تحقیقات شیوع FDA از زمان به روزرسانی پیشرفت کمی داشته است


جدول زیر تحقیقات شیوع مدیریت شده توسط تیم های پاسخ CORE FDA تاکنون در سال جاری را نشان می دهد. تحقیقات در مراحل مختلف است. برخی از شیوع ها با تحقیقات مداوم اطلاعات محدودی دارند ، برخی دیگر ممکن است در حال اتمام باشد.

مطابق صفحه جدول شیوع ، سازمان غذا و دارو برای تحقیقات در مورد شیوع بیماری که منجر به اقدامات خاص و م forثری برای مصرف کنندگان – مانند دور انداختن یا اجتناب از برخی مواد غذایی – شده است ، توصیه های بهداشت عمومی را ارائه می دهد.

همه تشنج ها و هشدارها منجر به شیوع بیماری ناشی از غذا نمی شوند.

با توجه به صفحه جدول شیوع CORE ، بررسی های شیوع که منجر به گام های خاص و موثری برای مصرف کنندگان نمی شود ، می تواند منبع را به طور قطعی شناسایی کند یا عوامل موثر در آن را نشان دهد. به گفته کارکنان CORE ، در صورت شناسایی منابعی و / یا عوامل موثر در پیشگیری در آینده ، FDA متعهد می شود که خلاصه ای از این یافته ها را ارائه دهد. برای بازدید از وب سایت FDA ، که پیوندهایی به اطلاعات شیوع دارد ، اینجا را کلیک کنید.

برای دیدن نسخه بزرگتر روی جدول کلیک کنید.

(برای ثبت نام در اشتراک رایگان اخبار ایمنی مواد غذایی ، اینجا را فشار دهید.)


منبع: kafsh-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme bozdurma