به صفحات مختلف سایت خود لینک بدهید: در هر سایت تعدادی صفحه اصلی و مهم برای سئو در نظر گرفته می شود که با کلمات کلید خاص هدف گذاری شده اند. صفحات پولی مانند مقالات مربوط به محصول و خدمات معمولأ مورد هدف قرار داده میشوند. اگر لینک سازی از این بعد مورد بررسی قرار بگیرد در این کار موفق میشوید و میتوانید با توجه به تمامی راهکارهای بیان شده بک لینکهای با کیفیتی را نصیب خود و همکارانتان کنید. در این وب سایت ثبت نام کرده و در بخش پروفایل اطلاعات وب سایت خودتان را درج کنید. ممکن است قبلا در مورد شبکه های خصوصی وبلاگ که به اختصار PBN نامیده می شوند مطالبی دیده یا شنیده باشید، اما احتمالا در رابطه با این شبکه ها و چگونگی راه اندازی آنها اطلاعات زیادی ندارید. 3️ : در بخش Bio اطلاعاتی در مورد سایت تون بنویسید ، بعد بک لینک هاتون رو قرار بدید . میتونید از سایت 400 هزار تومانی خرید انجام بدید و بقیه بودجه را هم برای خرید لینک به سایت های دیگر اختصاص دهید.درسته این کار استراتژی لینک خریدن است. منظور از لینک سازی شبکهای این است که تعدادی وبلاگ یا سایت شخصی طراحی میکنید و آنها را به صورت شبکهای با لینکها به هم متصل میکنید.

خب ما یک صفحه را به صورت رندم از سایت ها باز میکنیم و می بینیم که هر صفحه ای در سایت وجود دارد سایت من هم معرفی شده است . راه هایی برای ارتقای ابزار جهت ارائه بهترین راه حل برای مقابله با جریمه های گوگل و جلوگیری از آنها در آینده پیدا کنیم. یکی دیگر از نکات و اصول مهم بک لینک در هنگام ساخت لینک این است که فقط به یکی دو کلمه کلیدی خاص لینک ندهید و باید با انکر تکست های مختلفی به سایت لینک دهید. همین مساله است که جایگاه شما را در موتور جستجوی گوگل بسیار پر اهمیت می کند. سایتهایی که انتخاب میکنیم ممکن است فعالیت خود را کاهش داده یا تمرکز محتوایی خود را از موضوع سایت ما بردارند. حالا با این نکته ای که متوجه شدین که Domain variety عنصر مهمی است شما اگر قرار باشه لینک بخرید از کدوم سایت لینک میخرید؟ هرچه میایم پایین تر فاصله رتبه ها و حرکت بین رتبه ها سخت تر میشه .حالا اگر یک دانشجویی به من بدهند که رتبه کنکور اون 700 بوده یک سال با من کلاس خصوصی داشته باشه و رتبش بیشه 400 اینجاست که من کار مهمی انجام دادم.

بک لینک از سایت مرتبط پیوندی مفید است که یک سایت از سایت های مرتبط بگیرید به زبان دیگر زمینه ی فعالیت سایت لینک دهنده و لینک گیرنده مشابه باشد، هنگامی که یک سایت مشابه به شما لینک بدهد گوگل با آن سایت با منزله ی تضمین کننده شما نگاه می کند، هر چقدر آن سایت قوی تر باشد گوگل ارزش بیشتری برای آن قائل می شود. از آنجایی که چندین سال قبل موضوع دریافت تعداد زیادی بکلینک بدون در نظر گرفتن کیفیت اهمیت زیادی داشت، خیلیها دنبال این روش میرفتند و تلاش میکردند با ایجاد انواع وبلاگ، ثبت سایت در دایرکتوریهای مختلف و تبادل لینک بتوانند بکلینکهای بیشتری بگیرند. اما به علت اینکه بک لینک باکیفیت تاثیر زیادی در رقابت بر سر رتبه بهتر در گوگل دارد ، شما حتما به دریافت لینک برای سایت خود باید توجه داشته باشید. با ورود گوگل پنگوئن به رتبه بندی شکل اثرگذاری لینک سازی تغییر کرد.تقریبا از زمانی که گوگل پنگوئن اومد گفتن که Link building: Link building has been dead یعنی کار لینک سازی را باید تمام کرد. یعنی فاصله یک تا ده و فاصله بین پنجاه تا شصت برابر نمیباشد. شاخص PAGE AUTHORITY که همان شاخص دوم است مربوط به همان پیج به خصوصی است که من آدرس را وارد کردم یعنی الان داره شاخص صفحه اصلی را به من میده که 57 است.

خب بریم ببینیم دیگر چه شاخص هایی وجود دارد. شما با استفاده از هر سه روش میتوانید به بهینه سازی یک سایت بپردازید، اما هر کدام از آنها چه هستند و چگونه بر سایت ما تاثیر میگذارند؟ برای فعالیت در شبکه های اجتماعی هم کافیست در سایتهای فیسبوک، اینستاگرام، لینکداین، توئیتر، پینترست و یوتیوب عضو شده، یک پیج ایجاد کنید و در آن به سایتتان لینک بدهید. در گذشته که مسنجری مانند یاهو مسنجر وجود داشت، از این نوع بک لینک بسیار استفاده میشد. اما طولی نکشید که گوگل دست ما را خواند و همه چی از هم پاشید و این پروژه هرگز بهبود نیافت اما من رشد کردم و یک درس ارزشمند از این تجربه گرفتم و از آن زمان تاکنون از تکنیک های کلاه سیاه دور ماندم. حالا من تمامی عواملی که گوگل پنگوئن چک میکنه رو بهتون میگم و شما هم عینا رعایت کنید و خواهید دید که هیچ مشکلی راب شما پیش نخواهد آمد و بهتون میگم که با فرایند لینک سازی به صدر نتایج گوگل بیاید. اگه شما در محتوای خودتون به یه سایت هک شده لینک بدین، قطعاً با جریمه گوگل مواجه میشین. خب تعداد لینک ها را در بالا نشان میدهد.

ایندکسر