آید زیرا باید توسط تعمیرکار تعمیر شود.

اما وقتی سیم کشی خراب است ، اتصال بار بیشتر آنها به دلیل آسیب دیدن درب جلویی یا صندوق عقب ماشین یا اتصال سیم کشی از زیر است پایه پوشش فلزی و می تواند به بدنه فلزی کامیون متصل شود ، باید این قطعات را یکی یکی بررسی کنید. به این ترتیب می توانید امنیت ساختمان را داشته باشید و رفت و آمد آن را کنترل کنید. برای دیدن ادامه مطلب اینجا کلیک کنید.

قفل مغزی برقی مخصوص درب چوبی

قفل برقی جلو یا قفل نردبان ، با نصب این قفل در قاب درب ، می توانید درب را از فاصله 4 متری کنترل کنید. این بستن و بسته شدن درها به صورت ضربه ای انجام می شود ، اما باید گفت که قفل های برقی جلویی توانایی باز کردن درب را از راه دور یا اثر انگشت دارند.

این محصول با نام قفل برقی شیشه ای Securite نیز شناخته می شود. قفل درب شیشه ای برقی Securit ، قفل برقی درب برقی Securit ، قفل برقی شیشه ای درایو Securit ، Miral ، فروش و نصب قفل برقی شیشه ای Securit ، قفل کارت از راه دور با درب ورودی شیشه ای ، درب بازکن برقی Securit ، قفل شافت مغناطیسی ، الکترونیک از دو مغناطیسی تشکیل شده است قطعات. قفل مغناطیسی الکترومغناطیسی در دو قسمت است و قفل جلو برقی درب شیشه ای است.

برای برق درهای شیشه ای ، شیشه Securite ، شیشه Miral و درهای بدون قاب و شیشه ای و می توان از طریق کنترل از راه دور ، رمز عبور ، کارت ، کنترل دسترسی ، سیستم های RFID ، اثر انگشت ، انگشت شست چشم مادون قرمز ، کنترل کنترل پیام کوتاه استفاده کرد.

در کنترل ترافیک سیستم ها ، درب های شیشه ای از جمله درب های فروشگاه طلا ، هواپیمایی ، درب های آزمایشگاهی ، ورودی و خروجی قسمت های مختلف ICU و CCU بسیار مهم هستند. درب شیشه ای را می توان بر روی تمام درهای شیشه ای نصب کرد.

قفل برقی زبانه ای قابل نصب روی درب ضد سرقت

قفل برقی درب ضد سرقت
مغزی قفل برقی

این اتصال بسیار ساده است ، برای انجام این کار ، خروجی رله این دستگاه ها باید مستقیماً به قفل جلو برقی Lorex متصل شود تا پس از فشار دادن دکمه یا فشار دادن کنترل از راه دور یا تشخیص از طریق دستگاه های کنترل حرکت ، به درب بازگردد.

قفل برقی YouTube محصول دیگری با نام تجاری Electropic است که می تواند باز و بسته شود و همچنین توسط iPhone یا ویدیوی الکترونیکی دیگر کنترل شود. تمرکز محتوای ما این است که یاد بگیریم چگونه یک دستگاه قفل برقی با آیفون تصویری Taba (به جای قفل زنجیری) نصب کنیم. همه ما کم و بیش با مکانیزم باز شدن زنجیره آشنا هستیم.

علاوه بر این ، تمام مارک های آن مانند قفل Cisa و قفل برقی Durkas (به عنوان بهترین قفل برقی خارجی) و قفل YouTube و قفل کاویان (در نمونه های محلی) از راه دور قابل استفاده هستند. در این پست هدف ما بررسی قفل برابری – قفل مغز – قفل جلو برقی است که به شما امکان می دهد با یک ریموت کنترل کنید – برچسب – کنترل دسترسی – دستگاه اثر انگشت – آیفون و هر دستگاهی که دارای ولتاژ 24-24 ولت باشد.

قفل مقابل برقی برای درب ضد سرقت

قفل جلو برقی یک وسیله کنترل دسترسی است که برای درب ها استفاده می شود و جایگزین لبه ثابت (نصب شده بر روی قاب) قفل های قفل شده می شود. این نقص ممکن است به دلیل سو mal عملکرد دستگاه یا نقص دیگری غیر از دستگاه باشد ، یعنی.

قیمت قفل مقابل برقی
قفل مغزی برقی

سیم کشی یا آسیب دیدن یکی از شاسی های بار یا اتصال سیم کشی. اما مزیت اصلی قفل برقی لادری امنیت آن است که اگر واحد یا ساختمان فقط از آن راضی باشد و قفل دیگری نصب نشود ، به شدت آسیب پذیر است.

قفل مغزی Adler (قسمت جلوی برقی) کاربرد بسیار متنوعی از قفل های لردر است و به دلیل رقابت زیاد در کشور ما بین تولید کنندگان و تولیدکنندگان قفل های برقی جلو ، این محصول پیشرفت چشمگیری داشته است. نردبان یا قفل برقی جلو دارای مکانیزم بسیار ساده ای است. منبع این خبر اینجاست.

در این موارد شناسایی نوع نقصی که نصاب می داند نقص دستگاه یا اتومبیل است بسیار مهم است ، زیرا اگر نقص جدا نباشد ، نصب کننده می تواند ساعت ها به دنبال نقص باشد که این باعث اتلاف زیاد می شود از زمان می گذرد و ممکن است دیر باشد

ایندکسر