برادران پارنل برای بحث در مورد دادخواستهای هابئاس پیکر خود به آلبانی برمی گردند


استوارت پرنل ، 66 ساله و مایکل پارنل ، 62 ساله ، این هفته در تاریخ 24 مه با دادخواست های Habeas Corpus در دادگاه حاضر می شوند. مشهورترین مجرمان ایمنی غذایی کشور به دنبال آزادی از زندان های فدرال هستند. آنها از سال 2015 در بازداشت به سر می برند.

قاضی دادستان فدرال کهنه کار توماس ک. لنگستاف جلسات اثبات دادخواست را در دو دادخواست در ساعت 9 صبح 24 مه برای استوارت و ساعت 9 صبح 27 مه مایکل برگزار می کند. مراحل رسیدگی در دادگاه فدرال در آلبانی ، جورجیا خواهد بود.

هنگامی که وکیل مدافع شارلوتزویل ، ویرجینیا ، الیوت ام. هاردینگ ، درخواست داد که دادرسی مایکل بلافاصله پس از دادرسی استیوارد تنظیم شود ، جزئیات لجستیکی این هفته جمع آوری شد.

هاردینگ حدود یک سال پیش مدافع مایکل پارنل شد و دوره ای را به پایان رساند که پرنل نماینده (Pro Se) بود. هاردینگ به دادگاه گفت که مشکلات اصلی دو دادخواست “تقریباً یکسان” بودند.

وی گفت طرفین موافقت کردند و وکلای مدافع و دولت توافق کردند که برنامه ریزی این هفته در ماه مه منطقی خواهد بود. در پیشنهاد هاردینگ آمده است: “همه طرفین احتمال فراخوانی بسیاری از شاهدان یکسان را در هر دو دادرسی” 2255 “اذعان دارند ، وکلای طرفین و برخی شاهدان صدها مایل زندگی می کنند و در چندین ایالت دور از این دادگاه زندگی می کنند.”

هاردینگ همچنین گفت که این برنامه سفر را محدود می کند ، احتمال قرنطینه یا سایر “اقدامات پیشگیرانه مخرب” را کاهش می دهد.

دادخواست Habeas Corpus “تجدیدنظر مستقیم” در مورد یک حکم نیست ، و تا زمانی که “درخواست تجدیدنظر مستقیم” به اتمام نرسد ، نمی تواند آن را مطرح کند. برادران پارنل احکام خود را برای دور یازدهم در آتلانتا به دادگاه تجدیدنظر ایالات متحده واگذار کردند و شکست خوردند.

دادگاه تجدیدنظر احکام و احکام صادره از سوی دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای منطقه میانه جورجیا را تأیید کرد.

در دادخواست Habeas Corpus حبس غیرقانونی است زیرا چیزی در مورد دستگیری ، محاکمه یا محکومیت قانون فدرال یا قانون اساسی را نقض می کند.

برای هر دو جلسه دادرسی در پارلنل ، قاضی لنگستاف به طرفین دستور داد كه لیست شهود و مدارك را حداكثر 21 روز قبل از جلسه دادرسی رد و بدل كنند. پیش از این مدافعان استوارت پارنل ، ایمی لوین وال از آتلانتا و ایمی لی کوپلند از ساوانا به این مبادله اعتراض داشتند.

ویل و کوپلند هر دو دستیار سابق ایالات متحده با تجدیدنظر در استیضاح هستند. در جلسه دادرسی ، انتظار می رود آنها ادعا كنند كه موكل آنها در جلسه دادرسی سال 2014 از وكیل م effectiveثر خودداری كرده است.

آنها ادعا می كنند كه وكیل قضایی استوارت پارنل “با عدم درخواست تغییر طرح ابتكار و در نتیجه جلوگیری از” عادلانه و بی طرف بودن “روند ،” كمك قانون اساسی بی اثر “كرد. آنها می گویند هیئت منصفه منتخب تحت تأثیر تبلیغات نامطلوب و گسترده قبل از دادرسی قرار گرفت.

برادران پارنل در جلسه دادگاه در سال 2014 محکوم شدند و یک سال بعد به ترتیب به 28 و 20 سال زندان محکوم شدند ، استوارت در مرکز اصلاح فدرال در هازلتون ، WV نگهداری شد. مایکل در مitutionسسه اصلاحی فدرال در فورت دیکس ، نیوجرسی است.

برادران پارنل به اتهام صدور کیفرخواست در سال 2013 به جرم 76 جنایت فدرال محکوم شدند. دولت کیفرخواست را به دنبال تحقیقات فدرال در مورد شیوع سالمونلا در سال 2008 ، که در کارخانه Peanut Corporation of America (PCA) در بلاکلی ، جورجیا جستجو شد ، تشکیل داد.

استوارت پرنل مالک و مدیر عامل PCA بود و مایکل پرنل یک کارگزار بادام زمینی برای PCA بود. آنها با اتهاماتی روبرو شدند که به گفته وکلا “مسلماً جدی ترین مورد در پرونده ایمنی مواد غذایی است.”

هزاران نفر بیمار هستند زیرا کره بادام زمینی و کره بادام زمینی PCA در سال 2008 آلوده شده است. 9 مورد مربوط به شیوع آن بوده است.

پیش از محاکمه ، وکلای پارنلز استدلال می کردند که شواهد بیماری وجود دارد ، و به ویژه مرگ “ناعادلانه مضر است”. متهمان متهم به مرگ شده اند.

در پایان ، دولت موافقت کرد که شواهدی مبنی بر فوت افراد توسط “سالمونلا از کارخانه PCA” ارائه نکند. وی شواهدی ارائه داد که شیوع آن واقعاً منجر به بیماری انسان شده است.

با این حال ، پس از محاکمه ، وکلای مدافع مطلع شدند که حداقل برخی از اعضای هیئت منصفه از مرگ مطلع بوده اند و اختلاف نظر در مورد اینکه آیا ادعای سوors رفتار هیئت منصفه برای ضرورت دادرسی جدید کافی است ، وجود دارد.
قاضی دبلیو لوئیز سندز با بررسی داخلی متوجه شد كه هرگونه سو m رفتار اعضای هیئت منصفه برای تحمیل دادرسی جدید كافی نیست و در نهایت یافته های قاضی در فرجام خواهی تأیید شد. تحقیقات حکم را به مدت یک سال به تعویق انداخت.

و این زمینه را برای محکومیت برادران پرنل در سال 2015 به اتهام چندین جنایت فدرال فراهم کرد.

(برای ثبت نام در اشتراک رایگان اخبار ایمنی مواد غذایی ، اینجا را فشار دهید.)


منبع: kafsh-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme bozdurma