جلسات دادرسی برای تغییر احکام و احکام برادران پارنل در یک اپیدمی مرگبار سالمونلا


برادران استوارت پرنل ، 66 ساله و مایکل پرنل ، 62 ساله ، به ترتیب 18 و 11 ساله هستند که به دلیل محکومیت های سال 2014 خود ، از جمله شرکت Peanut Corporation of America (PCA) ، در زندان های فدرال خدمت می کنند.

اما با جلسات دادرسی موسوم به “2255” که اکنون در 20 آوریل برای میکال و 25 مه برای استوارت برنامه ریزی شده است ، آزادی زودهنگام این دو نفر نتیجه احتمالی است. آزمایش آنها در ارتباط با یک اپیدمی کشنده از سالمونلا بود که در محصولات بادام زمینی آنها یافت می شد.

پرنلز با دريافت جلسات مستند درباره پيشنهادات آنها براي “تعطيلات ، حذف يا اصلاح” احكامشان ، چيزي را ارائه داده است كه بسياري از افراد دريافت نمي كنند.

قاضی قاضی آمریكا توماس ك. لانگستاف موافقت كرد كه در همان دادگاه در آلبانی ، جورجیا ، جایی كه پارنلز محكوم و محكوم شد ، به دادخواست ها رسیدگی كند.

ماده 2255 ، طبق قاضی لنگستاف ، مقرر می دارد که:

“یک زندانی در حبس به دلیل محکومیتی که توسط کنگره تأسیس شده و ادعای حق آزادی دارد به این دلیل که این مجازات بر خلاف قانون اساسی یا قوانین ایالات متحده وضع شده است یا دادگاه صلاحیت اجرای چنین حکمی را ندارد یا این مجازات بیش از حد مجاز قانون است یا در غیر این صورت مشمول امنیت است ، می تواند دادگاه مجازات را مجبور به آزادی ، لغو یا اصلاح مجازات کند. “

لانگستاف در ادامه توضیح داد که اگر ادعای ماده 2255 یک زندانی معتبر تشخیص داده شود ، دادگاه “حکم را آزاد کرده و آن را لغو می کند و زندانی را آزاد می کند یا او را محکوم می کند ، یا دادگاه را دوباره آغاز می کند و یا حکم خود را به میزان مناسب تنظیم می کند. “

او همچنین می گوید که تحت بخش 2255:

“تا زمانی که پرونده و پرونده ها و پرونده ها به وضوح نشان ندهد که زندانی حق هیچگونه تخفیفی را ندارد ، دادگاه به وکیل ایالات متحده اطلاع می دهد ، جلسه رسیدگی فوری را ارائه می دهد ، امور را تعیین می کند ، و نتیجه گیری از واقعیت و نتیجه گیری از نگرش نسبت به آنها “

تا اینجا پیش رفت ، پرنلز سنگین نشان داد که رسیدگی به مدارک لازم برای رسیدگی به درخواستهای بخش 2255 ضروری است.

قاضی دادگستری با استناد به برت علیه مونتگومری گفت: “خواهان سپاه فدرال هابئاس در صورت ادعای حقایقی که در صورت اثبات موجب حق رهایی برای وی می شود ، حق دادرسی اثبات کننده را دارد.”

دادگاه گفت که خواهان مایکل پارنل “در مجموع چهار (4) زمینه را برای تسکین” مطرح می کند. دلایل آن عبارتند از:

زمینه 1 درخواست آزادی – خواهان ادعا می کند که به دلیل تبلیغات نامطلوب و خصومت گسترده با شرکت خواهان در سال 1990 ، از وكیل دادگاه كمك ناكارآمد دریافت كرده است. محیط اطراف.

زمینه 2 – خواهان ادعا كرد كه وكیل به دلیل اعضای هیأت منصفه ای كه از مرگ های مربوط به شیوع سالمونلا آگاه بودند ، در جلوگیری از اعتصاب كمك ناكارآمد داشته است.

زمینه 3 – خواهان ادعا می کند که وکیل پرونده در کمک به عدم تحقیق در مورد پیش داوری اعضای هیئت منصفه پس از شناخته شدن تأثیر نادرست پس از دادرسی ، بی تأثیر بوده است.

دلیل 4 – خواهان ادعا می کند که وکیل دادگستری به دلیل عدم موفقیت در تحقیق ، وکیل مدافع کمک ناکارآمدی کرده است و شاهدانی را دعوت کرده است که شاهدان اصلی دولت را بی اعتبار می کنند.

قاضی در جوابش مشخص بود.

قاضی گفت: “برای رهایی از محکومیت مبتنی بر کمک قانون اساسی بی اثر قانون اساسی ، متهم باید ثابت کند عملکرد وکیل ناکافی است و عدم اجرای آن به متهم آسیب رسانده است.”

دادگاه دریافت که صورت جلسه به طور صریح نشان نمی دهد که ادعاهای خواهان ناکام مانده و خواهان حق شنیدن ادعاهای خود را دارد. خواهان حقایقی را ادعا می کند که در صورت اثبات ، موجب تسکین وی می شود. نمی توانیم بگوییم [that Petitioner’s] ادعاها در این مرحله بر اساس خلاصه های بدون پشتوانه ، یا تصدیقاً آشکار است. همچنین نمی توانیم بگوییم که سوابق به وضوح نشان می دهد که او حق تخفیف دارد؟

“گرچه نتیجه گرفتیم [petitioner] حق داشتن دادرسی اثباتی را دارد ، ما در مورد شایستگی ادعاهای وی اظهار نظری نمی کنیم. همانطور که دادگاه قبلی ما اشاره کرد ، “[t]این است که ما نمی دانیم . . چه [petitioner’s] این ادعاها واقعاً درست هستند و اینکه آیا در نتیجه ، وی به موجب قانون اساسی از کمک موثر منطقی وکیل محروم شده است. “

استوارت پرنل ادعاهای مشابهی را مطرح می کند ، خصوصاً در مورد ادعاهایی مبنی بر داشتن مشاور قضایی بی اثر.

قاضی لنگستاف به دولت دستور داده است تا دادخواست دهندگان را برای دادرسی “تولید” کند ، اما هنوز مشخص نیست که آیا این بدان معنی است که پارنلی از یافته های فدرال فعلی خود در هازلتون ، SC ، جایی که استوارت و فورت دیکس هستند ، به آلبانی ، جورجیا سفر می کند. ، نیوجرسی ، جایی که مایکل در آن زندانی است.

عدم اطمینان همه گیر به این معنی است که طرفین تا 29 مارس و 3 مه مهلت دارند درخواست كنند جلسات دادرسی را با كنفرانس ویدیویی برگزار كنند.

در اواخر سال 2008 ، کره بادام زمینی و کره بادام زمینی تولید شده توسط PCA در جنوب جورجیا باعث شیوع سالمونلا در چندین ایالت شد. در سال 2013 ، برادران پارنل و سه مدیر PCA کیفرخواست شدند. دو نفر به جرم خود اعتراف کردند و سه نفر از جمله پارنلز توسط هیئت منصفه در سال 2014 محاکمه شدند.

دادگاه 34 روزه اعضای هیئت منصفه ، برادران پارنل را به جرم توطئه ، کلاهبرداری از طریق پست و سیم و همچنین موارد متعدد واردات مواد غذایی تقلبی به تجارت بین ایالتی ، مقصر دانست. قاضی ، استوارت پرنل را به 28 سال زندان فدرال و مایکل پرنل را به 20 سال زندان محکوم کرد.

(برای ثبت نام در اشتراک رایگان اخبار ایمنی مواد غذایی ، کلیک اینجا)


منبع: kafsh-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme bozdurma