برخی خرچنگ های Dungeness به دلیل خطر مسمومیت خارج شده اند


قبیله کینو در شمال غربی ایالات متحده به دلیل آلودگی احتمالی اسید دوموئیک ، که می تواند باعث مسمومیت با پوسته فراموشی در انسان شود ، داوطلبانه نزدیک به 58000 پوند سرطان زنده یا غیر آنسفال Dungeness را کشف و ضبط کرده است.

از آنجا که سرطان Dungeness یک غذای محبوب سال نو است ، مقامات بهداشت عمومی در ایالت واشنگتن امروز فراخوان را اعلام کردند ، امیدوارند قبل از پخت و پز به آشپزهای تعطیلات برسند. مشخص نیست که سرطان تا کجا گسترش یافته است.

اسید دوموئیک یک سم طبیعی است که توسط گونه های خاصی از جلبک ها تولید می شود و در صورت مصرف صدف های آلوده می تواند برای انسان مضر باشد.

اسید دوموئیک می تواند باعث مسمومیت پوسته فراموشی (ASP) با علائمی از جمله استفراغ ، حالت تهوع ، اسهال و گرفتگی شکم در طی 24 ساعت پس از بلع شود. در موارد شدید ، ASP می تواند باعث از دست دادن حافظه کوتاه مدت کوتاه مدت شود.

تمام خرچنگهای زنده یا نپخته Dungeness که از 23 دسامبر تا 28 دسامبر از نقطه چهالیس به جزیره Destruction GHPO056 از منطقه قبیله Quinault جمع آوری شده اند ، باید از این منطقه خارج شوند.

سرطان زنده خارج شده به توزیع کنندگان عمده فروشی و خرده فروشان در ایالت واشنگتن به تولید کنندگان مواد غذایی فروخته شد. این تشنج به دلیل افزایش سطح اسید دوموئیک در داخل خرچنگ ها – اندام های داخلی یا “روغن” – آزمایش شده در هنگام نظارت بیشتر بر بیوتوکسین ها ، ایجاد می شود.

در حال حاضر ، نمونه های گوشت خرچنگ Dungeness از سطح عملکرد نظارتی FDA فراتر نرفته اند. به مشتریانی که در مدت زمان مشخص جمع آوری شده ، سرطان زنده یا کل برداشت شده توسط قبیله کوینولت خریداری کرده اند ، توصیه می شود که کل محصول را تخریب یا روده کنند. مصرف کنندگان با س questionsال باید با محل خرید تماس بگیرند.

در حال حاضر ، دادگاه های محلی بهداشت واشنگتن ملزم به شرکت در فعالیت های رسمی تأیید تصرف نیستند ، اما کارکنان مناسب باید از فراخوان مطلع شوند.

برای سایر تشنجات اخیر غذایی که ایالت واشنگتن را تحت تأثیر قرار می دهد ، به: www.doh.wa.gov/foodrecalls مراجعه کنید.

(برای ثبت نام در اشتراک رایگان اخبار ایمنی مواد غذایی ، اینجا را فشار دهید.)


منبع: kafsh-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme bozdurma