[ad_1]

مقامات بهداشت عمومی می گویند که آنها تحقیقات خود را در مورد شیوع سالمونلا که در یک رستوران و یک کامیون مواد غذایی ردیابی شده است ، به پایان رسانده اند. تا 230 نفر مبتلا هستند.

بهداشت عمومی لامبتون در استان انتاریو ، کانادا گزارش داد که بیماری های بین مراجعه کنندگان رستوران باراکات در سارنیا و کامیون مواد غذایی باراکات در کرونا بین 19 تا 29 اکتبر رخ داده است. این شرکت ها در تاریخ 30 اکتبر تعطیل هستند. هنگامی که آماده بازگشایی باشند در هر دو اتاق برگزار خواهد شد.

آژانس بهداشت عمومی گفت: “به عنوان بخشی از تحقیقات ، تعدادی از بازرسی های پیگیری در این پایگاه غذایی انجام شد و LPH متقاعد شده است كه هیچ منبع دائمی عفونت سالمونلا در ارتباط با این شیوع وجود ندارد.”

“در طول تحقیقات ، چندین نمونه از مواد غذایی و مواد غذایی برای آزمایش ارسال شد و تجزیه و تحلیل اپیدمیولوژیک داده های جمع آوری شده از موارد انجام شد. تست های آزمایشگاهی و تجزیه و تحلیل داده ها به یک محصول غذایی خاص که می توان موارد را به آن نسبت داد ، اشاره نمی کند و باعث می شود محققان بهداشت عمومی به این نتیجه برسند که این شیوع نتیجه آلودگی متقابل چندین ماده غذایی است. تجزیه و تحلیل اپیدمیولوژیکی و آزمایشگاهی آلودگی احتمالی ظروف حاوی هوموس را نشان داد ، اما نتایج قطعی نبود. “

از زمان انتشار به روزرسانی تحقیقات ، بخش بهداشت 45 بیمار تایید شده و 185 بیمار مشکوک دیگر داشت. طبق گزارش بهداشت عمومی ، همه افراد در یکی از مراکز آسیب دیده غذا خوردند.

افراد اضافی ممکن است به لیست اضافه شوند ، زیرا ممکن است حداکثر چهار هفته طول بکشد تا موارد جداگانه توسط آژانس های بهداشتی ثبت شود ، زیرا زمان لازم برای آزمایش اولیه و تأیید است.

تحقیقات بهداشت عمومی لمبتون در مورد شیوع بیماری با همکاری وزارت بهداشت انتاریو ، انتاریو و آژانس بازرسی مواد غذایی کانادا (CFIA) انجام شد.

(برای ثبت نام در اشتراک رایگان اخبار ایمنی مواد غذایی ، اینجا را فشار دهید.)

[ad_2]

منبع: kafsh-news.ir

ایندکسر