[ad_1]

به درخواست FDA ، دادگاه فدرال در ایالت واشنگتن تولید کننده 51 ساله آب را متوقف کرد که سالانه 2.9 میلیون وعده آب سیب به برنامه ناهار ملی USDA می رساند.

FDA محصولات آب میوه را در ویل پردازش در خیابان 108 Blaine Ave در سان ساید ، واشنگتن یافت ، با آرسنیک غیر آلی و پاتولین ، هر دو سم که خطر سلامتی برای مصرف کنندگان است.

در 14 ژانویه ، قاضی استنلی A. باستیان با موافقت با ممنوعیت دائمی کشت دره ، تصویب کرد و این شرکت را که 71 نفر را در دره یاکیما واشنگتن استخدام می کند ، توافق کرد.

سه کارخانه تولیدی ، یک محیط یا انبار موجو ، یک سردخانه و سه یخچال برای حکم شرقی واشنگتن در دادگاه منطقه ایالات متحده ذکر شده است. تمام امکانات در Sunnyside واقع شده است.

مری آن بلیسنر ، مالک و رئیس شرکت Valley Processing ، نیز به عنوان یک متهم معرفی شده است. این مصوبه برای کلیه مدیران ، مشارکت ها ، شرکت ها ، شرکت های تابعه و شرکت های تابعه اعمال می شود ، همه باید به آن پایبند باشند.

“متهمان در دادگاه وکالت می کنند که به استثنای نگهداری و ارسال محصولات برای تخریب تحت. . . بر اساس این مصوبه ، در زمان لازم الاجرا شدن این مصوبه ، آنها در فرآوری ، تولید ، تهیه ، بسته بندی ، نگهداری یا توزیع هر نوع ماده غذایی نیستند. “

اگر دره پردازش بخواهد “پردازش ، تولید ، تهیه ، بسته بندی ، ذخیره سازی یا توزیع غذا” را از سر بگیرد ، ابتدا باید 90 روز قبل این امر را به FDA اطلاع دهند.

شرکت آب میوه نیز نیاز به استخدام یک متخصص یا کارشناسانی دارد که هیچ ارتباط شخصی و مالی – غیر از توافق نامه مشاوره – با این شرکت ندارند. کارشناس یا کارشناسان باید ، به دلایل واجد شرایط ، آموزش ، آموزش و تجربه ، در اجرای برنامه هایی برای کنترل شرایط بهداشتی در محیط تولید کمک کنند.

سایر زمینه های تجربه مورد نیاز شامل کنترل آفات ، بهداشت و بهداشت کارکنان است.

این مصوبه به متهمان دستور می دهد تا زمانی كه شركت از قانون فدرال غذا ، دارو و مواد آرایشی و بهداشتی (قانون FD&C) و سایر الزامات مندرج در مصوبه رضایت ، توزیع محصولات آب تقلبی را متوقف كنند. در شکایتی که از طرف FDA در 6 نوامبر 2020 تنظیم شد ، آژانس اظهار داشت که محصولات آب میوه Valley Processing، Inc. حاوی سموم غیر آلی آرسنیک و پاتولین در سطوحی است که ممکن است سلامتی مصرف کننده را تهدید کند.

محققان FDA خاطرنشان كردند كه متهمان آب را تحت شرايط فوق العاده نامساعد فرآوري كرده و از استانداردهاي مربوط به ايمني مواد غذايي تبعيض نكردند. این شامل ذخیره کنسانتره آب انگور آلوده به خاک و کپک در مخازن ذخیره سازی خارج از محل و بشکه های پوشیده شده برای چندین سال در خارج است. علیرغم آلودگی ، متهمان این کنسانتره آب را با دسته های جدیدتر ترکیب کرده و مخلوط را بین مصرف کنندگان توزیع کردند. این شامل توزیع آب میوه برای استفاده در برنامه های ناهار مدرسه بود. در این شکایت آمده است که متهمان قول دادند که دیگر از آب آلوده استفاده نکنند ، اما بازرسی بعدی سازمان غذا و داروی آمریکا در سال 2019 نشان داد که متهمان همچنان مخلوط آب قدیمی را با آب جدیدتر برای توزیع ادامه می دهند.

“سازندگان مواد غذایی که از مقررات FDA پیروی نمی کنند ، می توانند سلامت و سلامتی مصرف کنندگان را در معرض خطر قرار دهند. با این مصوبه رضایت ، ما در حال اقدام برای محافظت از آمریکایی ها ، از جمله کودکان در این مورد ، در برابر خوردن غذاهایی هستیم که بر خلاف قانون فرآوری شده اند. ” “FDA كاملاً متعهد است كه درمورد كسانی كه استانداردهای ایمنی غذا را نادیده گرفته و مواد غذایی تقلبی را به مردم توزیع می كنند ، اقدامات مقتضی را انجام دهد.”

فرمان موافقت منع دائمی Valley Processing Inc. را ممنوع می کند. دریافت ، تهیه ، پردازش ، بسته بندی ، فروشگاه ، برچسب گذاری و یا توزیع محصولات تحت نظارت FDA مگر اینکه و تا زمان انجام اقدامات اصلاحی.

طبق مصوبه رضایت ، Valley Processing، Inc. باید هر شیره ای را که هنوز در اختیار او است از بین ببرد. قبل از پردازش یا توزیع هر نوع آب میوه یا غذا در آینده ، متهمان باید ابتدا FDA را مطلع كنند ، اقدامات خاص حذف شده را كه در این دستورالعمل مشخص شده است رعایت كنند و به FDA اجازه دهند كه از آنها تسهیلات و رویه های خود را بازرسی كند.

وزارت دادگستری ایالات متحده این شکایت را از طرف FDA ثبت کرد.

[ad_2]

منبع: kafsh-news.ir

ایندکسر