جلسه دادگاه رئیس جمهور بازنشسته زنگ آبی فقط در پایان سال 2021.


دستور اخیر قاضی فدرال ، رابرت پیتمن ، مبنی بر اتهامات توطئه و کلاهبرداری از پل کروز از شرکت Blue Cream Creameries ، از 11 ژانویه ، احتمالاً تا پاییز سال آینده تمدید خواهد شد.

کروز ، 66 ساله ، رئیس جمهور بازنشسته Creameries Blue Bell است. وکلای وی ، کریس فلود و جان دی کلین ، از قاضی می خواهند که شروع هر دادرسی را به پاییز 2021 موکول کند و وکلای دولت با درخواست تأخیر موافقت می کنند. این اتهامات مربوط به اپیدمی کشنده لیستریا است که در بستنی آبی بل یافت می شود.

سیل و کلاین از قاضی خواستند که دستور برنامه را اصلاح کند. آنها قبلاً از پیتمن خواسته اند که کل کیفرخواست هفت نفر از اعضای هیئت منصفه را رد کند ، زیرا تاریخ مجازات برای هر اتهام به پایان رسیده است. وکلای دادگستری دادگستری (استرالیا) اولین استدلالهای کتبی خود را علیه اخراج هفته آینده ارائه می دهند.

Flood و Klein می گویند ، “اگر دادگاه بخواهد استدلال های شفاهی راجع به درخواست اخراج را بشنود” ، جلسه دادرسی باید “خیلی زودتر از سایر محدودیت های زمانی” تعیین شود. . . “ آنها هم می خواهند دادگاه مهلت تشکیل سایر مراحل مقدماتی را تا مه 2021 تمدید کرد.

سیل و کلین به عنوان ملاحظات “مسائل حقوقی اولین برداشت در پیشنهاد اخراج کروز در انتظار ، کشف گسترده و مداوم ، نیاز به نگه داشتن کارشناسان ، نیاز به دامنه بالقوه قضایی شهادت آنها و پیچیدگی واقعیت ها را به عنوان ملاحظات ذکر می کنند.

گفته می شود که وکلای دولت منصوب در این پرونده با برنامه طولانی تری که توسط وکلای مدافع پیشنهاد شده مخالفت نمی کنند.

“دولت در ابتدا سعی کرد از طریق اطلاعاتی که در 1 مه 2020 ارسال شد ، در این پرونده اتهاماتی را مطرح کند. کروز به دلیل عدم صلاحیت رسیدگی به پرونده ، اقدام به رد اطلاعات کرد. دولت با این پیشنهاد مخالفت نکرد. دادگاه آن را در تاریخ 15 ژوئیه سال 2020 ارائه داد. در حالی که اطلاعات منتظر بودند ، دولت صدها هزار صفحه آغازین را به صورت الکترونیکی ارائه داد. “

آنها می گویند که با رد اطلاعات ، دفاعیات روند گران بارگذاری این اسناد را به یک پایگاه داده آغاز کردند. وی این تلاش ها را متوقف کرد تا اینکه مشخص شد که آیا پرونده قابل حل است و کیفرخواست بازگردانده می شود یا خیر.

هیئت منصفه اعظم کیفرخواست را در تاریخ 20 اکتبر سال 2020 برگرداند. دفاعیات بلافاصله با توجه به انقضای مهلت قانونی ، تقاضای عزل را مطرح کرد. انتظار می رود مخالفت با دولت در 23 نوامبر برگزار شود و انتظار می رود دفاع در اوایل دسامبر پاسخ دهد.

در تاریخ 2 نوامبر ، دفاع یک درخواست جامع برای گشودن دولت ارسال کرد. “ما می فهمیم كه دولت در مرحله جمع آوری و تهیه اسناد پاسخگو است.” در همین حال ، دفاع بارگیری و بررسی اسنادی را كه دولت قبلاً آماده كرده بود ، از سر گرفت.

تیم دفاعی ادامه داد: “اگر در این صورت اتهامات از پیشنهاد خروج پیش رو زنده بماند ، این روند احتمالاً کارشناسان زیادی از هر دو طرف را درگیر خواهد کرد.” “این دفاعیه برای یافتن و بازداشت کارشناسان در تلاش است.”

مراحل مقدماتی در حال حاضر در 25 نوامبر در جریان است. دستور انتصاب دادگاه رسیدگی به پرونده های مقدماتی را برای 30 دسامبر و دادگاه را برای 11 ژانویه 2021 تعیین می کند. با توجه به شرایط فوق ، دفاع خواستار تغییر برنامه می شود.

در طرح پیشنهادی اصلاح دستور برنامه آمده است: “ابتدا ، دفاع پیشنهاد می کند که اگر دادگاه مایل به استدلال شفاهی در مورد درخواست انصراف باشد ، جلسه دادرسی باید قبل از تاریخ های دیگر تعیین شود.” “این پیشنهاد ، در صورت موفقیت ، پرونده را تا زمان تجدیدنظر احتمالی مختومه می کند و می تواند نیاز به اقدامات بعدی را از بین ببرد. این پیشنهاد تا اوایل اواسط ماه دسامبر به طور کامل بیان خواهد شد ، و اگر طرف دادگاه برای ارائه استدلال های شفاهی لازم بداند ، می تواند پس از تعطیلات برای دادرسی در اوایل ژانویه آماده و در دسترس باشد.

وی افزود: “دوم ،” مرور صدها هزار صفحه کشف زمان قابل توجهی خواهد داشت. این بازبینی ممکن است زمینه هایی برای حرکات اضافی قبل از محاکمه ، از جمله حرکات احتمالی سرکوب و حرکات باز را نشان دهد. “بر این اساس ، ما پیشنهاد می کنیم آخرین مهلت مراحل مقدماتی در مه 2021 تعیین شود.”

“سوم ، حجم یافته ها ، نیاز به حفظ کارشناسان و به طور بالقوه ، برای انجام اقدامات داوبرت دادخواهی و پیچیدگی حقایق نشان می دهد که تاریخ دادرسی ژانویه غیر واقعی است. “به این ترتیب ، آنها می خواهند دادگاه تاریخ مشخصی را برای دادرسی در پاییز 2021 تعیین کند.

تیم دفاعی همچنین از دادگاه خواست که برنامه فعلی مراحل مقدماتی را تغییر دهد:

(1) در صورت لزوم تشخیص استدلالهای شفاهی ، رسیدگی به پیشنهاد اخراج منتظر ژانویه 2021 ؛

2) تعیین مهلت برای سایر اقدامات مقدماتی تا مه 2021 ؛ و

(3) تعیین یک تاریخ مشخص برای دادگاه در پاییز 2021. دفاع متفق القول است که همه زمان ها از اکنون تا پاییز 2021 باید تحت قانون دادرسی سریع مستثنی شوند.

کروز ساکن شهر برنام ، تگزاس است که دفتر مرکزی آن کرم های بلو بل است. در حدود 90 مایلی شرق آستین واقع شده است.

بلو بل در ماه مه در دو مورد مرتبط با توزیع غذای تقلبی و نقض قانون فدرال غذا ، دارو و مواد آرایشی ، به جرم خود اعتراف کرد. وی موافقت کرد که برای حل و فصل ادعاهای تحت عنوان قانون ادعاهای دروغین در مورد محصولات بستنی که تحت شرایط غیر بهداشتی تولید و به مراکز فدرال از جمله ارتش فروخته می شود ، جریمه هایی معادل 17.5 میلیون دلار و 2.1 میلیون دلار پرداخت کند.

در مجموع 19.35 میلیون دلار جریمه ، مصادره و پرداخت در قالب یک قرارداد مدنی ، دومین مبلغی است که تاکنون برای حل یک مسئله ایمنی مواد غذایی پرداخت شده است.

موضوع در تعقیب کیفری نقش کروسه در شیوع لیستریا در سال 2015 است که منابع تولیدات آن محصولات با نام تجاری بل بل است. در مجموع 10 نفر مبتلا به لیستریوز مرتبط با شیوع از 4 ایالت گزارش شده اند: آریزونا با 1 ، کانزاس با 5 ، اوکلاهما با 1 و تگزاس با 3. همه بیماران در بیمارستان بستری شدند.

سه مورد مرگ در کانزاس گزارش شده است.

در تاریخ 20 آوریل 2015 ، Blue Bell Creameries داوطلبانه تمام محصولات خود را در آن زمان در بازار فراخوانی کرد ، که در تمام امکانات خود از جمله بستنی ، ماست منجمد ، شربت و تنقلات منجمد تولید شده بود. همچنین تأسیسات تولید در چهار کشور را تعطیل کرد.

سازمان غذا و داروی ایالات متحده یافته های مهم مربوط به بازرسی های اخیر در تأسیسات تولید بلو بل را در 7 مه 2015 منتشر کرد.

لیستریوز یک عفونت تهدید کننده زندگی است که در اثر خوردن مواد غذایی آلوده به باکتری (میکروب) لیستریا مونوسیتوژنز (لیستریا) ایجاد می شود. افراد در معرض خطر ابتلا به لیستریوز شامل زنان باردار و نوزادان ، افراد 65 سال به بالا و افرادی با سیستم ایمنی ضعیف هستند.

(برای ثبت نام در اشتراک رایگان اخبار ایمنی مواد غذایی ، اینجا را فشار دهید.)


منبع: kafsh-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes