خانواده دامداری داکوتای جنوبی مورد بخشش قرار گرفتند. او احتمالاً در جریان جنایات از نور بیرون آمده است


آنها آخرین آهنگ گاوچران نیستند ، اما احتمالاً آخرین عذرخواهی کامل از چهل و پنجمین رئیس جمهور ایالات متحده است.

و آنها بخاطر نقض برخی از اساسی ترین قوانین ایمنی غذا پس از شروع کاملاً سبک ، بخشیده می شوند.

مارتین اف. یورگنسن جونیور ، که در سال 2020 در سن 95 سالگی درگذشت ، پس از مرگ گذشت. پسرش گرگوری ال جورگنسن 69 ساله و دبورا ال جورگنسن 67 ساله بخشش کامل داشتند.

دادرسی 14 روزه هیئت منصفه بیش از دو دهه پیش در ژانویه 1996 منجر به حبس سه Jorensen شد ، اما نه برای مدت طولانی. آنها در ژوئیه 1996 بودند. مارتین 15 ماه زندان محکوم شد. گریگوری به 24 ماه و دبورا به 12 ماه محکوم شد. زمان زندان و در مجموع 100000 دلار جریمه برای این سه نفر تجدید نظر شد. بررسی توسط دادگاه تجدیدنظر ایالات متحده برای دور هشتم توسط دادگاه Pierre ، SD تایید شد.

برای 20،000 هکتار زمین خانواده و گاوهای Jorgenson (JLC) ، واقع در جنوب مرکز داکوتای جنوبی ، نزدیک ایده آل ، SD ، محکومیت به جرایم فدرال بخشی از این طرح نیست.

طرحی که برخی از تولیدکنندگان گاو داکوتای جنوبی ، چند سال قبل از آن تهیه کردند ، فروش و فروش گوشت گاو خود به عنوان یک محصول برتر ، هم برای قلب و هم برای آنتی بیوتیک و هورمون بود. اما وقتی تقاضا بیش از میزان عرضه بود ، یورگنسن با گوشت گاو تجاری کمتری مخلوط شد.

طبق بخشش های رئیس جمهور ، جرمی که یورگنسنس مرتکب شد فروش آگاهانه گوشت گاو با علامت اشتباه بود.

احکام هیئت منصفه خیلی ساده نبود. گریگوری ال.جورگنسن به اتهامات متعددی به دلیل نامناسب بودن مارک تجاری و کمک به همکاری ، کلاهبرداری از طریق سیم و پست الکترونیکی ، و فروش و حمل و نقل محصولات تقلبی یا بدون مارک مقصر شناخته شد. وی همچنین به جرم توطئه برای کلاهبرداری از ایالات متحده مقصر شناخته شد.

بیش از دوازده اتهام دیگر که در اصل علیه گرگوری ال جورگنسن تشکیل شده بود ، قبل از دادرسی منتفی شدند.

هیئت منصفه مارتین اف. یورگنسن جونیور را به اتهام توطئه برای کلاهبرداری از ایالات متحده ، فروش یا حمل و نقل محصولات تقلبی یا غیر برچسب زده شده و چهار مورد ادعای نادرست و کمک به وی محکوم کرد. بسیاری از اتهامات دیگر نیز توسط دولت قبل از دادرسی منتفی شد.

جنایات فدرال که دبورا ال جورگنسن برای آن محکوم شد شامل موارد زیر است: توطئه برای کلاهبرداری از ایالات متحده ؛ تقلب در سیم و نامه فروش یا حمل و نقل محصولات تقلبی یا بدون مارک و موارد متعدد کمک و مشارکت.

قبل از محاکمه نیز توسط دولت متوقف شد و بسیاری از جنایات علیه وی متوقف شد.

از آنجا که متن دادگاه بلافاصله در دسترس نبود ، دشوار است که بگوییم Jorensens به راحتی بیرون آمد. با این حال ، اتهامات علیه آنها در سال های اخیر احکام سخت تری را به همراه داشته است ، به ویژه مواردی که آسیب به سلامتی انسان در آنها روشن است.

چارلز بی کورنمن ، که اکنون قاضی ارشد دادگاه منطقه ای ایالات متحده در داکوتای جنوبی است ، از سال 1996 ریاست دادگاه را بر عهده دارد.

کاخ سفید اندکی قبل از انتقال به بایدن در بیانیه ای گفت: “فرماندار کریستی نوئم ، R-SD ، و سناتور مایک راندز ، R-SD ، از بخشش این خانواده که دارای تجربه ای مثال زدنی در خدمت به جامعه خود هستند ، حمایت می کنند.” مدیریت.

پس از آزادی از بازداشت فدرال در 29 مه 1998 ، گرگوری ال جورگنسن دو بار به عضویت شورای کمیساریای شهرستان تریپ انتخاب شد. وی پروژه های زیربنایی را برای بهبود دسترسی جوامع بومیان آمریکا هدایت کرده است. و دبورا یورگنسن در تلاش است تا فرصت های آموزشی برای زنان را افزایش دهد.

انجمن ملی پرورش دهندگان گاو ، مارتین یورگنسن را به عنوان تاجر سال می شناسد. هواداران آنها می گویند که جوگنسن از جنایات خود در طول دهه ها خدمات عمومی مثال زدنی ابراز پشیمانی کرده و آنها را مستحق بخشش کرده است.

قبل از مرگ وی در سال 2019 ، خاطرات مربوط به مارتین یورگنسن جونیور با تاریخچه شرکت های سرزمین و گاو یورگنسن منتشر شد. والدین او کشاورزانی بودند که برای اولین بار در سال 1909 چمنزارهای چمن زنی را شکستند و خانواده ای بودند که شرکت گاو را به یکی از بهترین عملیات کشاورزی و دامداری در جهان تبدیل کردند.

کتاب پیشگامان ایده آل رویاب در آمازون در دسترس است.

Jorgensen Land & Cattle سالانه حدود 3500 گاو نر آنگوس می فروشد.

(برای ثبت نام در اشتراک رایگان اخبار ایمنی مواد غذایی ، اینجا را فشار دهید.)


منبع: kafsh-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme bozdurma