استپر موتور زانتیا 2021 اصلی اورجینال

1- در هنگام کاهش سطح روغن ، جهت سرریز کردن روغن, از همان روغن موجود در کارتل استفاده کنیم. • در هنگام باز کردن آن از سرد بودن موتور اطمینان حاصل نمائید و پس از تعویض آن مدار خنک کننده را هواگیری نمائید. در مدلهایی که در عقب ترمز کاسهای دارند برای افزایش کارایی ترمز ما قطعات سیلندر ترمز را تعویض میکنیم. حرف P در این کد موتور به معنای پلاس است. موتور ۹۷ اسبی که اینجوری لش راه نمیره. از همان ابتدا، زانتیا تا سرعت 50 کیلومتر در ساعت چیزی حدود سه متر از پارس جلو می افتد و تا سرعت 120 کیلومتر به بعد چیزی حدود 15 ثانیه طول می کشد تا این زانتیا حدود شش متر جلوتر از پارس قرار بگیرد و این فاصله تا سرعت 160 کیلومتر نزدیک به 12 متر خواهد شد و به نظر می رسد که هر چه سرعت افزایش پیدا می کند فاصله هم رفته رفته بیشتر می شود و زانتیا از پارس جلوتر می رود.بنابراین در تست عملی مشاهده شد که در واقع 90 تا 95درصد فرضیه ارائه شده در مورد شتاب دو خودرو درست پیش بینی شده بود اما در ادامه باید دید که فرضیه برتری کشش زانتیا نیز نسبت به پارس ELX درست است یا نه؟

• از آنجا که خروجی این سنسور بصورت پالس میباشد لذا سیم آن از نوع فویل دار ( یا شیلد دار) است . • زمان TDC سیلندر شمارۀ یک بصورت دو دندانۀ خالی در محل دندانه دار فلایویل مشخص شده است. چراغ عقب این خودروها بصورت فابریک دودی بود. اتاق بسیار جادار و بزرگ زانتیا هم کاملاً راحت و بی سر و صداست و فقط می توان از میزان ارتفاع کم در ردیف عقب برای افراد قد بلند ایراد گرفت. ولی صندوق عقب ۴۷۰ لیتری آن که البته از نیاکانش یعنی ۴۰۵ به ارث رسیده است یک ویژگی بزرگ به شمار میرود. داشبورد جدید پژو پارس با اینکه جلوه بهتری به کابین خودرو میداد ولی یک ویژگی بد هم دارد؛ این داشبورد از جنس «پلاستیک خشک» است که یعنی بعد از چندین سال، سر و صدای داشبورد را هم باید به انواع سروصداهای کابین اضافه کرد! • این سنسور از نوع القائی میباشد، تعیین دورموتور و زاویۀ میل لنگ که زمان پاشش سوخت و جرقه را مشخص مینماید از وظایف این سنسور میباشد . • وظیفۀ این سنسور کمک به سنسور دور موتور در تعیین دقیقتر زمان جرقه و تشخیص سیلندر دارای احتراق ناقص میباشد . • وظیفه آن اعلام دمای مایع خنک کننده به ECU جهت تعیین مقدار پاشش سوخت و زمان جرقه میباشد .

• مقاومت آن در دمای 80 درجه 300 اهم و در دمای 20 درجه 2500 اهم است . • خرابی آن باعث بد کار کردن موتور در دمای پایین یا رقیق سوزی در دمای بالا میگردد. هماهنگی ضرایب گیربکس با منحنی گشتاور موتور بهترین گزینه است. • محل نصب آن در پائین سنسورهای آب بر روی پوستۀ گیربکس میباشد. ولی اگزوزش دولول گیربکس و دیفرانسیلش ریز بوده و صندلیهایش خلبانی جنگنده بمب افکن فانتوم ۲ بوده و دارای چندین آمپر جدا از هم ….. • خرابی آن در سیستم انژکتور بوش اثری ندارد ولی در سیستم ساژم باعث نامنظم کارکردن و خاموش شدن موتور میگردد . ماشین سواری خرید فروش وسایل نقلیه سواری ماشین موتور … هر چند که محصولات ما فقط به انواع ماشین فلزی محدود نمیشوند و شامل انواع محصولات دیگر نیز هستند . ما بیشترین مشکلمان در قسمت ECU با مدلهای زیمنس است که زیاد نیاز به تنظیم و دیاگ شدن دارد. وقتی شما سیستم را در حالت H یا B بگذارید به دلیل قفل شدن تعلیق عملا نباید با ان حرکت کنید و در صورت حرکت با سرعت بالا به سیستم تعلیق اسیب میرساند. با گذشت ۶ سال از پایان تولید، هنوز این کهنسال فرانسوی طرفداران خاص خود را داشته و در محدوده قیمتی پایین تر از ۵۰ میلیون تومان خودرویی توان رقابت از لحاظ شتاب، سرعت و هندلینگ با آن را ندارد.

• همانند دیگر خودرو های فرانسوی قطعات ای خودرو نیز به شدت گران می باشد. • خرابی سنسور ، اتصالی سیمهای آن و قطعی سیم ها توسط دستگاه عیب یاب lexia قابل تشخیص میباشد. • خرابی ، اتصالی و قطعی آنرا lexia نشان میدهد . دستگاه عیب یاب lexia اتصالی ، قطعی و خرابی سنسور را نشان میدهد . دو گزینه سیتروئن زانتیا و نیسان ماکسیما بدون شک هنوز هم از برترین انتخابهای حال حاضر بازار ایران هستند که با وجود داشتن سن نسبتا بالا هنوز هم ابهت، جایگاه و تواناییهای فنی درخور توجه خود را حتی در بازار دست دوم ایران حفظ کردهاند. برخلاف ایمنی ضعیف زانتیا، ویژگیهای مثبتی در این خودرو دیده میشود؛ طراحی بهروز و جوانپسند، پیشرانهی نسبتا قدرتمند، شتاب و سرعت بالا و تعلیق مهندسی و خوب نسبت به زمان خود. فضای داخل کابین در کل مناسب بوده و صندلی ها نیز نسبتا راحت هستند. طراحی XU در سال 1981 با پژو 305 معرفی شد؛ این طراحی با دو یا چهار دریچه در هر سیلندر همراه بود که با سوخت بنزین کار می کرد. شرکت سایپا مدل ۵ در لیفتبک زانتیا را به همراه دو نوع موتور ۱۸۰۰ و ۲۰۰۰ سی سی روانه بازار کرد. را به ECU ارسال میکند .

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد موتور زانتیا بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme bozdurma