این انتخابات منجر به جایگزینی برخی از مقامات ایمنی غذایی در سراسر دولت شده است


اگر ایالات متحده یک مرجع ایمنی غذایی مستقل داشته باشد ، مانند اکثر شهرستانها ، تغییر مدیران اتفاق مهمی نخواهد بود. اما همزمان با گسترش ایمنی مواد غذایی به حدود 20 اداره و آژانس ، انتخابات خیلی سریع تغییر می کند.

مراکز فدرال کنترل و پیشگیری از بیماری ها (CDC) در آتلانتا رئیس جدیدی دریافت می کند. دکتر روچل والنسکی ، استاد دانشگاه هاروارد و رئیس بیماریهای عفونی در بیمارستان ماساچوست ، مسئولیت دکتر رابرت ردفیلد را بر عهده خواهد گرفت.

CDC ، سازمان غذا و دارو (FDA) و سرویس بازرسی ایمنی و غذایی USDA (FSIS) بهترین آژانس های ایمنی مواد غذایی در دولت فدرال هستند. برخی دیگر ، از EPA گرفته تا ماهی و حیات وحش ، نقش های متفاوت اما مهمی دارند.

کار CDC در مدیریت کارهای آزمایشگاهی اخیراً روان پیش نرفته است. آزمایش اولیه COVID-19 به درستی انجام نشد. حتی قبل از آن ، اتاق های ضد عفونی در biolab او شکست خوردند – عملکرد مناسبی هنگام کار با ویروس های ابولا و آبله نیست.

انتصاب والنسکی نیازی به تأیید سنا ندارد. CDC و FDA هر دو نمایندگی در بخش بهداشت و خدمات انسانی (HHS) هستند.

رئیس جمهور منتخب اسامی دبیر HHS را برای جایگزینی الکس هازارد دارد ، اما هنوز یک عضو کمیسیون FDA برای جانشینی دکتر استفان هان نیست. هازارد و خان ​​بازرسی های لجستیک و ایمنی را برای بزرگترین نقش واکسن جدید در تاریخ ایالات متحده انجام دادند و امید اول برای پایان دادن به بیماری همه گیر ویروس کرونا را ارائه دادند.

خان درست یک سال پیش ، درست قبل از ورود ویروس کشنده از چین ، بیست و چهارمین کمیسار FDA شد. گفته می شود بسیاری از افراد خواهان این شغل هستند ، از جمله دکتر دیوید کسلر. وی یكی از سه ر chairsسای هیئت مشورتی دولت جدید COVID_19 است.

دولت جدید روسای بخشهای خود را برای HHS و USDA منصوب کرده است.

خاویر بسرا ، دادستان 62 ساله کالیفرنیا ، به عنوان دبیر بعدی HHS معرفی خواهد شد. وی پیش از این نماینده کنگره Los Angles بود.

و تام ویلساک ، وزیر سابق کشاورزی ، 69 ساله ، یک بار به عنوان مدیر USDA منصوب شد.

از میان ده انتصاب سیاسی در USDA ، معاون وزیر ایمنی غذا است. سنا کمتر از یک سال پیش ، در 23 مارس 2020 ، مندی بریشیر را به عنوان معاون ایمنی مواد غذایی تأیید کرد.

وی پنجمین شخصی است که بالاترین رتبه افسر ایمنی غذا در ایالات متحده را دارد. پیش از این ، بهترین شغل ایمنی مواد غذایی برای شش سال ، سه ماه و 11 روز خالی بود.

واقعیت این است که در 25 سالی که معاون وزیر ایمنی غذا از نظر قانونی منصوب شده است ، این پست برای مدت بیشتری از آنچه که برگزار شده خالی است. دولت جدید ممکن است از دکتر برشیرز بخواهد تا انتخاب و تعیین رئیس جمهور جدید توسط سنا باقی بماند ، اما این یک تشخیص نادر از اهمیت ایمنی مواد غذایی است. این بدان معناست که بعید است پس از تحلیف رئیس جمهور جدید ، برشیرز ، استاد سابق ایمنی مواد غذایی در دانشگاه فنی تگزاس ، در محل کار خود باشد.

این در تضاد با FDA است ، جایی که فرانک جاناس ، معاون کمیسیون غذا و واکنش غذا ، اغلب با برشیرز تماس می گیرد ، اما بعید است که به عنوان انتصاب سیاسی به زودی به جایی برود.

ژاناس مشاور ارشد کمیساریای FDA ، استفان هان ، در زمینه تدوین و اجرای سیاست های ایمنی مواد غذایی ، از جمله اجرای قانون برجسته سازی مدرن ایمنی مواد غذایی FDA (FSMA) است. وی احتمالاً این نقش را برای کمیساریای بعدی FDA نیز ادامه خواهد داد.

یاناناس در دسامبر 2018 از راهنمای ایمنی مواد غذایی در Walmart و شرکت والت دیزنی به FDA پیوست.

(برای ثبت نام در اشتراک رایگان اخبار ایمنی مواد غذایی ، اینجا را فشار دهید.)


منبع: kafsh-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme bozdurma