[ad_1]

اگر اتهامات علیه پل کروز ، رئیس سابق کرمهای بلو بل ، لغو نشود ، وی با جلسه دادگاه روبرو خواهد شد که ساعت 9 صبح در 11 ژانویه 2021 آغاز خواهد شد.

رابرت پیتمن ، قاضی فدرال ، دستور زمانبندی را امضا کرده است که مهلت 30 دسامبر سال 2020 تا ساعت 9 صبح را برای رسیدگی به دادرسی قبل از دادرسی و احضار در دادگاه 4 دادگاه دادگستری آمریکا در آستین تعیین می کند. اولین روز دادرسی با انتخاب اعضای هیئت منصفه آغاز می شود.

در دستور برنامه ، پیتمن به طرفین اجازه داد تا قبل یا قبل از 28 دسامبر سال 2020 توافق نامه یا توافقنامه ای را به رسمیت بشناسند که باید کتباً به دادگاه اعلام شود.

در این دستورالعمل آمده است: “هیچ توافق نامه شناسایی یا توافق نامه شناسایی که پس از آن تاریخ منعقد شده باشد ، بدون دلیل موجه برای تأخیر توسط آن دادگاه انجام نمی شود.

اظهارات تقصیر کروز امروز در جلسه دادرسی “مجازی” وی ارائه خواهد شد. او از حق حضور در حضور خود چشم پوشی کرد. وی با داشتن یک وام 50،000 دلاری که سفرش به تگزاس را محدود می کند آزاد است.

وی به اتهام بزرگ توطئه برای ارتکاب جرم و شش مورد کلاهبرداری فیزیکی ناشی از شیوع لیستریا در سال 2015 ، که شامل تولید بستنی آبی آبی است ، متهم شده است.

وکلای دولت تا 23 نوامبر فرصت دارند تا به پیشنهاد دفاعیات در مورد رد کلیه اتهامات علیه کروز پاسخ دهند ، زیرا ممکن است هیئت منصفه اعتیاد مهلت قانونی را از دست داده باشد.

کریس فلود از هوستون و جان دی کلین از سانفرانسیسکو ، تیم دفاعی کروسه ، گفتند “اتهامات گذشته است”.

کروز در ابتدا در بیانیه “اطلاعات” به همان هفت جنایت متهم شد ، اما Flood و Klein موفق شدند آنها را وادار کنند که آنها را به طور کامل رد کنند. تا زماني كه كروز از حق خود براي اتهامات اساسي صرف نظر نكرد ، دادگاه منطقه صلاحيت رسيدگي به آن را نداشت.

دولت با برکناری مخالفت نکرد ، اما در تاریخ 20 اکتبر با صدور کیفرخواست از سوی هیئت منصفه اعظم ، که همان هفت جنایت را بازگرداند ، بازگشت. به دنبال محکومیت ، هر فقره با حداکثر مجازات 20 سال زندان و 250 هزار دلار جریمه نقدی محکوم می شود.

کروز ، 66 ساله ، همچنین وکیل دادگستری ، سه سال پیش به عنوان مدیرعامل قدیمی بلو بل ، بازنشسته شد. کروز ساکن شهر برنام ، تگزاس است که دفتر مرکزی آن کرم های بلو بل است. در حدود 90 مایلی شرق آستین واقع شده است.

بلو بل در ماه مه در دو مورد مرتبط با توزیع غذای تقلبی بر خلاف قانون فدرال غذا ، دارو و مواد آرایشی ، به جرم خود اعتراف کرد. وی موافقت کرد برای حل و فصل ادعاهای مندرج در قانون ادعاهای دروغین در مورد محصولات بستنی که تحت شرایط غیر بهداشتی تولید و به مراکز فدرال از جمله ارتش فروخته می شود ، جریمه هایی معادل 17.5 میلیون دلار و 2.1 میلیون دلار پرداخت کند.

در مجموع 19.35 میلیون دلار جریمه ، مصادره و پرداخت در قالب یک قرارداد مدنی ، دومین مبلغی است که تاکنون برای حل یک مسئله ایمنی مواد غذایی پرداخت شده است.

موضوع در تعقیب کیفری نقش کروسه در شیوع لیستریا در سال 2015 است که منابع آن محصولات مارک آبی بل است. در مجموع 10 نفر مبتلا به لیستریوز مرتبط با شیوع از 4 ایالت گزارش شده اند: آریزونا با 1 ، کانزاس با 5 ، اوکلاهما با 1 و تگزاس با 3. همه بیماران در بیمارستان بستری شدند.

سه مورد مرگ در کانزاس گزارش شده است.

در تاریخ 20 آوریل 2015 ، Blue Bell Creameries داوطلبانه تمام محصولات خود را در آن زمان در بازار فراخوانی کرد ، که در تمام امکانات خود از جمله بستنی ، ماست منجمد ، شربت و تنقلات منجمد تولید شده بود. همچنین تأسیسات تولید در چهار کشور را تعطیل کرد.

سازمان غذا و داروی ایالات متحده یافته های مهم مربوط به بازرسی های اخیر در تاسیسات تولید بلو بل را در 7 مه 2015 منتشر کرد.

لیستریوز یک عفونت تهدید کننده زندگی است که در اثر خوردن غذای آلوده به باکتری (میکروب) لیستریا مونوسیتوژنز (لیستریا) ایجاد می شود. افراد در معرض خطر ابتلا به لیستریوز شامل زنان باردار و نوزادان ، افراد 65 سال به بالا و افرادی با سیستم ایمنی ضعیف هستند.

(برای ثبت نام در اشتراک رایگان اخبار ایمنی مواد غذایی ، اینجا را فشار دهید.)

[ad_2]

منبع: kafsh-news.ir

ایندکسر