ولی مقامی که این سریال در صنعت سریال سازی و سیت کام دارد دیگر به دست نخواهد آمد. یکی از واقعیتهای جهانی سازی این است که استودیوهای بزرگ هالیوودی صاحب سینماهای زیادی در کشورهای دیگر هستند بنابراین میتوانند از فروش گیشههای بینالمللی خود به صورت مستقیم درآمد به دست بیاورند. از بازیگران مهم و محبوب این ژانر میتوان به بروس لی، جکی چان، جت لی، ژان کلود ون دم، سیلوستر استالونه و آرنولد شوارتزنگر اشاره کرد که به دلیل بازی در فیلمهای سبک اکشن مشهور شدهاند. از نظر بیشتر کارشناسان، فیلم از انواع مهم هنر بهشمار میآید. به طور مثال کمدی درام، کمدی عاشقانه، کمدی اکشن و کمدی اجتماعی (ترکیب ژانر اجتماعی و کمدی) از انواع ژانر کمدی هستند. در این شاخه از انواع ژانر فیلم ها، کاراکترهای مصنوعی به کمک نقاشیهای متحرک (پویانمایی سنتی) یا با استفاده از نرمافزارهای انیمیشنسازی (پویانمایی رایانهای) خلق شده و در یک دنیای انیمیشنی یا کارتونی مسیر داستان را دنبال میکنند.

عوامل دیداری سینما، نیاز به هیچ نوع ترجمهای ندارد و قدرت ارتباطات جهانی را به یک محصول تصویر متحرک میبخشند. فیلم در لغت به معنی «نوار باریک» است و چون برای اولین بار، تصاویر متحرک، روی فیلم عکاسی ثبت میشد و به این وسیله، نمایش داده میشدند، این نام روی تصاویر متحرک ماند؛ البته امروز خود کلمه «فیلم» بهطور تخصصی فقط به تصاویر متحرک گفته میشود که در سینما نمایش داده میشوند، فیلمهایی که پس از پایان اکرانشان در سینما، از تلویزیون پخش شود را «فیلم سینمایی» میگویند و اگر از ابتدا فیلمی را مختص تلویزیون بسازند و ربطی به سینما نداشته باشد، به آن «فیلم تلویزیونی» میگویند. با وجود داشتن مخالفان فراوان در بین منتقدان و صاحب نظران حوزه سینما، فیلمهای ابرقهرمانی از پرفروشترین فیلمهای تاریخ سینما هستند. سریال مانند نامش دست روی موضوعات اجتماعی حساسیت برانگیزی گذاشته بود و با پخش چند قسمت حواشی زیادی پیرامونش به راه افتاد که در افزایش فروش آن تأثیر زیادی گذاشت.

در سال ۱۸۹۸، نمایش احساس اوبرامرگوا اولین فیلم تجاری شد که تا آن زمان تولید گشته بود. از آثار بیادماندنی و تحسین شده ژانر کمدی میتوان به فیلم آنی هال محصول 1977 به کارگردانی وودی آلن، فیلم وقتی هری سالی را دید محصول 1989 ساخته راب رینر، ماه گرفتگی محصول 1987 ساخته نورمن جوینسون و فیلم بی خواب در سیاتل محصول 1993 به کارگردانی نورا افرون اشاره کرد (اطلاعات بیشتر). از محبوبترین انیمیشنهای تاریخ میتوان به بامبی محصول 1942 ساخته دیوید هند، شیرشاه محصول 1994 ساخته راجر آلرز و راب مینکاف، مجموعهی دیدنی داستان اسباب بازی، انیمشن زیبای وال ای محصول سال 2008، دیو و دلبر محصول 1991 و در جست و جوی نمو محصول سال 2003 به کارگردانی اندرو استنتون و لی اونکریچ اشاره کرد. از مشهورترین آثار ژانر حماسی میتوان به فیلم لورنس عربستان محصول 1962 به کارگردانی دیوید لین، بن هور 1959 به کارگردانی ویلیام وایلر، فهرست شیندلر محصول 1993 به کارگردانی استیون اسپیلبرگ و برباد رفته محصول 1939 به کارگردانی ویکتور فلمینگ اشاره کرد (اطلاعات بیشتر). از آثار مشهور فانتزی در تاریخ سینما میتوان به فیلم جادوگر شهر اوز محصول سال 1939 به کارگردانی ویکتور فلمینگ، سه گانه ارباب حلقه ها اثر بیادماندنی و محبوب پیتر جکسون، مجموعه هری پاتر اقتباسی از سری رمانهای مشهور هری پاتر نوشته جی.

صنعت فیلم بیش از یک سده است که در حال بینالمللی شدن است. این مجموعه یک وقایعنگاری از اتفاقات پشت صحنه یک شبکهٔ خبریِ تخیلی به نام «شبکه کابلی خبری آتلانتیس» (ACN) است. افسر پرونده و چند تن از مأمورین کلانتری به دنبال قاتل میگردند. بازیگر سریال «اصحاب کهف» گفت: هر صبح که آقای سلحشور می آمد یک قرآن جیبی کوچک داشت و گوشه ای می ایستاد و قرآنش را باز می کرد و چند آیه زمزمه می کرد و می گفت بسم الله الرحمن الرحیم بگویید و این انرژی در کار جاری بود. البته فیلمهای ژانر کمدی معمولا با پوشش کمدی به دنبال انتقال پیامهای دیگری هستند و به همین جهت بیشتر فیلمهای این دسته، چند ژانری هستند. ما در صفحه فیلم از مجله لیلیمگ قصد داریم شما را با دنیای بزرگ سینما و تلویزیون و حواشی آن آشنا کنیم؛ از نقد فیلمهای روز دنیا گرفته تا معرفی فیلمهای محبوب در ژانرهای مختلف، اخبار مربوط به فیلمهای جدید، باکس آفیس و همچنین اخبار بازیگران. در ژانر فانتزی داستان فیلم در مکانی غیرواقعی و خیالی اتفاق میافتد. داستان این فیلم در مورد درگیریهای شدت گرفته بین گروه مجاهدین خلق و نیروهای مسلح کشور است که بعد از برکناری بنیصدر از مقام ریاست جمهوری به دست مجلس شورای اسلامی اتفاق افتاد که با ترور موفق چندین تن از سران حکومتی همراه بود و در همین میان، روابط سابق بین یکی از اعضای سپاه و زنی از اعضای گروه سازمان مجاهدین خلق که در گذشته در دانشگاه همکلاسی بودند را نشان می دهد.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با دانلود فیلم کره ای دوبله فارسی وب سایت خود باشید.

ایندکسر