بودجه به برخی اولویت های احتمالی ایمنی مواد غذایی برای سال 2021 اشاره دارد.


با وجود برنامه های ایمنی غذایی فدرال در دولت ، همیشه پیگیری زمان وقوع اتفاقات در آخرین لحظه دشوار است.

اما امسال حتی از بیشتر اوضاع گیج کننده بود زیرا: ابتدا بسته اعتبارات مربوط به سال مالی 21 وجود داشت که کنگره تصویب کرد و رئیس جمهور هفته گذشته آن را امضا کرد. سپس لایحه ای برای کاهش ویروس کرونا ارائه شد ، که در یک مرحله باید شامل هزینه های مربوط به دفاع باشد. آنها سپس به دو حساب تقسیم شدند.

سرانجام ، لایحه 900 میلیارد دلاری ویروس کرونا با 359 تا 53 رأی از مجلس تصویب شد. و بسته بودجه دولت ، از جمله دفاع ، با رای موافق 327-85 از مجلس عبور کرد. با رأی گیری توسط سنا تصویب شد.

انجمن ملی وزارت امور خارجه کشاورزی (NASDA) گزارش می دهد که برای سلامتی و رفاه حال کشاورزان ، 28 میلیون دلار در قالب کمک های بلاعوض تأمین شد.

علاوه بر این ، ناسدا گزارش می دهد كه كنگره بودجه ای را برای بهبود تأسیسات فرآوری گوشت و مرغ اختصاص می دهد ، به ویژه مواردی كه هم اكنون تحت برنامه تأمین بین ایالتی تعاونی قرار دارند.

بارب گلن از NASDA گفت: “60 میلیون دلار که این حساب برای افزایش ظرفیت فرآوری گوشت فراهم می کند ، به تضمین تداوم زنجیره تأمین صنعت دام کمک می کند.”

60 میلیون دلار برای پردازنده های كوچك گوشت و مرغ برای ایجاد پیشرفت در بازارهای خود ، به عنوان قانون RAMP-UP كه توسط كولین پیترسون ، رئیس كشاورزی ، D-MN ، معرفی شد ، آغاز شد.

برایان رونهلم گفت: “درج لایحه رئیس جمهور پیترسون در بسته امداد ، لباس اولیه قابل توجهی برای گسترش ظرفیت کارخانه های کوچک پردازش گوشت و مرغ و به حداقل رساندن اختلالات احتمالی در تامین مواد غذایی است. مدیر سیاست های غذایی برای گزارش های مصرف کننده. “این کمک به این مشاغل کوچک کمک می کند تا وضعیت بازرسی فدرال را بدست آورند و بازارهای خود را بدون مقایسه استانداردهای ایمنی مواد غذایی گسترش دهند.”

پس از 30 سال حضور در کنگره ، پیترسون در ماه نوامبر شکست خورد در منطقه هفتم کنوانسیون مینه سوتا توسط میشل فیشباخ جمهوریخواه.

ناسدا نیز اعلام کرد این موارد در حساب Omibus برای سال مالی 2021:

  • 10 میلیون دلار برای موسسه ملی غذا و کشاورزی برنامه ایمنی غذا
  • 10 میلیون دلار برای شبکه استرس مزرعه و مزرعه
  • 635 میلیون دلار برای برنامه پیشگیری از آفات و بیماری های کشاورزی در ایالات متحده
  • 24 میلیون دلار برای کمک های ایالتی و قبیله ای دسته بندی شده برای استفاده از سموم دفع آفات.

شمول ایمنی غذا در اعتبارات سازمان غذا و دارو (FDA) شامل موارد زیر است:

  • یک میلیون دلار برای کشف پیشرفته و حذف مواد غذایی آلوده از بازار.
  • 5 میلیون دلار برای تنظیم حشیش و مشتقات شاهدانه در محصولات تحت تنظیم FDA ، از جمله مکمل های غذایی و هنگامی که در مواد غذایی و خوراک های غیر مجاز استفاده می شود.
  • 6 میلیون دلار برای برنامه آزمایشی بازرسی میگو.
  • 1.25 میلیون دلار برای برچسب زدن به مواد آلرژی زا.
  • 1 میلیون دلار برای لوازم آرایشی
  • 1 میلیون دلار برای سیستم پایش مقاومت ضد میکروبی ملی.

در کل ، FDA پیش بینی می شود 42.25 میلیون دلار بودجه جدید داشته باشد ، که 25.25 میلیون دلار برای ایمنی مواد غذایی اختصاص یافته است.

(برای ثبت نام در اشتراک رایگان اخبار ایمنی مواد غذایی ، اینجا را فشار دهید.)


منبع: kafsh-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme bozdurma