بودجه جاری FDA توسط کنگره پیچیده است


نظر

یادداشت ویراستار: اتحاد برای یک FDA قوی تر اخیراً این تحلیل بودجه سال 2021 را به سازمان غذا و دارو پیشنهاد داده است.

سال مالی جاری (FY) 2021 ادامه مصوبه تا 11 دسامبر. بنابراین (1) اقدام در مورد حسابهای مالی تا آن تاریخ تکمیل خواهد شد ، (2) ممکن است یک قطعنامه مداوم کوتاه مدت (CR) دیگر برای دادن زمان اضافی برای تکمیل بسته برای سال مالی 2021 تصویب شود ، یا (3) CR طولانی مدت تری تصویب خواهد شد ، که ما را به کنگره و دولت جدید اوایل سال آینده منتقل می کند. در نهایت ، اگر همه آنها شکست بخورند ، می تواند یک CR در طول سال وجود داشته باشد که در آن FDA بودجه ثابت را بر اساس سطح سال مالی 2020 دریافت کند.

تیدرخواست بودجه رئیس جمهور برای سال مالی 2021 ، لایحه تصویب شده توسط پارلمان و لایحه پیشنهادی جدید سنا دارای 1. سطح مشابه بودجه و 2. هسته مشترک ابتکاراتی است که FDA باید در سال مالی جدید اجرا کند. اگر همانطور که انتظار داریم ، آژانس برای سال مالی 2021 حدود 40 میلیون دلار افزایش دریافت کند ، شش برنامه وجود دارد که احتمالاً این بودجه را دریافت می کنند.

در صفحات 10-17 منطق کنگره برای FDA 2021 (سند را در اینجا ببینید ؛ تجزیه و تحلیل ما در اینجا) ، دولت فعلی ابتکارات برنامه زیر را با مبلغ 43 میلیون دلار (خالص صرفه جویی در هزینه های پیشنهادی که به طور معمول توسط کنگره پذیرفته نیست) پیشنهاد داد :

  • هوش مصنوعی و سایر فن آوری های نوظهور (ایمنی غذایی و پزشکی) (+ 10.2 میلیون دلار) FDA در کل 10.2 میلیون دلار برای CDRH (5 میلیون دلار) ، ORA (2.1 میلیون دلار) ، CFSAN (1.6 میلیون دلار) و HDA HQ (1.5 میلیون دلار) برای هوش مصنوعی و سایر فن آوری های نوظهور می خواهد. سنا: + 8.25 میلیون دلار خانه پشتیبانی شده ، هیچ مبلغی مشخص نشده است.
  • تقویت قابلیت های پاسخ به شیوع مواد غذایی: (+ 1.2 میلیون دلار) بودجه اضافی توانایی مرکز ایمنی غذا و تغذیه (CFSAN) را برای اطمینان از شناسایی و آلودگی مواد غذایی آلوده در بازار در اسرع وقت گسترش می دهد. سنا: + 1 میلیون دلار خانه + 1.24 میلیون دلار
  • مشتقات شاهدانه و شاهدانه (+ 5.0 میلیون دلار) FDA در مجموع 5 میلیون دلار برای ORA (2.0 میلیون دلار) ، CFSAN (2.0 میلیون دلار) ، FDA HQ (0.5 میلیون دلار) و CVM (0.5 میلیون دلار) می خواهد. این بودجه جدید به FDA این امکان را می دهد تا به استفاده از مواد مشتق از شاهدانه ، مانند کانابیدیل (CBD) ، در محصولات تحت تنظیم FDA ، از جمله افزودنی های مواد غذایی و هنگامی که به عنوان افزودنی های غذایی و خوراکی تأیید نشده استفاده می شود ، تنظیم کند. سنا +5 میلیون دلار خانه: 5 میلیون دلار
  • به روزرسانی واکسن های آنفولانزا (+ 5.0 میلیون دلار) FDA در مجموع 5 میلیون دلار برای CDER (0.5 میلیون دلار) ، CBER (2.0 میلیون دلار) ، CDRH (0.5 میلیون دلار) ، ستاد (2.0 میلیون دلار) برای كمك به واكسن های آنفلوانزای ایالات متحده می خواهد. برای مقابله با اپیدمی های آنفلوانزای فصلی و همه گیرهای بالقوه آنفولانزا ، از ثبات ، امنیت و چابکی بیشتری برخوردار شوید. سنا: + 5 میلیون دلار خانه پشتیبانی شده ، هیچ مبلغی مشخص نشده است.
  • تبدیل ایمنی دستگاه پزشکی ، امنیت سایبری ، بررسی و نوآوری (+ 18.0 میلیون دلار) FDA 18 میلیون دلار برای ساخت یک سیستم مدیریت دانش و پورتال یکپارچه برای تجهیزات پزشکی با استفاده از سیستم های فن آوری اطلاعات مدرن و انعطاف پذیر با ذخیره سازی اطلاعات امن می خواهد. سنا: + 12.5 دلار خانه پشتیبانی شده ، هیچ مبلغی مشخص نشده است.
  • مجتمع (+ 4.5 میلیون دلار) درخواست بودجه برای سال مالی 2021 به FDA این امکان را می دهد تا با تقویت چارچوب علمی ، تقویت اقدامات نظارتی موجود و جدید و گسترش سیاست های توسعه برای حمایت از نیازهای بشر ، نظارت بر جمع آوری داروهای انسانی را ادامه دهد. برنامه تدوین سنا + 2 میلیون دلار خانه پشتیبانی شده ، هیچ مبلغی مشخص نشده است.

لایحه سنا همچنین شامل 7.25 میلیون دلار برای بهبود زیرساخت های FDA است. تصور می شود این با درخواست رئیس جمهور برای پول نقد برای پشتیبانی از تعمیرات ، بهبودها ، عملیات ، تعمیر و نگهداری و تاسیسات در سایتهای متعلق به FDA ، از جمله بهبود زیرساختهای White Oak برای بهبود ظرفیت و قابلیت اطمینان مطابقت دارد. دولت پیشنهاد داده بود كه هزینه این فعالیتها را از پس انداز بودجه بپردازد ، در حالی كه سنا بودجه را اختصاص می دهد. لایحه سنا همچنین 2 میلیون دلار برای دفتر شورای عمومی تأمین می کند ، اما در بیانیه توجیهی کمیته فرعی هدف این وجوه پرداخته نمی شود.

بعلاوه ، به عنوان بخشی از گزارش زبان ، مجلس در مورد بودجه چندین برنامه وضوح بیشتری ارائه داد. لایحه مجلس 1.5 میلیون دلار افزایش CFSAN را برای کارهای مربوط به برچسب زدن به مواد آلرژی زا فراهم می کند. همچنین 1 میلیون دلار برای اداره اقلیت ها و مراقبت های بهداشتی FDA در نظر گرفته شده است تا در آموزش جامعه در مورد خطرات مواد آرایشی حاوی مقادیر خطرناک جیوه و هیدروکینون ، به ویژه در محصولات روشن کننده پوست استفاده شود. این خانه همچنین 500000 دلار بودجه موجود از مركز ملی تحقیقات سم شناسی را جهت تحقیق در جهت بهبود شناخت بیوفیلم ها و علوم نظارتی در مورد بیوفیلم های مربوط به كار FDA در زمینه تجهیزات پزشکی هدایت كرد.

(برای ثبت نام در اشتراک رایگان اخبار ایمنی مواد غذایی ، اینجا را فشار دهید.)


منبع: kafsh-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes