[ad_1]

Mile High City در مسیری نیست که اجازه دهد حوزه قضایی دیگری از آن سبقت بگیرد و همیشه به نظر می رسد چیزی برای تعطیلات 4-20 وجود دارد. امسال شورای شهر دنور در آستانه مجوز دادن به خدمات و کلوپ های تحویل ماری جوانا و ادامه مسیر غیرقانونی سازی قارچ ها است.

دو سال پیش ، در یک اقدام رای گیری قارچ psilocybin غیرقانونی شناخته شد و کمیته ای برای بررسی شهروندان تشکیل شد. با کسب 50.6 درصد آرا ، رأی گیری دنور را از صرف هزینه برای محاکمه هر کسی که در آن قارچ پسیلوسیبین یافت ، منع کرد.

این اقدام پیروز ، مجری قانون را به پیوستن به وکلا و سایر اعضای پنل بررسی سیاست قارچ Denver Psilocybin دعوت کرد. دنور اعتبار خود را به عنوان اولین شهر در این کشور بدست آورد که شرومه ها را غیرقانونی اعلام کرد.

جرم زدایی از دنور از پیگرد قانونی افراد بالای 18 سال از شهر و شهرستان جلوگیری می کند. قارچ سایلوسیبین در کلرادو غیرقانونی است. و در ایالات متحده ، قانون مواد تحت کنترل فدرال لیست “جادویی” قارچ های I را بدون استفاده پزشکی و پتانسیل بالای سو abuse استفاده از جمله عوارض جانبی یا مسمومیت ذکر کرده است.

شناسایی قارچ های غیر سمی به مهارت احتیاج دارد. بر اساس بررسی 2005 ، حداقل 144 گونه قارچ حاوی ماده روانگردان psilocybin است مجله بین المللی قارچ های دارویی.

آمریکای لاتین و کارائیب بیش از 50 گونه زیستگاه دارند و مکزیک به تنهایی 53 گونه دارد. حداقل 22 گونه قارچ جادویی در آمریکای شمالی ، 16 گونه در اروپا ، 19 گونه در استرالیا و جزایر اقیانوس آرام ، 15 گونه در آسیا و تنها چهار گونه وجود دارد. در آفریقا

با این حال ، جرم زدایی پس از رای گیری در دنور در چندین مکان گرفتار شد. اوکلند ، سانتا کروز و آن آربر سفر تبعیض آمیز دنور را دنبال کردند. در سال 2020 ، اورگان و منطقه کلمبیا و به دنبال آن سیاست های دوستانه “گیاهان و قارچ ها” اتخاذ شد. تاکنون ، در سال 2021 ، سه شهر در ماساچوست مقررات جرم زدایی را تصویب کرده اند.

هیئت بررسی دنور قبلاً با اولین توصیه های خود بازگشته است. او می خواهد شورای شهر “تقسیم و بخشش” قارچ جادویی را به همراه همه آنچه برای “قارچ” در شرایط “شفابخشی و درمانی” اتفاق می افتد ، غیرقانونی جلوه دهد.

در حالی که قارچ ها در لیست داروهای برنامه I قرار دارند ، انجام تحقیقات بیشتر در مورد قارچ های Psiloccybine کار آسانی نخواهد بود. تیموتی لیری ، روانشناس و نویسنده ، درگیر مطالعات قارچ جادویی است ، که در میان بحث و جدال در دهه 1960 بوجود آمد. اخیراً ، محققان می گویند که قارچ می تواند در درمان انواع افسردگی ها و اختلالات اعتیاد یا حتی اختلال استرس پس از سانحه مفید باشد.

در مورد بقیه برنامه 20 دلاری در تالار شهر ، خدمات تحویل حشیش بسیار بی خطر است ، اما بی خطر است. شورای شهر همچنین آماده رفع محدودیت 220 فروشگاه سرگرمی است.

بالاتر از حد بالا ، دنور قصد دارد معیارهای ایالتی را برای عدالت اجتماعی برآورده کند ، که تلاش می کند افراد آسیب پذیر اجتماعی را به صف کارآفرینان حشیش منتقل کند. ج

به گفته سخنگوی وزارت امور مالیات و مجوزهای شهر ، تهیه چمن از تأمین کنندگان شخص ثالث به “پروانه حمل” احتیاج دارد.

همچنین خارج از لیست سیاست های قارچ ، فراخوان “یک مارک مشترک از یک کارزار اطلاع رسانی عمومی برای ترویج” استفاده مسئولانه از قارچ “و یک برنامه آموزشی” چراغ سبز “برای اولین پاسخ دهندگان در مورد تکنیک های کاهش آسیب مصرف کننده وجود دارد. این امر دنور را به اولین شهری تبدیل خواهد کرد که اولین پاسخ دهندگان کاملاً آموزش دیده برای کاهش اختلالات روان گردان هستند.

(برای ثبت نام در اشتراک رایگان اخبار ایمنی مواد غذایی ، اینجا را فشار دهید.)

[ad_2]

منبع: kafsh-news.ir

ایندکسر