این دادخواست تصویب FDA برای ماده افزودنی را که باعث “خونریزی” Impossible Burger می شود به چالش می کشد


مرکز ایمنی غذا تصویب FDA برای استفاده از یک مکمل رنگی را که باعث می شود همبرگر سبزیجات Impossible Foods مانند گوشت واقعی “خونریزی” کند ، به چالش می کشد. گروه طرفداری استدلال می کند که تصمیم FDA بر اساس “شواهد قانع کننده” مطابق با مقررات نیست.

به طور خلاصه در تاریخ 28 ژانویه در دادگاه تجدید نظر دور نهم ایالات متحده ، این مرکز به طور خاص تصویب هموگلوبین سویا توسط سازمان غذا و دارو در سال 2019 را به چالش می کشد.

بیل فریز ، تحلیلگر سیاست در مرکز ایمنی مواد غذایی (CFS) ، گفت: “FDA هموگلوبین سویا را تأیید کرده است ، اگرچه هیچ یک از مطالعات طولانی مدت حیوانات را برای تعیین مضر بودن آن برای سلامتی انسان انجام نداده است.” )

“این شامل تحقیقات در مورد سرطان ، آسیب تولید مثل و سایر عوارض جانبی مورد نیاز توسط Redbook FDA ، کتاب مقدس برای آزمایش مواد غذایی و مکمل های رنگی است. این موضوع حتی بیشتر نگران کننده است ، زیرا یک مطالعه کوتاه مدت روی موشها تعدادی از عوارض جانبی بالقوه را پیدا کرد: اختلال در چرخه های تولید مثل و کاهش وزن رحم در زنان و نشانگرهای زیستی کم خونی ، کاهش توانایی لخته شدن و مشکلات کلیوی. “

رنگ جدید هم در مهندسی ژنتیک تولید می شود (دادن) مخمر و از پروتئین موجود در ریشه های سویا الگو گرفته شده است. از این ماده غذایی به عنوان مهندسی ژنتیکی هم ، هموگلوبین سویا نیز یاد می شود. این مکمل رنگی است که Impossible Foods از آن استفاده می کند تا همبرگر سبزیجات خود را “مانند خون گوشت گاو” “خونریزی کند”.

رایان تالبوت ، کارمند گفت: “عدم انجام FDA در انجام آزمایشات طولانی مدت مورد نیاز دستورالعمل های معتبر آژانس توسط FDA ، به این معنی است که هیچ” دلیل قانع کننده ای “مبنی بر بی خطر بودن این مکمل رنگی که توسط میلیون ها نفر مصرف می شود ، وجود ندارد.” وکیل. CFS.

“تصویب هموگلوبین سویا باید پس گرفته شود مگر اینکه شواهد واقعاً قانع کننده ای درباره بی خطر بودن آن وجود داشته باشد.”

دادن سجاف مکمل رنگی است که همچنین حاوی بیش از ده پروتئین مخمر است.

برای ساختن این همو GMO ، Impossible Foods از فرآیند زیست شناسی مصنوعی برای استخراج DNA از ریشه گیاهان سویا – جایی که مقدار کمی هم تولید می شود – استفاده می کند و سپس DNA را در مخمرهای مهندسی شده ژنتیکی قرار می دهد ، جایی که به جرم تخمیر می شود – سجاف اصلاح شده ژنتیکی.

زیرا دادن هم در رژیم غذایی انسان جدید است و مقادیر قابل توجهی به همبرگر غیرممکن اضافه می شود ، CFS استدلال می کند که FDA قبل از تصویب استفاده از آن به عنوان یک مکمل رنگی ، طبق قانون ، باید آزمایشات ایمنی عمیق را انجام دهد.

FDA برای تأیید مواد افزودنی رنگی در غذا باید نوار بسیار بالایی داشته باشد. استاندارد آژانس “شواهد قانع کننده” بدان معنی است که یک افزودنی رنگی بدون قوی ترین شواهد ممکن برای ایمنی ، نوار بالاتر از سایر مواد افزودنی غذایی ، قابل تأیید نیست. با این حال ، محصولات Impossible Foods حاوی هستند دادن هم اکنون به دلیل آنچه CPS تصویب غیرقانونی FDA می داند ، به طور گسترده ای در سوپرمارکت های سراسر کشور در دسترس است دادن سجاف به عنوان یک افزودنی رنگی. طبق گفته کارکنان مرکز.

می توانید مواد قانونی کامل را مشاهده کنید اینجا.

(برای ثبت نام در اشتراک رایگان اخبار ایمنی مواد غذایی ، اینجا را فشار دهید.)


منبع: kafsh-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme bozdurma