این شیر به دلیل نگرانی در مورد آلودگی به مواد ضد عفونی کننده فراخوانده شد


وجود احتمالی مواد ضد عفونی کننده در برخی از ظروف نیم لیتری شیر Hiland Dairy این شرکت را وادار به برداشت 240 هزار وعده از “مشتریان موسسه” در اوکلاهما و تگزاس کرد.

اطلاعیه فراخوان صادر شده توسط سازمان غذا و دارو مشخص نمی کند که چه نوع مشتریان موسسه ای درگیر این امر هستند. به طور کلی ، آشپزخانه های سازمانی به عنوان همه چیز از مدارس و زندان ها گرفته تا هتل ها و خانه های سالمندان تعریف می شوند.

ظروف حاوی نیم پیمانه شیر 1٪ شکلات فروخته شده و در مناطق متروی تگزاس در شهرهای اوکلاهما سیتی ، اوکلاهامای غربی ، دالاس ، سان آنتونیو و تایلر توزیع شد. این شیر در کارخانه ای در نورماندی ، اوکلاهما ، هیلند تولید می شود.

اطلاعیه یادآوری هیلند شامل اطلاعاتی در مورد چگونگی آلودگی شیر به مواد ضد عفونی کننده نیست ، اما نحوه شناسایی آلودگی را بیان می کند.

“هیلند لبنیات ابتدا از یک مشکل بالقوه مطلع شد و سپس آن را پس از آزمایشات کنترل کیفیت داخلی در تاسیسات نورمن ، اوکلاهما تأیید کرد. این شرکت بلافاصله با سازمان غذا و داروی ایالات متحده تماس گرفت تا آغاز توقیف محصول را آغاز كند. “

متصدیان آشپزخانه می توانند با جستجوی اطلاعات زیر بر روی برچسب ، شیر شیر خارج شده را در دست داشته باشند:

  • شیر با نصف پیمانه شیر شکلات کم چرب Hiland 1٪
  • UPC: 72060-00156-3
  • فروش بر اساس تاریخ: 27 ژانویه 2021
  • کد گیاه: 4025

Hiland Dairy با همکاری FDA برای بررسی کامل موضوع و پیگیری کلیه مراحل ضروری تشنج همکاری می کند.

کاربران با س questionsال می توانند از طریق ایمیل https://www.hilanddairy.com/contact-us با لبنیات Hiland تماس بگیرند.

(برای ثبت نام در اشتراک رایگان اخبار ایمنی مواد غذایی ، اینجا را فشار دهید.)


منبع: kafsh-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme bozdurma