از معروفترین آثار شادر میتوان به فیلم میزبان (Host) اشاره کرد که هم توانست نظر منتقدان را به خود جلب کند و هم بهعنوان یکی از ترسناکترین آثار این سالهای سینما تم تولد 3 سالگی دختر شناخته شود. حضور دو هنرمند بزرگ و نامآشنا در کنار داستانی هیجانانگیز، میتواند بهانه خوبی برای تماشای تازهترین اثر ویلیام یوبنک باشد که پیش از این در سال ۲۰۱۴ و با فیلم «سیگنال»، توانست نامی برای خود دستوپا کند. این تم جذاب را برای هواداران دو آتیشه این تیم محبوب، پیشنهاد میکنیم. طیف خیلی وسیعی از مصرف کنندگان تم تولد بتمن را به عنوان تم تولد انتخابی جشن خود ترجیح می دهند. در پی محبوبیت بالای شخصیت بتمن بین مخاطبین، توجه خیلی از طراحان و تولید کنندگان لوازم جشن و تم تولد به سمت این کاراکتر جلب شد. پس از گذشت مدت کوتاهی از عرضه ی این محصولات، تم تولد بتمن به یکی از پرفروش ترین محصولات حوزه ی تولد تبدیل شد و سود بسیار زیادی نصیب طراحان و تولیدکنندگان کرد. تم بارسلونا با چند آیتم جذاب و جالب از جمله لباس این تیم، تزئین کیک با آرم این باشگاه و خرید کلاههای تولد با طراحی بازیکنان بارسلونا، به یک تم پسرانه جذاب تبدیل میشود. به دنبال فداکاری ها و سایر ویژگی های پسندیده ی بتمن و همچنین لباس و پوشش جذابش، بتمن به یک شخصیت قهرمان و بسیار دوست داشتنی برای مخاطبین تبدیل شده است.

تم های تولد به انواع مختلف تقسیم می شوند که هر یک از تم ها ویژگی های خاصی داشته و متناسب با سن فرد خریداری خواهند شد. تم تولد پرسپولیس شامل اقلام مختلف است که می تواند مراسمات شما را زیبا تر و با شکوه تر کند . اگر دخترتان میخواهد روز تولدش را با دختران و کسانی که دوست دارد بگذراند، بهتر است میزبان یک مهمانی چای در یک باغ زیبا یا اتاق چای باشید. این تم زیبا بیشتر از همه مورد توجه دختر خانمهایی قرار میگیرد که عاشق خیالبافی هستند و دوست دارند که در تولد خود از رنگهای زیادی استفاده کنند. چرا که به دنبال شخصیت قهرمانانه ی بتمن توجه همه ی پسر ها به طور قطعی حداقل در یک برهه ی کوتاه از زندگیشان به تم تولد و محصولات بتمن جلب می شود. تم بالماسکه یک تم شیک برای دخترخانمهای 16 ساله است. برای چیدن جدیدترین تم تولد دخترانه، باید مدلهای مختلف آن را ببینید و از میانشان، باتوجه به علایق شخصی که برایش تولد میگیرید، تم را تهیه کنید. به طوری که دیالوگ های بتمن، لباس بتمن، تنپوش و دستکش بتمن و سایر اقلام مربوط به بتمن از قبیل اسباب بازی های مختلف و تجهیزات متعدد به طور وحشتناکی مورد علاقه ی هواداران واقع شده است.

در این صورت وقت کافی دارید تا سالن را رزرو کنید و همه تجهیزات را آماده کنید. اگر اهل چای باشید، برای مهمانیتان چند نوع چای آماده کرده تا مطابق میل همه میهمانان باشد. برای این تم ظرفهای چای مخصوصتان را آماده کنید و لذت چای مهمانی را برای مهمانان عزیزتان دوبرابر کنید. در پایان جشن شمعها را فوت کنید و از چهرههای پشت ماسک پرده برداری کنید. حتی امروزه بسیاری از فرزندان در جشن تولد والدینشان از تم بهره می گیرند. علاوه بر جشن های تولد از این تم میتوان برای دورهمایی های ورزشی و فوتبالی بین آقایان نیز استفاده کرد تا دورهمی خوبی را درکنار دوستانتان تجربه کنید. به جای کارت دعوت از جعبه دعوت استفاده کنید. در زمان خرید اینگونه از وسایل حتماً به گارانتی آنها نیز توجه کنید و از خرید وسایل بیکیفیت و چینی خودداری کنید. برای خرید اینترنتی تم تولد پرسپولیس کافیست در سایت مستر سورپرایز نام تم را جستجو کنید یا در گروه های تم های ورزشی تم پرسپولیس را انتخاب کنید . برای برنامه ریزی برای تولد حتما دو ماه قبل شروع کنید. لبههای لباس را به اندازه دو سانتی متر به داخل تا زده و با نخ و سوزن یا چرخ خیاطی آن را بدوزید.

یکی دیگر از اولین کارهای مطرح اپل تی وی پلاس، سریال برنامه صبحگاهی بوده که تا امروز دو فصل از آن به نمایش درآمده و نامزدیها و جوایزی را هم بهدنبال داشته است.در این سریال با یک مجری زن برنامهای صبحگاهی همراه میشویم که پس از سالها فعالیت درکنار همکار مرد خود، متوجه میشود که او متهم به رسوایی اخلاقی شده و همکاری آنها به پایان میرسد. این سرویس که کار خود را بهعنوان یک پلتفرم ارائهی ویدیوهای آنلاین از سال ۲۰۱۰ شروع کرده، در سال ۲۰۱۷ قراردادی هم با نتفلیکس امضا کرد تا پخش بعضی از آثار این شرکت را در چین برعهده بگیرد.یوکو (Youku): باز هم یکی دیگر از سرویسهای استریم چینی که این یکی هم با ۸۱ میلیون مشترک، به خوبی قدرت خود را در این بازار نشان میدهد. انواع گلها در رنگهایی که دختران ترجیح میدهند، گلدانهای سفید و استفاده از تاج گل این تم ایدهآل و فانتزی را در اختیارتان قرار میدهد. اگر پسر شما هم به شخصیت بتمن علاقه دارد شما می توانید با خرید تم تولد بتمن از فروشگاه تم سورتایم برای برگزاری جشن تولد پسر خود حسابی او را غافلگیر کرده و یک مراسم به یادماندنی هم برای فرزند خود و هم برای مهمانان رقم بزنید.

ایندکسر