[ad_1]

پارنل در سال 2015 به 28 سال محکوم شد زندان، که هم اکنون در یک زندان فدرال در ویرجینیا غربی به سر می برد. وی به دادگاه بازگردانده می شود ، جایی که در سال 2014 محکوم شد ، به این ترتیب دادستان فدرال می تواند استدلال های شفاهی مربوط به درخواست لغو حکم خود و حکم را با توجه به اینکه وی از وکیل کارآمد محروم شده است ، بشنود.

که در در سپتامبر 2019 ، بوندوران از پیشنهاد پارنل برای لغو مجازات و حکم با اعلامیه حمایت کرد و در مورد یک هیئت منصفه بالقوه گفت که می خواهد “پوند گوشت من” را از پارنل استخراج کند.

بوندورانت در پاسخ به س whatال درباره آنچه در مورد این پرونده شنیده است گفت: هیئت منصفه پاسخ داد: “من یک آژانس آبیاری دارم که بخشی از آن یک کشاورز نسل سوم بادام زمینی در شهرستان سامتر است. بنابراین من هزاران دلار برای ارتقا market بازار سرمایه گذاری کردم و بارگیری شد. هر کاری کردیم شسته شد. آنها نه تنها جان کودکان را به خطر انداختند ، بلکه بازار ما را نیز از بین بردند. من مردم را می شناسم. همه شما مرتباً به آزمایشگاه 1 و آزمایشگاه 2 مراجعه می كردید. من نمی دانم كه آزمایشگاه 2 كیست ، اما من می دانم كه آزمایشگاه 1 كیست. همه چیز را در مورد نمونه ها شنیده ام. البته ، من همه چیزهایی را که می خوانم می دانم – که می خوانم آلبانی هرالدو من آن را در تمام مجلات تجاری خود خواندم. “

وکلای تجدیدنظر پارنل قصد دارند نشان دهند که چگونه پس از مسمومیت PCA به مشتریان ، PCA مشتریان خود را مسموم کرده و شهرت این صنعت را خدشه دار کردند ، چگونه شهرهای پرورش دهنده بادام زمینی در جورجیا با پارنل خصمانه شدند. آنها استدلال می کنند که وکلای دادگاه پارنلز باید به دنبال تغییر مکان در خارج از قلمرو خصمانه بودند.

پارنل در 15 فوریه 2013 ، حدود چهار سال پس از شیوع سالمونلا ناشی از کره بادام زمینی و پوره بادام زمینی که توسط کارخانه شرکت پارنل شرکت آمریکایی بادام زمینی تولید شد ، هزاران نفر را در این کشور مسموم کرد و باعث حداقل 7 مرگ شد ، متهم شد. پارنل و چهار مدیر یا مدیر PCA دیگر به جرم توطئه متهم شدند. ورود مواد غذایی تقلبی به تجارت بین ایالتی به منظور تقلب یا فریب. معرفی مواد غذایی با برچسب نادرست در تجارت بین ایالتی به منظور تقلب یا فریب. کلاهبرداری پستی ؛ کلاهبرداری فیزیکی و جلوگیری از عدالت.

پس از جلسه دادگاه در ماه آگوست و سپتامبر 2014 ، پرنل به جرم توطئه برای ارتکاب کلاهبرداری از طریق پست و کلاهبرداری تلفنی ، توطئه برای معرفی مواد غذایی تقلبی و غیر برچسب خورده در تجارت بین ایالتی ، سرشماری های متعدد از معرفی مواد غذایی تقلبی به تجارت بین ایالتی ، چندین نکته معرفی مواد غذایی بدون مارک در تجارت بین ایالتی ، سرشماری های متعدد کلاهبرداری نامه ای ، چندین سرشماری کلاهبرداری بدنی و دو مورد نقاط انسداد عدالت.

در 6 اکتبر 2014 ، پارنل با طرح این استدلال که رفتار نامناسب هیئت منصفه حق وی را در یک دادرسی عادلانه نقض کرده است ، دادخواست جدیدی را برای دادرسی جدید مطرح کرد. تا حدی ، او ادعا می کند که اعضای هیئت منصفه در حال بحث در مورد مرگ ناشی از سالمونلا هستند که گفته می شود ناشی از محصولات PCA است و Juror 34 تعصب خود را نسبت به اعضای هیئت منصفه نشان می دهد.

دادگاه دو جلسه دادرسی برگزار کرد و هر یک از اعضای هیئت منصفه منتخب را برای س individualال فردی در جلسه دوم احضار کرد. یک هیئت منصفه شهادت داد که سایر اعضای هیئت منصفه تحقیقات خود را در طول دادگاه انجام دادند و دریافتند که متهمان در هنگام شیوع “9 نفر را کشتند”.

هیئت منصفه تا پایان دادرسی به این رفتار ناشایست هیچ یک از متهمان یا وکیل متهمان توجهی نکرد. پس از بررسی دقیق شهادت ، دادگاه دریافت که “[v]دادگاه با ديدن كل شرايط مي فهمد كه هيچ نشاني وجود ندارد كه هيچ هيئت منصفه تعصبات پنهان را از دادگاه يا متهم پنهان كرده باشد. . . [and] دادگاه دریافت که متهمان ثابت نکرده اند که هیچ هیئت منصفه صادقانه به هیچ سوالی پاسخ نداده است “

در مورد اینکه آیا اعضای هیئت منصفه در معرض اطلاعات مضر خارجی قرار گرفته اند ، دادگاه دریافت که سه هیئت منصفه اظهار داشتند که مرگ در اتاق هیئت منصفه مورد بحث قرار گرفته است ، اما “بحث در مورد مرگ به دلیل تصور غلط بود. شهادت یا شواهد شاهد [that deaths were caused]و نه از یک منبع خارجی. “

پارنل به 28 سال زندان محکوم شد که از زمان ورود وی در 21 سپتامبر 2015 آغاز شد. به دنبال آن سه سال آزادی کنترل شده انجام شد.

پارنل حکم خود را برای یازدهمین دوره در آتلانتا به دادگاه تجدیدنظر ایالات متحده واگذار کرد.

در دادگاه تجدیدنظر ، وی مجدداً استدلال كرد كه به دلیل قرار گرفتن در معرض شواهد خارجی مبنی بر فوت افراد در نتیجه شیوع سالمونلا ، دادگاه منطقه ای با استناد به شهادت از مدیران عملیاتی سابق در مورد تجارت ، مرتكب اشتباه شده است. سوابق و اینکه شواهد دولتی از دست دادن به اندازه کافی خاص یا قابل اعتماد نیست.

دادگاه منطقه یازدهم اظهار داشت که “حداقل چند تن از اعضای هیئت منصفه درگیر در این پرونده در معرض شواهد خارجی قرار گرفتند” ، اما این شواهد خارجی بر رأی هیأت منصفه تأثیرگذار نبوده و یا به آن كمك نمی كنند. در دور یازدهم مشخص شد که مدیران عملیاتی سابق دانش کافی برای شهادت دادن دارند و هیچ خطایی در تشخیص آن گواهی وجود نداشته است و هرگونه محدودیت برای محاسبه مجدد میزان خسارت بی فایده و اشتباه بوده است. دادگاه منطقه ای بی ضرر است.

در همین حال ، برادر استوارت مایکل ، که او نیز به جرایم متعدد محکوم شد و به 20 سال محکوم شد ، استدلال های مشابهی را مطرح می کند.

شارلوتسویل ، ویرجینیا ، الیوت هاردینگ ، وکیل دادگستری نوشت: “عدم موفقیت یک وکیل دادگستری در تحقیق و تماس با شاهدان یک استراتژی نیست ، بلکه نقض استانداردهای اصلاحی ششم است و نیاز به ارائه به دادگاه برای بررسی شاخص مهم است.” برای مایکل آوریل گذشته.

(برای ثبت نام در اشتراک رایگان اخبار ایمنی مواد غذایی ، کلیک اینجا)

[ad_2]

منبع: kafsh-news.ir

ایندکسر