لاستیک ها کاری بیش از حرکت اتومبیل شما به جلو هستند – همچنین آنها نقشی اساسی در ایمنی ، بهره وری سوخت و احساس رانندگی خودرو دارند. اما با وجود تولیدکننده های مختلف بهترین لاستیک سمند و انواع تایرهای موجود در بازار ، یافتن بهترین لاستیک ها برای وسیله نقلیه شما گیج کننده است.

تیم بررسی ما مقرون به صرفه بودن ، شهرت صنعت ، قابلیت اطمینان تایر و ضمانت های مربوط به عمر آج را برای هر سازنده بهترین لاستیک سمند بررسی کرده است و در این مقاله ، ما در مورد 10 بهترین مارک تایر موجود بحث خواهیم کرد.

ما همچنین انواع لاستیک ها ، استانداردهای درجه بندی صنعت ، تعمیر و نگهداری بهترین لاستیک سمند و نحوه انتخاب لاستیک مناسب بر اساس نیازهای شما را بررسی خواهیم کرد.

برای شروع مقایسه بهترین لاستیک های موجود در بازار از مارک های مختلف تیم بررسی ما به طور کامل در مورد بازار بهترین لاستیک سمند تحقیق کردند

و دریافتند این 10 تولید کننده محبوب بهترین لاستیک ها را بر اساس کیفیت کلی ، شهرت صنعت ، قیمت مناسب و تنوع ارائه می دهند.

انواع تولید کنندگان بهترین لاستیک سمند

ما به پنج مارک برتر خود یک امتیاز عالی داده ایم تا بهتر بتواند با نیازهای شما مطابقت داشته باشد ، اما هر یک از گزینه های برتر زیر یک انتخاب معتبر است
میشلن یکی از محبوب ترین مارک های بهترین لاستیک سمند در ایالات متحده و سراسر جهان است که لاستیک های با کیفیت را تقریباً در هر گروه به فروش می رساند.

از لاستیک های تخت شونده به لاستیک های تابستانی گرفته تا لاستیک های تمام فصلی ، میشلن در لیست های پیشنهادی از طرف مصرف کنندگان و متخصصان صنعت قرار دارد.

این شرکت تایرهای تجهیزات اصلی و تایرهای جایگزین را ارائه می دهد ، در صورت وجود هر دو نوع آنها می تواند شامل ضمانت محدود تا شش سال باشد آیا نقص تولید کننده وجود دارد

میشلن همچنین با بسیاری از مدل های خود ، مانند پوشش 80،000 مایل Michelin Defenders ، ضمانت های مسافت پیموده شده طولانی مدت را ارائه می دهد.

در مقایسه با سایر مارک های بهترین لاستیک سمند ، این مدت ضمانت بالاتر از حد متوسط است. اگر در حال رانندگی با اتومبیل سواری ، SUV ، کامیون سبک یا اتومبیل اسپرت هستید ، لاستیک های میشلن گزینه مناسبی هستند.

2. Goodyear: بهترین برای دوام

گودیر ، یکی دیگر از برندهای پرفروش بهترین لاستیک سمند، نام خود را در بین رانندگانی که به دنبال ماندگاری هستند ، نامگذاری کرده است.

لاستیک های گودیر در سال 1898 در آکرون ، اوهایو تاسیس شد و برای انواع وسایل نقلیه از جمله کامیون های آفرود و اتومبیلرانی استفاده می شود.

با این حال ، از آنجا که بهترین لاستیک سمند گودیر از بهترین لاستیک ها در این صنعت هستند ، قیمت بالاتری دارند.این شرکت لاستیک های خود را قبل از عرضه هر مدل برای مصرف کنندگان ، از طریق آزمایش های دقیق و داخلی انجام می دهد.

مشخصات بهترین لاستیک های سمند

یک مطالعه که توسط Test World ، یک شرکت فنلاندی متخصص در آزمایش لاستیک زمستانی انجام شده است ، نشان داد که لاستیک های Goodyear تقریباً در هر دسته و شرایط بهتر از مارک های دیگر عمل می کند

– از جمله ترمز کردن ، شتاب ، کار کردن ، یخ ، برف ، باران و جاده های خشک. لاستیک های تعویض گودیر نیز بسته به مدل خریداری شده تا شش سال یا مسافت پیموده شده مشخص تحت پوشش ضمانت محدود قرار می گیرند.

3. کوپر: مقرون به صرفه ترین

چه جدید در بلوک شناخته می شود (با وجود تاسیس در سال 1914) بسیار ارزان تر از اکثر مارک های بهترین لاستیک سمند است ، بدون اینکه کیفیت را به خطر بیاندازد.

قیمت برخی از مدل های آن مانند لاستیک کوپر CS5 Grand Touring بسته به نوع خودرو و اندازه لاستیک بین 85 تا 153 دلار است.

کوپر برخلاف مارک های بزرگی مانند میشلن و گودیر ، یک تولید کننده بهترین لاستیک سمند مستقل است. یافتن لاستیک کوپر ممکن است دشوار باشد

زیرا بیشتر آنها بصورت آنلاین یا از طریق نمایندگی های شرکت کننده به فروش می رسند. کوپر بسته به مدل خریداری شده ، تا 80،000 مایل ضمانت لباس لباس را ارائه می دهد.

4. Bridgestone: بهترین حالت برای لاستیک های Run-Flat

Bridgestone دو مارک تایر تولید می کند: Bridgestone و Firestone. این شرکت ها در سال 1988 ادغام شدند و اکنون انواع بهترین لاستیک سمند ، کامیون و SUV را ارائه می دهند.

بریجستون یکی از بازیگران نوآور در صنعت بوده و در جهت محصولات سازگار با محیط زیست گام برداشته است.همچنین بریجستون برای رانندگانی که به دنبال آرامش بیشتر در جاده ها هستند

تایرهای برش تخت برش لبه ای ارائه می دهد. همانطور که از نام آن پیداست ، طبق ادموندز دات کام ، لاستیک های راننده تخت “می توانند وزن خودرو را برای مدت کوتاهی تحمل کنند

و حدود 100 مایل مسافت را برای یافتن تعمیرگاه در اختیار راننده قرار دهند.” اگر علاقه زیادی به نگهداری لوازم اضافی ندارید یا به سادگی می خواهید

محصولات را از یک تولید کننده معتبر تایر خریداری کنید ، Bridgestone یک گزینه آزمایش شده و درست است.برای شروع خرید بهترین لاستیک سمند بریجستون ، به Tire Rack مراجعه کنید.

5. پیرلی: بهترین برای عملکرد بالا

پیرلی ، تولید کننده ایتالیایی ، بیشتر به دلیل تهیه لاستیک با کارایی بالا به تولیدکنندگان خودروهای لوکس و عجیب و غریب مانند مازراتی ، لامبورگینی ، آئودی ، بی ام و و پورشه مشهور است. با وجود اتومبیل های پرسرعت

، تایرهای عملکردی یک امر ضروری است. الگوی آج و خاص بودن لاستیک های عملکرد Pirelli باعث می شود در جاده هم در شرایط خشک و هم در شرایط مرطوب ، چسبندگی عالی داشته باشید.

پیرلی اگرچه ممکن است از شهرت ورزشی برخوردار باشد ، همچنین بهترین لاستیک سمند را برای اتومبیل های سواری روزانه ، کامیون ها و SUV ها تولید می کند.

با این حال ، محصولات با کیفیت عالی این برند دارای برچسب های قیمت بالا هستند. اگرچه ممکن است بتوانید از Pirelli یک تایر نخبه ساخته شده برای پیچیدن و سرعت استفاده کنید ، اما این شرکت با شما همکاری خواهد کرد

ایندکسر