توافقنامه معادلات آلی تولیدکنندگان ایالات متحده و انگلیس را در شرایط برابر قرار می دهد


سال جدید نشان دهنده اجرای توافق نامه جدیدی بین ایالات متحده و انگلستان است که اجازه می دهد محصولات ارگانیک مجاز در یک کشور به طور خودکار در کشور دیگر تأیید شوند.

این توافق نامه شامل وزارت کشاورزی ایالات متحده می شود ، زیرا برنامه ملی ارگانیک تحت کنترل آن است. دفتر بازاریابی کشاورزی USDA ، که مستقیماً برنامه ارگانیک را کنترل می کند ، گفت این معامله شامل انگلیس ، ایرلند شمالی ، اسکاتلند و ولز است.

در تجارت محصولات ارگانیک با انگلستان مراحل مختلفی انجام می شود.

به گفته مقامات آمریكایی ، فرآیند جدیدی برای واردات كلیه محصولات ارگانیك USDA كه بر اساس این توافق نامه به انگلستان ارسال می شود ، معرفی خواهد شد. در 1 ژانویه ، انگلیس نیاز به “گواهی بازرسی” را آغاز کرد. سند اصلی باید ظرف 10 روز کاری امضا شود تا محموله به صورت ارگانیک فروخته شود.

شرکت های آمریکایی اکنون باید سند جدید واردات انگلیس را برای صادرات به انگلیس ، ولز و اسکاتلند ارائه دهند. کالاهایی که به ایرلند شمالی می روند همچنان تحت پوشش سیستم کنترل تجارت اتحادیه اروپا و کارشناسان خواهند بود.

در بیانیه دفتر بازاریابی کشاورزی ایالات متحده آمده است که این توافق شامل حیوانات آبزی – از جمله ماهی و صدف – یا محصولات مشتق شده از حیوانات تحت درمان با آنتی بیوتیک برای صادرات از انگلستان نبود.

(برای ثبت نام در اشتراک رایگان اخبار ایمنی مواد غذایی ، اینجا را فشار دهید.)


منبع: kafsh-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme bozdurma