[ad_1]

وزارت بازرسی ایمنی مواد غذایی و بازرسی مواد غذایی (FSIS) وزارت کشاورزی ایالات متحده امروز اعلام کرد که Avanza Pasta LLC 2200 پوند گوشت و مرغ تولید شده بدون بهره از بازرسی فدرال را برداشت می کند.

“FSIS نگران است كه ممكن است برخي محصولات در فریزرهای مصرف كننده منجمد شوند. به مصرف کنندگانی که این محصولات را خریداری کرده اند توصیه می شود آنها را مصرف نکنند. این محصولات باید دور ریخته یا به محل خرید بازگردانده شوند. “طبق پیام فراخوان منتشر شده امروز.

محصولات گوشت و مرغ ، راویولی و تورتلینی ، در تاریخ های مختلف از 5 اکتبر 2019 تا 12 مارس 2021 تولید شده اند. محصولات قابل بارگیری را می توان در اینجا یافت:

محصولاتی که باید برداشت شوند شماره شرکت یا نشان USDA برای تأیید ندارند. این اقلام به رستوران ها ، توزیع کنندگان و فروشگاه های ایلینوی ، ایندیانا و ویسکانسین حمل می شد.

این مشکل توسط FSIS در طی فعالیتهای نظارت بر تجارت کشف شد.

هیچ گزارش تأیید شده ای در مورد عوارض جانبی ناشی از مصرف این محصولات وجود ندارد. هر کسی که نگران پاسخ است باید با ارائه دهنده خدمات بهداشتی تماس بگیرد.

FSIS به طور منظم بررسی کارایی بارگیری را انجام می دهد تا تأیید کند که آیا شرکت های تماس دهنده به آنها اطلاع می دهند مشتریان بارگیری و اقدامات لازم برای اطمینان از اینکه محصول دیگر در دسترس مصرف کنندگان نیست در حال انجام است. در صورت وجود ، لیست (های) توزیع خرده فروشی در وب سایت FSIS به آدرس www.fsis.usda.gov/recalls منتشر می شود.

کاربران با سوالات تشنج می توانند با Pavlos Lumbrukos ، مدیر عملیات شرکت Avanza Pasta LLC ، با شماره 847-584-2891 تماس بگیرند.

(برای ثبت نام در اشتراک رایگان اخبار ایمنی مواد غذایی ، اینجا را فشار دهید.)

[ad_2]

منبع: kafsh-news.ir

ایندکسر