[ad_1]

Harvest Meats سوسیس لهستانی Harvest خود را از شش استان کانادا به یاد می آورد ، زیرا مقامات شرکت آن را نیمه پخته یافتند. در اخطار برداشت مشخص نشده که بخشی از سوسیس در آن گنجانده شده است.

“مصرف کنندگان نباید کالای برداشت شده را که در زیر شرح داده شده است مصرف کنند. این تصرف توسط شرکت صورت گرفته است. بر اساس اعلامیه خروج منتشر شده در وب سایت CFIA ، آژانس بازرسی مواد غذایی کانادا (CFIA) در حال تحقیق در مورد ایمنی مواد غذایی است که می تواند منجر به پس گرفتن محصولات دیگر شود.

در این اطلاعیه مشخص نشده است كه كدام بازرگانان سوسیس لهستانی را درگیر كرده اند ، اما فقط بیان شده كه توزیع در سطح “مصرف كننده” بوده است. این شرکت اعلام کرد که محصول بازپس گرفته را در آلبرتا ، بریتیش کلمبیا ، منیتوبا ، مناطق شمال غربی ، انتاریو و ساسکاچوان توزیع می کند.

در زمان انتشار هیچ بیماری با توجه به سوسیس مزرعه ای گزارش نشده گزارش شده است.

غذایی که نیمه پخته شده است ممکن است ظاهر و بوی بدی نداشته باشد ، اما می تواند دارای سطوح سمی مختلفی از عوامل بیماری زا باشد که می تواند افراد را بیمار کند و گاهی باعث مرگ شود.

این نگرانی وجود دارد که مصرف کنندگان ممکن است بخشهایی از گوشت برداشت شده را در خانه های خود استفاده نکنند. آنها ممکن است از اطلاعات زیر بر روی برچسب برای تعیین اینکه آیا سوسیس وحشی درگیر هستند استفاده کنند:

نام تجاری تولید – محصول اندازه UPC کدها
محصول سوسیس لهستانی 675 گرم 0 57393 70017 8 بهترین قبل
2021MR15

(برای ثبت نام در اشتراک رایگان اخبار ایمنی مواد غذایی ، اینجا را فشار دهید.)

[ad_2]

منبع: kafsh-news.ir

ایندکسر