اقدامات قابل توجهی برای ایمنی مواد غذایی در سال گذشته در جلسات قانونگذاری ایالت


طبق کنفرانس ملی قانونگذاران ایالتی (NCSL) ، در سال 2019 ، قانون گذاران ایالتی بیش از 700 لایحه در مورد غذا و ایمنی مواد غذایی با 132 مورد تصویب و 17 مورد تصویب قانون ارائه دادند.

قوانین در 42 ایالت از 50 ایالت ، پورتوریکو و ناحیه کلمبیا در سال 2019 درباره مواد غذایی تصویب شد. نیوجرسی و نیویورک بیشترین حساب مربوط را داشتند ، به ترتیب 63 و 59 ، و بعد هاوایی با 46 در انتهای مخالف آلاسکا و اوهایو قرار داشتند که هیچ قبض ایمنی غذایی نداشتند.

مهمترین مسئله غذایی ایمنی غذا بود. قانون گذاران بسیاری از جنبه های ایمنی مواد غذایی را بررسی کرده اند ، از تصویب قانون غذا و غذا (FDA) ایالات متحده تا تلاش های دولت برای اجرای قانون مدرن سازی ایمنی مواد غذایی فدرال. قوانین مربوط به موسسات غذایی و خرده فروشی ها با 130 قبض و 14 صورتحساب معرفی شد.

یک مسئله جالب در سال 2019 بحث قوانین سلولی یا گیاهی برای گوشت بود. محبوبیت گوشت های گیاهی منجر به معرفی و تصویب چندین قانون در زمینه برچسب گذاری این محصولات شده است. بسیاری از این قوانین شامل گوشت سلولی است ، اگرچه چنین محصولاتی به راحتی در دسترس نیستند.

محدود کردن نظارت دولت بر مقررات ایمنی غذا با 59 صورتحساب در مورد غذاهای خانگی که اغلب در آشپزخانه های خانه تهیه می شود ، موضوعی پرطرفدار بوده است. حساب های غذا برای غذا ، که در جلسات قبلی معرفی و تصویب شده بودند ، تنها یک لایحه در سال 2019 معرفی شده است. قابل قبول نیست.

اهدای غذا ، موضوعی محبوب در سال 2018 ، در سال 2019 کمتر مورد توجه قرار گرفت. برنامه کمک های غذایی مکمل فدرال (SNAP) در چندین کشور مورد بررسی قرار گرفت.

حشیش و شاهدانه خوراکی در سال 2019 مورد توجه قانونگذاران قرار گرفت. ایالت ها با تصویب 13 قانون ، 86 صورتحساب در مورد مواد غذایی شاهدانه یا شاهدانه وارد کردند. بیابان های غذایی یکی دیگر از مناطق مورد علاقه مجلس قانونگذاری ایالت است.

58 لایحه برای شیر و شیر خام ارائه شد و 10 لایحه نیز توسط قانون تصویب شد. مسئله اصلی در این گروه ، برچسب گذاری مناسب محصولات لبنی بود.

(برای ثبت نام در اشتراک رایگان اخبار ایمنی مواد غذایی ، اینجا را فشار دهید.)


منبع: kafsh-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes