[ad_1]

وزارت کشاورزی ایالات متحده بازرسی ایمنی غذا و غذا (FSIS) فراخوان گوشت ماکارونی و محصولات مرغ را از آوانزا پاستا LLC در 20 مارس به روز کرد. ده ها مارک شرکت می کنند.

Avanza Pasta LLC 9،847 پوند ماکارونی گوشت و مرغ را بدون نیاز به بازرسی فدرال به یاد می آورد ، در حالی که در زمان توقیف اولیه 2200 پوند ذکر شده بود.

“FSIS نگران است كه ممكن است برخي محصولات در فریزرهای مصرف كننده منجمد شوند. به مصرف کنندگانی که این محصولات را خریداری کرده اند توصیه می شود آنها را مصرف نکنند. این محصولات باید دور ریخته یا به محل خرید بازگردانده شوند. ”، طبق اعلامیه بارگیری به روز شده.

محصولات گوشت و مرغ ، راویولی و تورتلینی ، در تاریخ های مختلف از 5 اکتبر 2019 تا 12 مارس 2021 تولید شده است..

محصولاتی که باید برداشت شوند شماره شرکت یا نشان USDA برای تأیید ندارند. این اقلام به رستوران ها ، توزیع کنندگان و مراکز فروش در ایلینوی ، ایندیانا و ویسکانسین حمل می شد.

این مشکل توسط FSIS در طی فعالیتهای نظارت بر تجارت کشف شد.

هیچ گزارش تأیید شده ای در مورد عوارض جانبی ناشی از مصرف این محصولات وجود ندارد. هر کسی که نگران واکنش است باید با ارائه دهنده خدمات بهداشتی تماس بگیرد.

FSIS به طور منظم بررسی اثربخشی تشنج را انجام می دهد تا تأیید کند که شرکت های توقیف فراخوان را به مشتریان خود اطلاع می دهند و اقدامات لازم برای اطمینان از عدم دسترسی محصول دیگر به مصرف کنندگان انجام شده است.

تصاویر برچسب محصولات بارگیری شده را می توانید در اینجا پیدا کنید.

(برای ثبت نام در اشتراک رایگان اخبار ایمنی مواد غذایی ، اینجا را فشار دهید.)

[ad_2]

منبع: kafsh-news.ir

ایندکسر