جو راردون از کارولینای شمالی به عنوان مدیر ایمنی غذا در NASDA منصوب شد


انجمن ملی وزارتخانه های امور خارجه کشاورزی از جو راردون به عنوان مدیر برنامه های ایمنی غذا نام برد.

Reardon توافق نامه ها و فعالیت های همکاری NASDA با سازمان غذا و داروی ایالات متحده را هدایت می کند و تلاش می کند تا اطمینان حاصل کند که مصرف کنندگان در ایالات متحده همچنان از ایمن ترین و سالم ترین مواد غذایی در جهان برخوردار هستند.

Reardon دانش و تجربیات زیادی در زمینه ایمنی غذا و خوراک در سطح ایالت و فدرال به ارمغان می آورد. راردون در حال حاضر دستیار کمیسر حمایت از حقوق مصرف کننده در وزارت کشاورزی و خدمات مصرف کننده در کارولینای شمالی است. در این نقش ، وی ریاست دپارتمان های مسئول ایمنی غذا ، واکنش اضطراری کشاورزی ، بهداشت حیوانات و تنظیم صنعت کنترل آفات را دارد.

راردون با توجه به 28 سال سابقه کار در سمت های مختلف نظارتی ، از سال 2016 به عنوان یک کارشناس فنی به تیم ایمنی غذا NASDA مشاوره می دهد. روز اول وی با ناسدا 1 ژوئیه تعیین شده است.

راردون گفت: “سازمان های دولتی نقشی حیاتی در اجرا و اجرای سیستم ایمنی مواد غذایی و قوانین بازرسی ما دارند.” “من مشتاقانه منتظر استفاده از تجربه و درک عمیق سیستم نظارتی خود هستم تا اطمینان حاصل کنم که کشورها منابع مورد نیاز برای محافظت از مواد غذایی ما را دارند و همچنین اطمینان حاصل می کنند که تولیدکنندگان برای اجرای شیوه های ایمنی غذا در مزارع و تأسیسات فرآوری خود مجهز هستند.”

بارب گلن ، مدیر عامل NASDA ، هیجان خود را از استقبال از رهبری Reardon به اشتراک گذاشت.

“استعداد و تجربه بدنام جو در تنظیم مواد غذایی در ایالت و فدرال به مشارکت NASDA با FDA کمک می کند. رهبری آن به NASDA در خدمت بهتر اعضای خود و جستجوی فرصت هایی برای ایجاد مشارکت های اضافی در زمینه ایمنی مواد غذایی کمک خواهد کرد. “

پیش از این ، راردون مشاور ارشد فدرال و مدیر دفتر روابط ایالتی فدرال FDA بود. در آنجا ، وی ریاست قانون مدرن سازی ایمنی مواد غذایی تیم ادغام دولت فدرال را بر عهده داشت.

در سال 2017 ، Reardon جایزه James A. Graham را به دلیل کارهای برجسته در زمینه ارائه خدمات به کشاورزان از NASDA دریافت کرد و در سال 2013 ، NASDA وی را به دلیل پشتیبانی خستگی ناپذیر از همکاری برنامه های ایالتی و فدرال با جایزه خدمات افتخار کرد.

NASDA یک انجمن غیرانتفاعی غیرحزبی است که نماینده کمیساران ، دبیران و مدیران بخشهای کشاورزی منتخب و منصوب در تمام 50 ایالت و چهار سرزمین ایالات متحده است. طبق وب سایت خود ، NASDA در حال رشد و بهبود کشاورزی آمریکا از طریق سیاست ، مشارکت و مشارکت عمومی است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد NASDA ، لطفا به سایت www.nasda.org مراجعه کنید.


منبع: kafsh-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>