اگر بیل تصویب قانونگذاری را تأیید کند ، هزینه های برنامه ایمنی غذا در اورگان ممکن است افزایش یابد


قانون گذاران اورگان در حال بررسی این موضوع هستند که به وزارت کشاورزی ایالت اجازه دهند هزینه های برنامه ایمنی غذا را افزایش دهد.

لایحه مورد بحث ، لایحه 33 سنا ، از حمایت کیت براون فرماندار برخوردار است. با توجه به خلاصه این لایحه ، علاوه بر افزایش هزینه ، این لایحه در رابطه با برنامه های ایمنی غذا وضعیت اضطراری نیز اعلام می کند.

در بخش 2 این لایحه آمده است: “این قانون 2021 برای حفظ فوری صلح ، سلامت و ایمنی عمومی ضروری است ، وضعیت اضطراری اعلام شده و این قانون 2021 پس از تصویب لازم الاجرا می شود”.

این لایحه شامل افزایش 15 درصدی طی دو سال مالی آینده در هزینه های برنامه ایمنی مواد غذایی است. این صراحتاً بیان می کند که اختیارات بخش کشاورزی برای تصویب قوانینی که هزینه های اضافی مجوز را اعمال می کند ، تغییر نمی کند یا بر آنها تأثیر نمی گذارد.

در صورت تصویب قانونگذاران اورگان ، این قانون به وزارت کشاورزی اجازه می دهد تا هزینه های برنامه را در هر دو سال مالی آینده که از 1 ژوئیه 2022 و 2023 آغاز می شود ، 15 درصد افزایش دهد.

اعلام شرایط اضطراری در قانون پیشنهادی بلافاصله پس از تصویب لایحه لازم الاجرا می شود.

(برای ثبت نام در اشتراک رایگان اخبار ایمنی مواد غذایی ، اینجا را فشار دهید.


منبع: kafsh-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme bozdurma