به عنوان مثال مجموعه ای که تعداد زیادی پرسنل فروش و یا کارمندان مسئول پخش محصولات دارد و نیازمند این است که میزان کارکرد، اضافه کاری و پورسانت آنها را تعیین و محاسبه نماید و از طرفی برنامه ای برای افزایش راندمان و نظارت بر فعالیت افراد داشته باشد. یکی از مزیت آنها فروش محصولات به صورت مستقیم و بدون واسطه است که منجر به پایین بودن قیمت ها نسبت به سایر مراکز فروش ردیاب شده است. کیفیت سخت افزار: کیفیت سخت افزار یکی دیگر از مواردیست که نباید آن را از قلم بیندازید. امروزه در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام، تلگرام و سایت های مختلف، صفحاتی صرفاً جهت درج آگهی حیوانات گمشده ساخته شده اند و هر روز تعدادی از صاحبان این حیوانات آگهی حیوان گمشده شان را در آن درج می کنند و گاهی مژدگانی با مبالغ بسیار بالایی در نظر می گیرند که نشان از میزان غم و امید به پیدا شدن حیوان دوست داشتنی شان را دارند که به آن وابسته شده اند.

به این ترتیب، می توان رفت و آمدهای آنها را زیر نظر داشت. با استفاده از تکنولوژی ردیابی افراد علاوه بر کنترل عملکرد هر یک از پرسنل و افزایش بازده کاری آنها، می توان طرح کلی برای تقسیم بندی مناطق جهت خدمت رسانی، پخش و یا معرفی بهتر محصولات را برنامه ریزی کنند. با استفاده از جی پی اس سگ یا گربه می توان به تاریخچه مکان یابی حیوان نیز دسترسی داشت.

موقعیت یاب GR150 نسلی هوشمند تر از ردیاب های مورد استفاده برای حیوانات است و چنین کاربردی هم دارد. این دستگاههای الکترونیکی، به شما این امکان را میدهند که مکان رفیق پشمالوی خود را دقیقاً مشخص کنید و همچنین این امکان را میدهند حرکات آنها را با استفاده از یک برنامه روی تلفن خود پیگیری کنید تا پیدا کردن آنها را کمی آسانتر کنید.

تعریف یک محدوده مشخص برای رفت و آمد حیوانات خانگی سگ و گربه در زمان تهیه یک ردیاب می تواند در تأمین امنیت او تأثیرگذار باشد. غیره از یک محدوده مشخص خارج شد به صاحب حیوان از طریق ردیاب گردن حیوان یک پیام هشدار ارسال شود. در این صورت، با خارج شدن حیوان از این محدوده، از طریق ردیاب به صاحب آنها پیامکی ارسال می شود که می تواند به سراغ حیوان برود و او را از به داخل محدوده اش برگرداند. هر چند سگ ها و گربه ها سال ها است که در مجاورت انسان ها زندگی می کنند و به این سبک زندگی خو گرفته اند، اما این حیوانات گاهی بر اساس غریزه خود عمل می کنند و اختیار اعمالشان از کنترل انسان خارج می شود.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد ردیاب زیرپوستی حیوانات لطفا از صفحه ما بخواهید.

ایندکسر