حجم ناشناخته ای از گوشت ، محصولات مرغ به دلیل کمبود چک از کشور خارج می شود


Perfect Pasta Inc. وزارت بازرسی ایمنی مواد غذایی و بازرسی مواد غذایی (FSIS) وزارت کشاورزی ایالات متحده گزارش کرد ، از آدیسون ، IL ، مقدار نامشخصی از محصولات گوشت و مرغ منجمد که به طور دائم منجمد شده و به طور دائم منجمد نشده اند ، بیاد می آورد.

بسته های مختلف گوشت و مرغ منجمد محصولات بین دسامبر 2018 و دسامبر 2020 تولید شده و دارای شماره شرکت “Est. 19829 / P-19829 ”در داخل علامت بازرسی USDA چاپ شده است.

“FSIS نگران است كه ممكن است برخي محصولات در فریزرهای مصرف كننده منجمد شوند. به مصرف کنندگانی که این محصولات را خریداری کرده اند توصیه می شود آنها را مصرف نکنند. طبق اعلامیه برداشت ، این محصولات باید کنار گذاشته شوند یا به محل خرید بازگردانده شوند.

همه محصولات ، با اجتناب از مارک HyVee که قابل بارگیری است ، در لیست محصولات 80 صفحه ای منتشر شده توسط FSIS یافت می شوند. این اقلام در سراسر کشور توزیع و فروخته می شد.

این مشکل زمانی کشف شد که تحقیقات FSIS نشان داد که این شرکت در حال توزیع مجدد و بسته بندی مجدد محصولات مناسب در یک مکان ثانویه و بدون استفاده از بازرسی فدرال است. مرکز بسته بندی مجدد در بودجه بازرسی USDA برای Est.19829 / P-19829 کار می کند.

هیچ گزارش تأیید شده ای در مورد عوارض جانبی ناشی از مصرف این محصولات وجود ندارد. هر کسی که نگران پاسخ است باید با ارائه دهنده خدمات بهداشتی تماس بگیرد.

کاربرانی که سوالات بارگیری دارند می توانند با مدیر تضمین کیفیت کانی Demarco و مدیر تضمین کیفیت Paul Novak با شماره تلفن 630-543-8300 تماس بگیرند.

(برای ثبت نام در اشتراک رایگان اخبار ایمنی مواد غذایی ، اینجا را فشار دهید.)


منبع: kafsh-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme bozdurma