در کل بهتر است سعی کنید همیشه به نحوی از لپتاپ استفاده کنید که نیروی باتری آن به بهترین شکل ممکن مدیریت و مصرف شود؛ به عنوان مثال توصیه میکنیم تنها اپلیکیشنهایی را که در حال استفاده از آنها هستید، باز نگه دارید و سایر اپلیکیشنها را ببندید، این کار درست مانند زمانی است که در اتاقی حضور نداشته باشید و لامپ آن را خاموش کنید. اگر شما هم حجم زیادی از اطلاعات را بر روی رایانه خود در اختیار دارید و می خواهید از تمام فعالیت های اجرایی خود یک پشتیبان تهیه کنید و به یک فضای ذخیره سازی مناسب نیاز داریم، انواع هارد اکسترنال سیلیکون پاور برای شما مناسب است. برای این منظور دستگاه دیگری امروزی تولید شده است به نام پاور بانک که اسم آن را در چند سال اخیر می شنویم.

پاور بانک 3 امپر
برخی از افراد هستند که عمده کار آن ها کار با گوشی می باشد یا لوازمی از این دست و در یک مکان ثابت نیستند بنابراین باید همواره دستگاه آن ها روشن باشد. پاور بانک ها برای فراهم کردن برق برای شارژ کردن لوازمی که با باتری کار می کنند مانند تلفن های همراه و سایر موارد مشابه که دارای یک رابط USB هستند استفاده می شود. یکی از دغدغهه ای امروزی که در مورد وسایل الکترونیکی و دیجیتالی داریم، بیشتر در مورد لوازمی که نیاز به شارژ دارند، تأمین انرژی برای کارکردن آن ها می باشد. هواوی مدعی شده این استاندارد، ۱۰ آزمایش پایداری را پشتسر گذاشته تا تمامی موارد از اتصال کوتاه تا دمای بیش از حد در آن بررسی شود. گوشی های آیفون از سیستم عامل گرفته تا رابط شارژر با گوشی های دیگر متفاوت اند به همین دلیل ممکن است تمامی پاور بانک ها برای این گوشی ها مناسب نباشند.

پاور بانک زولتریکس
پاور بانک ها در انواع شکل ها و اندازه ها می آیند و با توجه به افراد مختلف و نیازهای آنها متفاوت است. پایگاه 9to5Mac که معمولا به پیش بینی و افشاگری محصولات اپل زودتر از موعد میپردازد، با جستجو در کدهای iOS 13.2 که دیروز اپل آن را عرضه کرد، یک عکس از یک لوازم جانبی اعلام نشده (که در عکس خبر مشاهده میشود) پیدا کردند که احتمال قریب به یقین حکایت از عرضه نه چندان دور این محصول توسط اپل به بازار دارد. پاوربانک شیائومی 10000 میلی آمپر Mi Power Bank 2 حدود 228 گرم وزن دارد و میتوان به راحتی آن را حمل کرد.

پاور بانک پوز
RAVPower 20,000mAh power bank میتوان جز بهترین مدل پاور بانک دستهبندی کرد که طراحی بسیار زیبا و منحصر به فردی دارد، علاوهبر آن این مدل از قابلیت شارژ چند دستگاه به طور همزمان هم برخوردار است که جز ویژگیهای خوب این محصول به حساب میآید. ازنظر وزن، این پاور بانک تقریبا بزرگ و سنگین است. انکر تقریبا برای بودجههای متوسط نیز یک شارژر همراه خوب و مناسب دارد و برای خرید پاوربانک آن نیازی به سبک و سنگین کردن کیف پولتان نخواهید داشت. این پاور بانک قابلیت شارژ کردن تمام گوشی های هوشمند را دارد اما فناوری مورد استفاده در این محصول تنها روی گوشی هایی که از این فناوری پشتیبانی می کند مورد استفاده قرار پاور بانک چی بخرم می گیرد. پاوربانک وسیلهای الکترونیکی است و طول عمر مشخصی دارد پس قرار نیست چندین سال مورد استفاده قرار گیرد و کارایی اولیه خود را داشته باشد.

ایندکسر