اسپانیا ادعای تقلب در مورد ویسکی را آشکار می کند


مقامات اسپانیایی کشف کردند که به گفته آنها یکی از بزرگترین شبکه های جنایی برای تولید و توزیع غیرقانونی ویسکی است.

La Guardia Civil و آژانس مالیاتی اسپانیا عملیات Fuco را اوایل تابستان امسال آغاز کردند.

این شبکه پایگاه های اصلی خود را در La Rioja ، Jaén و Campo de Criptana ، شهری در سیوداد رئال ایجاد کرده بود.

ارزش این کلاهبرداری می تواند بیش از 800000 یورو (970 هزار دلار) باشد و خسارت به مارک ویسکی تقلبی بدون نام نزدیک به 4 میلیون یورو (4.8 میلیون دلار) وارد کند.

چهارده نفر بین 37 تا 52 سال دستگیر و مورد تحقیق قرار گرفته اند.

مقدار اقلام توقیف شده
اقلام توقیفی که شبکه جنایی برای بهره برداری از آنها از چین وارد شده بود توقیف شد. آنها شامل تقریباً 300،000 بطری ویسکی ، 171،200 تمبر مالیاتی تقلبی ، 18،400 کپسول و بیش از 27،000 جعبه مقوایی با آرم یک مارک معروف هستند.

مقامات 9550 لیتر الکل برای تولید یک محصول تقلبی ، 11200 لیتر ویسکی آماده و آماده برای بسته بندی بطری و 36460 لیتر ویسکی که از قبل بطری شده است ، پیدا کردند.

محققان گمان می کنند اما نتوانسته اند ثابت کنند که برخی از 300000 بطری توقیف شده برای تهیه بازار غیرقانونی الکل ، احتمالاً به جنوب اسپانیا بوده است.

افراد درگیر از یک شرکت حقوقی در بخش توزیع مشروبات الکلی در La Rioja استفاده می کنند.

اولین پایگاه عملیاتی ، در سیوداد رئال ، توسط یک تاجر آسیایی اداره می شد که مهرهای جعلی مالیات و بطری های شیشه ای تقلبی ، برچسب ها و کلاه های خود را از یک مارک معروف از آسیا وارد می کرد. پایگاه دوم در La Rioja مسئول تهیه مخلوط الکل و بطری کردن آن بود. بطری ها به سیوداد رئال برگردانده شدند ، در آنجا برچسب ها و مهر و موم ها اضافه و برای توزیع آماده شدند.

موارد توقیف شده و توقیف شده به دادگاه کالاهورا ، لاریوخا و دادستان دادگاه عالی لاریوجا تحویل داده شد.

(برای ثبت نام در اشتراک رایگان اخبار ایمنی مواد غذایی ، اینجا را فشار دهید)


منبع: kafsh-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes