برای ارائه مدارک در مورد چارچوب ایمنی مواد غذایی فراخوانی کنید


به دنبال انتشار چارچوب مشترک ایمنی مواد غذایی ، کمیته ای از مجلس عوام انگلستان خواستار ارائه مدارک شده است.

درخواست کمیته محیط زیست ، غذا و امور روستایی برای پیشنهادهای کتبی تا 11 دسامبر باز است.

کمیته بررسی چارچوب مشترک مجلس اعیان در حال حاضر با آژانس استاندارد مواد غذایی (FSA) در مورد این موضوع و نحوه کارکرد چارچوب با لایحه بازار داخلی در تماس است.

چارچوب مشترک برای ایمنی غذا و خوراک (FFSH) در اواخر ماه نوامبر منتشر شد و روندهای جدیدی را برای انگلستان ، اسکاتلند ، ولز و ایرلند شمالی تعیین می کند که پس از پایان دوره انتقالی در 31 دسامبر و خروج انگلستان از اروپا اتحاد. اتصال.

این روش برای اطمینان از یک رویکرد هماهنگ در انگلستان با توجه به ایمنی و بهداشت مواد غذایی و خوراک طراحی شده است. با این حال ، به دلیل پروتکل ایرلند شمالی ، شرایط در ایرلند شمالی متفاوت خواهد بود ، به این معنی که کالاهای فروخته شده در این کشور همچنان از قوانین اتحادیه اروپا در زمینه برچسب گذاری ، ترکیب و استانداردهای غذایی پیروی می کنند.

چارچوب پیشنهادی بیان می کند که چگونه مقامات ایمنی غذا در این کشورها نیاز به ارزیابی و مدیریت ریسک و رسیدگی به تفاوت در استانداردهای غذایی و خوراک ، کنترل های رسمی و واردات دارند. این برنامه با FSA و استانداردهای غذایی اسکاتلند (FSS) ساخته شده است.

این چارچوب شامل توسعه سیاست ، از جمله ارزیابی ریسک و مدیریت ریسک ، مدیریت تصویب قبلی انگلستان ، مقابله با واگرایی و جلوگیری از اختلاف و حل و فصل است. جلسات اولیه به صورت فصلی در سال بعد از اجرا برگزار می شود.

سوالات مشاوره
کمیته محیط زیست ، غذا و امور روستایی می خواهد بداند آیا این چارچوب برای محافظت از بهداشت عمومی و علاقه بیشتر مصرف کنندگان به مواد غذایی در سراسر انگلیس و انگلستان کافی است یا خیر و آیا دولت با ذینفعان مناسب چهار کشور مشورت کرده است انگلستان در طول توسعه.

طبق قوانین اتحادیه اروپا ، دولت های مختلف در انگلستان می توانند تصمیمات مختلفی بگیرند. یک مثال شیر آشامیدنی خام است: قرار دادن شیر خام یا خامه در بازار برای مصرف مستقیم در اسکاتلند اما در بقیه انگلستان جرم نیست.

وقتی قانون اتحادیه اروپا بر روی نتایج متمرکز است ، ممکن است در روشهایی که آژانسها به همان هدف می رسند ، تغییراتی وجود داشته باشد ، به عنوان مثال در دستورالعمل های بهداشتی برای تهیه همبرگر تفاوت وجود دارد.

مشارکت سهامداران توسط FSA در مورد پیشنهادات در ماه اکتبر شامل انجمن دامپزشکی انگلیس (BVA) ، فدراسیون غذا و آشامیدنی ، کنسرسیوم خرده فروشی انگلیس ، موسسه بهداشت محیط زیست چارتر و دیگران است.

BVA از این تعهد استقبال می کند که ارزیابی ریسک در سرزمین مشترک انگلستان با در نظر گرفتن داده ها و منافع مصرف کنندگان از همه کشورها انجام می شود. وی بر اهمیت چارچوب صادرات و حفظ شهرت انگلیس در زمینه بهداشت و رفاه حیوانات و ایمنی مواد غذایی و خوراک تولید شده در این کشور تأکید کرد.

این انجمن اضافه کرد که این واقعیت که اجرای قانون خارج از محدوده است ، ممکن است نگران کننده شرکای صادراتی باشد.

(برای ثبت نام در اشتراک رایگان اخبار ایمنی مواد غذایی ، اینجا را فشار دهید)


منبع: kafsh-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes