به شرکتهای انگلیسی فرصت پیوستن به یک پروژه فرهنگ ایمنی مواد غذایی داده شده است


دانشگاه Central Lancashire (UCLan) به شرکت های انگلیسی فرصت کار در یک پروژه فرهنگ ایمنی غذا را می دهد.

UCLan و Cultivate Safety Food از افراد این صنعت دعوت می کنند تا فرهنگ و تجارت ایمنی غذایی خود را از طریق فناوری و چرخه بهبود بهتر درک کنند.

فرهنگ ایمنی غذا معمولاً به عنوان رفتار و هنجارهای سازمان در مورد ایمنی غذا و مجموعه ای از باورها و ارزشهای مشترک بین کارفرمایان و کارمندان در مورد چگونگی روند کار توصیف می شود. فرهنگ ایمنی غذا به عنوان بخشی جدایی ناپذیر در حفظ ایمنی مصرف کننده تعریف می شود.

کمیسیون اروپا پیشنهاد کرده است که فرهنگ ایمنی مواد غذایی در سال 2020 به این آیین نامه اضافه شود. در همان سال ، Codex Alimentarius سند خود را با عنوان “اصول کلی بهداشت مواد غذایی” اصلاح کرد تا عناصر مهم برای دستیابی به فرهنگ ایمنی مواد غذایی را شامل شود. در سال 2019 ، دانشگاه ساندرلند میزبان کنفرانس فرهنگ ایمنی مواد غذایی بود.

کارول والاس ، استاد سیستم های مدیریت ایمنی مواد غذایی در UCLan ، گفت: تحقیقات نشان می دهد وقتی یک کسب و کار فرهنگ ایمنی مواد غذایی خود را بهبود می بخشد ، در عملیات گسترده تر و سود اقتصادی نیز پیشرفت می بیند.

وی گفت: “ما تجربه علمی و صنعتی را برای ایجاد سیستمی كه مشاغل می توانند به نوبه خود از آن استفاده كنند ، تركیب خواهیم كرد ، این به ما این امکان را می دهد تا نیازهای صنعت را شناسایی كرده و تحقیقات خود را در زمینه شاخص های فرهنگی برای ایمنی مواد غذایی گسترش دهیم.” .

چگونه درگیر شویم
والاس ، سوفی وو از UCLan و Lone Jespersen از Cultivate برای جمع آوری و تجزیه و تحلیل داده ها با استفاده از سیستم اندازه گیری فرهنگ ایمنی مواد غذایی به طور جداگانه با این تجارت کار می کنند.

پروفسور والاس گفت که همه شرکت ها فرهنگ ایمنی مواد غذایی دارند اما از ضعیف تا قوی ممکن است باشد.

وی گفت: “چالش شركتهای غذایی این است كه ابتدا بفهمند فرهنگ ایمنی غذایی آنها در كجا ادامه دارد و سپس آن را تقویت كرده و به انتهای مثبت و بالغ تر مقیاس ببرند.”

یسپرسن گفت این مشارکت به تقویت فرهنگ ایمنی مواد غذایی در شرکت های انگلیسی کمک خواهد کرد.

“با ترکیب تمایل تجارت بریتانیا برای بهبود مستمر با تجربه تجارت جهانی و تجربه تحقیق UCLan ، ما می توانیم با تجارت مواد غذایی درگیر شویم تا اطلاعات مداوم را از طریق بستر فن آوری خود بدست آوریم و کارایی ایمنی مواد غذایی را برای مصرف کنندگان انگلیسی افزایش دهیم. و تجارت مواد غذایی ، “او گفت. .

پیوستن گروه اول شرکت ها به پروژه ، که توسط بودجه Cultivate و صندوق نوآوری آموزش عالی تأمین می شود ، رایگان است. شرکت کنندگان همچنین به شبکه فرهنگ های ایمنی غذایی که آنها را به تحقیقات دانشگاهی متصل می کند ، ملحق می شوند. کسانی که می خواهند بیشتر بدانند یا ثبت نام کنند باید با این آدرس تماس بگیرند: CUCLanCultivate@uclan.ac.uk

(برای ثبت نام در اشتراک رایگان اخبار ایمنی مواد غذایی ، اینجا را فشار دهید.)


منبع: kafsh-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme bozdurma