[ad_1]

انجمن ملی وزارتخانه های امور خارجه کشاورزی از جو راردون به عنوان مدیر برنامه های ایمنی غذا نام برد.

Reardon توافق نامه ها و فعالیت های همکاری NASDA با سازمان غذا و داروی ایالات متحده را هدایت می کند و تلاش می کند تا اطمینان حاصل کند که مصرف کنندگان در ایالات متحده همچنان از ایمن ترین و سالم ترین مواد غذایی در جهان برخوردار هستند.

Reardon دانش و تجربیات زیادی در زمینه ایمنی غذا و خوراک در سطح ایالت و فدرال به ارمغان می آورد. راردون در حال حاضر دستیار کمیسر حمایت از حقوق مصرف کننده در وزارت کشاورزی و خدمات مصرف کننده در کارولینای شمالی است. در این نقش ، وی ریاست دپارتمان های مسئول ایمنی غذا ، واکنش اضطراری کشاورزی ، بهداشت حیوانات و تنظیم صنعت کنترل آفات را دارد.

راردون با توجه به 28 سال سابقه کار در سمت های مختلف نظارتی ، از سال 2016 به عنوان یک کارشناس فنی به تیم ایمنی غذا NASDA مشاوره می دهد. روز اول وی با ناسدا 1 ژوئیه تعیین شده است.

راردون گفت: “سازمان های دولتی نقشی حیاتی در اجرا و اجرای سیستم ایمنی مواد غذایی و قوانین بازرسی ما دارند.” “من مشتاقانه منتظر استفاده از تجربه و درک عمیق سیستم نظارتی خود هستم تا اطمینان حاصل کنم که کشورها منابع مورد نیاز برای محافظت از مواد غذایی ما را دارند و همچنین اطمینان حاصل می کنند که تولیدکنندگان برای اجرای شیوه های ایمنی غذا در مزارع و تأسیسات فرآوری خود مجهز هستند.”

بارب گلن ، مدیر عامل NASDA ، هیجان خود را از استقبال از رهبری Reardon به اشتراک گذاشت.

“استعداد و تجربه بدنام جو در تنظیم مواد غذایی در ایالت و فدرال به مشارکت NASDA با FDA کمک می کند. رهبری آن به NASDA در خدمت بهتر اعضای خود و جستجوی فرصت هایی برای ایجاد مشارکت های اضافی در زمینه ایمنی مواد غذایی کمک خواهد کرد. “

پیش از این ، راردون مشاور ارشد فدرال و مدیر دفتر روابط ایالتی فدرال FDA بود. در آنجا ، وی ریاست قانون مدرن سازی ایمنی مواد غذایی تیم ادغام دولت فدرال را بر عهده داشت.

در سال 2017 ، Reardon جایزه James A. Graham را به دلیل کارهای برجسته در زمینه ارائه خدمات به کشاورزان از NASDA دریافت کرد و در سال 2013 ، NASDA وی را به دلیل پشتیبانی خستگی ناپذیر از همکاری برنامه های ایالتی و فدرال با جایزه خدمات افتخار کرد.

NASDA یک انجمن غیرانتفاعی غیرحزبی است که نماینده کمیساران ، دبیران و مدیران بخشهای کشاورزی منتخب و منصوب در تمام 50 ایالت و چهار سرزمین ایالات متحده است. طبق وب سایت خود ، NASDA در حال رشد و بهبود کشاورزی آمریکا از طریق سیاست ، مشارکت و مشارکت عمومی است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد NASDA ، لطفا به سایت www.nasda.org مراجعه کنید.

[ad_2]

منبع: kafsh-news.ir

ایندکسر