این مطالعه نشان داد که تفاوت در ایمنی مواد غذایی یک ارث ممکن از تغییر تستر است


“ارزیابی شیوه های ایمنی مواد غذایی در میان تولیدکنندگان کوچک در تگزاس” که اخیراً در ژورنال حفاظت از غذا منتشر شده است ، ممکن است برخی زنگ های خطر را ایجاد کند.

این مطالعه مربوط به تولیدکنندگان کوچک در تگزاس است که اکثر آنها تحت اصلاحیه تستر از قانون مدرن سازی ایمنی مواد غذایی فدرال (FSMA) مستثنی هستند. این استثنا برای سناتور جان تستر ، D-MT است که FSMA را در اواخر سال 2010 مسدود کرد تا زمانی که تولیدکنندگان کوچک از قانون خارج شدند.

اکنون ، 10 سال بعد ، یک مطالعه توسط دانشگاه هوستون یک “شکاف قابل توجه” را در پروتکل های ایمنی مواد غذایی و منابع موجود برای تولید کنندگان کوچک پیدا کرده است.

طبق خلاصه مطالعه ، این مطالعه “با هدف ارزیابی شکاف های موجود در زمینه ایمنی مواد غذایی در بین تولیدکنندگان کوچک در تگزاس برای شناسایی زمینه های اصلی تمرکز برای آموزش بالقوه و مواد آموزشی برای این ذینفعان است.”

تولیدکنندگان کوچک فروش سالانه کمتر از یا معادل 25000 دلار در یک بازه 3 ساله را کسب می کنند و فروش مواد غذایی متوسط ​​آنها زیر 500000 دلار است. برای این منظور ، یک ابزار تحقیقاتی برای شناسایی شکاف های ایمنی مواد غذایی در کشاورزان کوچک ایجاد شده است.

این خلاصه می گوید که در مجموع 29 سوال در میان شرکت کنندگان در کنفرانس میوه و سبزیجات به گردش در آمد. س questionsالات شامل مباحثی از قبیل شیوه ها و مفاهیم ایمنی غذا و همچنین آموزش های ایمنی مواد غذایی در حال حاضر و گذشته بود.

داده های 70 تولید کننده جمع آوری و مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت و نتایج نشان داد که بیش از 34 درصد تولید کنندگان از کود و 51 درصد از آنها حیوانات اهلی را در مزارع خود استفاده می کنند.

در ادامه ، در این خلاصه آمده است: “اگرچه بیش از 51 درصد از شرکت کنندگان از دست برهنه برای برداشت استفاده می کنند ، 39 درصد از تولیدکنندگان تسهیلاتی برای شستن دست کارگران ارائه نمی دهند و 46 درصد از تولیدکنندگان توالت برای کارگران خود فراهم نمی کنند. فقط 25 درصد از تولیدکنندگان مورد بررسی به کارکنان خود به مواد آموزشی ایمنی مواد غذایی دسترسی دارند. “

همچنین نتایج نشان داد که 21 درصد از شرکت کنندگان دوره های قبلی آموزش ایمنی مواد غذایی را گذرانده اند. علاوه بر این ، نیمی از تولید کنندگان بررسی شده از تغییرات خاک استفاده کرده و تقریباً 87٪ آب آبیاری را آزمایش نکرده اند. حدود 30 درصد از تولید کنندگان معتقدند محصولات ارگانیک نسبت به محصولات معمولی ایمن ترند و 37 درصد معتقدند که محصولات ارگانیک دارای باکتری های مضر کمتری هستند.

همچنین ، کمتر از 41 درصد از شرکت کنندگان نمی توانند بین محصولات هیدروپونیک و سیستم های معمولی تفاوت قائل شوند. نتایج ، زمینه های خاص فرصت ، شکاف منابع مورد نیاز تولیدکنندگان و کمبود مواد آموزشی ایمنی مواد غذایی را شناسایی کرد. نتایج این مطالعه به طراحی مواد آموزشی هدفمند و خاص ایمنی مواد غذایی برای تولید کنندگان کوچک کمک خواهد کرد.

این محقق در کنفرانس میوه و سبزیجات در سال 2019 در روزنبرگ ، تگزاس مطالعه ای روی 70 تولید کننده کوچک انجام داد. هدف تولید مواد آموزشی برای تولیدکنندگانی است که کمتر از 25000 دلار فروش سالانه دارند.

تمرکز بر شستن دست ها و توالت ها برای جلوگیری از آلودگی متقابل و کاهش خطر بیماری های ناشی از غذا است.

زهرا ایکس گفت: “در دانش آنها درباره ایمنی مواد غذایی خلأهای مشخصی وجود دارد ، بنابراین بسیار مهم است که با این تولیدکنندگان کوچک با تحصیلات کامل ارتباط برقرار کنیم تا آنها را از خطرات مرتبط با این روش ها و همچنین گزینه های ایمن آگاه سازد.” محمد از دانشگاه هوستون در یک خبر خبری گفت.

بودجه این مطالعه توسط اداره غذا و داروی ایالات متحده و وزارت کشاورزی در تگزاس تأمین شد.

وی افزود: برخی از كشاورزان كوچكتر به سادگی منابع مزارع بزرگتر را ندارند و از آنجا كه بسیاری از آنها با 100 درصد مستقیم به قالبهای فروش مصرف كننده عمل می كنند ، با زنجیره تأمین روبرو نمی شوند كه انتظار دارد این مقررات به عنوان عملیات تجاری موجود باشد. دانته گالئازی از انجمن بین المللی تولیدی تگزاس به این موضوع گفت بسته بندی کننده روزنامه “خبر خوب این است که مزارع در تگزاس اکثریت عظیم محصولات تازه را که وارد بازار می شود ، از قوانین پیروی می کنند و همه این پادمان ها و بهترین روش ها را در اختیار دارند.”

وی همچنین گفت که دپارتمان کشاورزی تگزاس و شرکای دانشگاه کارهای گسترده ای انجام داده اند تا بهترین روش های ایمنی مواد غذایی را در مزارع کوچک آموزش دهند ، اما تأیید کرد که “تماس های بیشتری لازم است”.

بسته بندی کننده، که از سال 1893 تولید محصولات را آغاز کرد ، اولین کسی بود که گزارش تحقیق در دانشگاه هوستون را ارائه داد.

(برای ثبت نام در اشتراک رایگان اخبار ایمنی مواد غذایی ، اینجا را فشار دهید.)


منبع: kafsh-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes