[ad_1]

بازرسی ایمنی غذا و غذا (FSIS) وزارت کشاورزی ایالات متحده به مردم هشدار می دهد که برخی از محصولات گوشت گاو و گوشت بره را نخورند زیرا این محصولات توسط One Meat Corp تولید می شوند ، بدون اینکه توسط فدرال مورد استفاده قرار گیرد ، به عنوان تجارت شرق آسیا تجارت می کنند بازرسی

بازپرداخت توصیه نمی شود زیرا بر اساس هشدار عمومی منتشر شده توسط FSIS ، در نظر گرفته می شود که محصولات آسیب دیده دیگر برای خرید توسط مصرف کنندگان موجود نیست. با این حال ، اطلاعات برچسب ارائه شده در اخطار هیچگونه تاریخ انقضا را شامل نمی شود. محصولات از طریق فروش آنلاین در سراسر کشور به فروش می رسید. هشدار شامل عکس محصولات نیست.

“FSIS نگران است كه ممكن است برخی محصولات در یخچال فریزرهای مصرف كنندگان باشد. هر کسی که نگران این بیماری است باید با یک ارائه دهنده خدمات بهداشتی تماس بگیرد. ” “به مصرف كنندگانی كه این محصولات را خریده اند توصیه می شود آنها را مصرف نكنند. این محصولات باید دور ریخته یا به محل خرید بازگردانده شوند. “

محصولات گوشت گاو و گوشت بره تحت پوشش هشدار عبارتند از:

  • بسته های 1 کیلویی شرکت تجارت آسیای شرقی “GODY OIL ROADS”
  • بسته های 1 کیلویی شرکت بازرگانی شرق آسیا “GROUND LAMB” با “تاریخ تولید” 26.12.2020
  • بسته های 1 کیلویی شرکت تجاری آسیای شرقی “CUT BARBECUE GOOF” با “تاریخ تولید” 31.07.2020
  • بسته های 1 کیلویی شرکت تجارت آسیای شرقی “CHINESE LAMBO BARBECUE”
  • بسته های 2 کیلویی از شرکت تجاری آسیای شرقی “CUT LEGAMENTS OF GOLYADO”
  • بسته های “تقریبا” 1 کیلویی شرکت تجارت آسیای شرقی “CHINESE BEEF BARBECUE”
  • بسته های 1 کیلویی یک شرکت تجاری برای شرق آسیا “CUBE LAMB FOR BARBECUE SET”

در حالی که برخی از محصولات دارای شماره ثابت “EST. 45557 “در داخل علامت بازرسی USDA بر روی برچسب های آنها ، محصولات توسط سازمان فدرال 45557 ساخته نمی شوند.

موارد به یک خرده فروش آنلاین ، ویه ارسال شد! شرکت و مستقیماً از طریق فروش آنلاین در سراسر کشور به مصرف کنندگان فروخته می شود.

مصرف کنندگان با س questionsال در مورد سیگنال بهداشت عمومی باید با بروس پارک ، رئیس One Meat Corp تماس بگیرند. در 213-238-7863.

(برای ثبت نام در اشتراک رایگان اخبار ایمنی مواد غذایی ، اینجا را فشار دهید.)

[ad_2]

منبع: kafsh-news.ir

ایندکسر