برادران پارنل همچنین خواهان “آزادی دلسوزانه” هستند


ایمنی مواد غذایی جدیدs آموخته است که برادران استوارت و مایکل پارنل بی سر و صدا در تلاش برای “آزادی دلسوزانه” تحت قانون اولین قدم ، که اصلاحاتی در زندان دوران ترامپ است ، جایی که هزاران نفر از زندان های فدرال آزاد می شوند.

این پرنل ها در دادگاه سال 2014 به اتهام تعدادی از جرایم فدرال مربوط به شیوع مرگبار سالمونلا در سال 2008 ، از جمله کارخانه فرآوری Peanut Corporation of America در Blakely ، جورجیا ، محکوم شدند. یک سال پس از محاکمه ، استوارت پرنل به 28 سال زندان فدرال و مایکل به 20 سال زندان محکوم شد. آنها با هم 29 سال از محکومیت خود باقی مانده اند.

مجازات آنها به شدیدترین مجازاتهایی که برای نقض ایمنی مواد غذایی اعمال شده است ، می رسد.

در حالی که هر دو برادر به دنبال آزادی دلسوزانه هستند ، مایکل 62 ساله موفق شده است شکایات اداری خود را به اداره زندان ها خسته کند و پروتکل معافیت های BOP را که به آوریل گذشته باز می گردد ، در پروتکل قرار دهد. “پاسخ مخالف” BOP در تاریخ 25 فوریه در دادگاه فدرال در جورجیا ارسال شد.

قبل از قانون مرحله اول ، فقط کارمندان BOP می توانستند برای آزادی دلسوزانه درخواست دهند. قانون جدید به زندانیان اجازه می دهد که خود چنین درخواست هایی را مطرح کنند. با همه گیری COVID-19 ، مایکل پرنل سیستم ایمنی بدن خود ، دیابت نوع 2 ، فشار خون بالا و کلسترول خود را ثبت و ذکر کرد. ادعاهای اولیه وی رد شد زیرا در ردیف فوق العاده یا قانع کننده قرار نگرفته بودند.

در فرجام خواهی سرپرست اورتیز در فورت دیکس ، پرنل رد شد ، زیرا فقط 30 درصد از مجازات وی اجرا شد.

پرنل گفت تهدید COVID-19 برای تصویب آزادی دلسوزانه کافی است.

“به طور کلی ، متهم اکنون ادعا می کند که سلامتی وی در معرض خطر عوارض جدی ناشی از عفونت بالقوه COVID-19 است و به دلیل ماهیت استثنایی محکومیت آقای پارنل در ارتباط با دخالت در جنایت ، او مجاز به آزادی دلسوزانه است. “پرونده دادگاه.

در نتیجه گیری فدرال در فورت دیکس ، BOP تنها یک مورد مرگ ناشی از COVID-19 گزارش کرد. هزار و 649 زندانی دیگر بهبود یافته و 192 مورد آزمایش اخیراً مثبت شده است. BOP خطر ابتلا به COVID-19 را با قرار دادن زندانیان در سلولهای انفرادی برای شش ماه گذشته یا 10 درصد از مجازاتهایشان ، هر کدام کوتاهتر ، کنترل می کند.

رئیس زندان درخواست پرنل را رد کرد زیرا هیچ دلیل خارق العاده یا قانع کننده ای برای توجیه آزادی دلسوزانه نشان نداد. BOP معتقد است که COVID-19 به طور خودکار به زندانی حق آزادی نمی دهد. و در حالی که درخواست تجدید نظر وی به مدت کافی ادامه داشت ، وی در 11 ژانویه و 10 فوریه 2021 واکسن دوزرانه Pfizer را دریافت کرد.

در تکذیب رئیس زندان گفته شد که هیچ یک از شرایط پزشکی پرنل به “سطح قانع کننده و غیرمعمول برای توجیه امدادی که او به دنبالش بود ، نرسیده است.” و BOP اشاره می کند که وقتی دادگاه ها آزادی دلسوزانه را صادر می کنند ، معمولاً درصد بیشتری از زمان کار شده وجود دارد.

هنوز هیچ دادگاهی در مورد تجدیدنظر در مورد آزادی مایکل پرنل رای نداده است. و در حالی که اسناد و مدارک در منطقه میانی جورجیا ثبت نشده است ، پرونده دادخواست استوارت گواه آن است که وی همچنین به دنبال آزادی دلسوزانه است.

هر یک از برادران توانستند جلسه دادرسی را بدست آورند تا محکومیت ها و محکومیت های خود را آزاد کنند. این جلسات دادرسی باید از پشت به پشت برگزار شود ، از 24 مه برای استوارت شروع می شود و در 27 مه برای مایکل دنبال می شود.

قاضی دادگاه آمریكا توماس ك. لانگستاف ریاست هر دو جلسه را كه در دادگاه ناحیه آمریكا برای بخش مرکزی جورجیا در آلبانی برگزار می شود ، خواهد داشت. این همان دادگاهی است که برادران پارنل را در سال 2015 محکوم کرد.

من درخواست آزادی هر یک از متهمان را می شنوم شکایت این ممکن است شامل استدلالهایی در مورد وکلای ناکارآمد ، رفتار ناشایست ، شواهد تازه کشف شده یا تغییرات اساسی در قانون انجام شده توسط دادگاه عالی با عطف به ماسبق باشد.

دادخواست استوارت پرنل برای 2255 خواسته های زیادی از جمله:

  • شورای قضایی وی بی تأثیر است زیرا محل برگزاری را تغییر نداده است
    در پاسخ به دولت ، وكلاي پارنل گفتند كه مشكلات در اين مكان فراتر از “تبليغات نامطلوب مقدمات دادرسي” است. آنها گفتند ، آنها شامل یك جامعه منسجم و كوچك با اقتصاد محلی بودند كه در اثر شیوع سالمونلا از بین رفته بود ، “جایی كه بسیاری از اعضای هیئت منصفه آینده و حتی یكی از اعضای هیئت رئیسه پذیرفت كه تحت تأثیر مستقیم (از نظر مالی و غیره) از صنعت بادام زمینی قرار گرفته است. “
  • شورای قضایی وی مسری است زیرا در اعتصاب اعضای هیأت منصفه که از مرگ مطلع شده اند موفق به اعتصاب نمی شود
    دولت ادعا می کند که پارنل قبلاً در یک درخواست تجدیدنظر مستقیم موضوع را از دست داده است ، اما وکلای وی می گویند این از نظر حقوقی و واقعی نادرست است. آنها می گویند كه “دولت كاملاً از خطر اجازه دادن به حقوقدانانی كه از حقایق فراقضایی فوق العاده مغرضانه برخوردارند ، برای تعیین سرنوشت متهم استقبال نمی كند.”

انتظار می رود استدلال های مشابهی در دادرسی مایکل پرنل نیز شنیده شود.

(برای ثبت نام در اشتراک رایگان اخبار ایمنی مواد غذایی ، اینجا را فشار دهید.)


منبع: kafsh-news.ir