[ad_1]

حمایت مالی

هرج و مرجی که همه گیر COVID-19 بر بخش تولید ایجاد کرده است و کسانی که از آن حمایت می کنند ، نیاز به عملکرد موثر و سریع زنجیره تأکید را تأکید می کند.

در هفته های ابتدایی همه گیری بهار سال 2020 ، عادات خرید به طرز چشمگیری تغییر کرد و توانایی شرکت های بسته بندی مواد غذایی ، آشامیدنی و مصرف کننده را در تأمین کالاهای مورد نیاز مشتری به میزان زیاد آزمایش کرد. از تقاضای کاغذ توالت و مواد ضدعفونی کننده دست گرفته تا محصولات خاص در فروشگاه های مواد غذایی ، مصرف کنندگان نگرانی در مورد سلامتی خود و نیاز به آشپزی بیشتر در خانه نشان داده اند.

در همان زمان ، شرکت های خدمات مواد غذایی با بسته شدن یا جابجایی رستوران ها ، کافه های سازمانی و مشتریان مشابه برای صادرات یا کاهش الگوی نشستن در فضای باز ، شاهد کاهش سفارشات بودند.

برای اطلاعات بیشتر روی تصویر کلیک کنید.

تولیدکنندگان مواد غذایی ، آشامیدنی و CPG در میان تغییر و رشد مقررات که در حال حاضر روند کارخانه و کارخانه را پیچیده کرده است ، به همه گیری پاسخ داده اند.

این صنایع به نرم افزار مدیریت کارخانه روی آورده اند تا از معرفی کانالهای تأمین جدید و مشتریان گرفته تا ایمنی کارگران در تأسیسات و زمینه ها ردیابی کنند. این شامل تغییر در برنامه های کاری ، ردیابی کارمندان تحت قرنطینه COVID-19 و سیاست های جدید فاصله اجتماعی و غربالگری اساسی قبل از شیفت است.

نرم افزار SafetyChain متوجه علاقه همه گیر شرکت های مواد غذایی ، آشامیدنی و CPG و مشتریانی شده است که سیستم عامل های خود را برای پاسخگویی به چالش های COVID-19 برای مشتریان بالقوه با مشکلات سیستم کاغذی و دیجیتال تطبیق می دهند.

باری مکسون ، مدیر عامل و بنیانگذار SafetyChain ، گفت: “یک عنصر کاملا جدید از نرم افزار مدیریت گیاه وجود دارد که اکنون شروع به افشای کل بخش EHS (بهداشت و ایمنی) گیاه می کند.” “COVID به صنعت نشان داد كه چطور بستری مانند این می تواند خیلی راحت با روش كاملی جدید تجارت سازگار شود زیرا زیرساخت (نرم افزار) در آنجا بود.”

شرکت ها موجودی تجهیزات حفاظت شخصی را ردیابی می کنند ، مشخصات کارخانه را برای پیکربندی سیاست های فاصله اجتماعی در خط تولید و انبارها بررسی می کنند و حتی نیاز به تهویه را برای انتشار ویروس در نظر می گیرند.

ماکسون گفت که با یک معاون ارشد کیفیت در شرکتی که از پلتفرم SafetyChain استفاده می کند صحبت کرده است ، که پس از گذراندن آزمایش COVID-19 مجبور به قرنطینه در خانه شد.

ماكسون گفت ، او به من گفت كه با اين واقعيت منفجر شد كه وقتي در خانه قرنطينه شد ، مي توانست بفهمد چه اتفاقي در هر 18 گياه كشور در زمان واقعي مي افتد.

انطباق با الزامات نظارتی
مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها و سازمان غذا و دارو تأکید کردند که بیماری همه گیر نگران کننده ایمنی کارگران است ، نه ایمنی مواد غذایی. اما این ویروس به شدت بر نحوه تجارت شرکت های مواد غذایی و آشامیدنی در کارخانه های خود تأثیر گذاشته است ، از جمله ممیزی ایمنی مواد غذایی که توسط قانون نوسازی ایمنی مواد غذایی اعمال شده است.

در مارس 2020 ، FDA با استناد به محدودیت های سفر ، بازرسی شخصی از موسسات غذایی خارجی را متوقف کرد. بازرسی های مرزی ادامه یافت ، اما ممیزی های چشمی “مهم” برای مأموریت های ممیزی در ایالات متحده با افزایش مشکل محدودیت های سفر ، عادی شد.

در نوامبر سال 2020 ، توافق نامه تجارت سبز برگ کالیفرنیا و تولیدکنندگان غربی به نمایندگی از تولیدکنندگان محصولات ، یک برنامه حسابرسی مجازی را برای کمک به صنعت در حفظ انطباق با FSMA ارائه دادند. FDA همچنین علاقه خود را به ممیزی های مجازی حتی پس از شیوع اعلام کرده است.

ماکسون گفت ، نرم افزار مدیریت گیاه می تواند این نظارت خارج از سایت را تسهیل کند.

وی گفت: “شما دیگر نمی توانستید سفر كنید ، اما هنوز مجبور بودید به كار خود ادامه دهید ، شما باید كارخانه خود را ادامه دهید.” چگونه تأمین کنندگان خود را بررسی می کنید؟ نمی توانید بروید آنها را ببینید. چگونه GFSI را حسابرسی کنیم ، اما نمی توانیم در فضای خود حسابرس داشته باشیم؟ . . . ناگهان مجبور شدیم کار دیگری را یاد بگیریم زیرا این محدودیت های سفر و حضور فیزیکی که طرز فکر ما در مورد تجارت را تغییر می دهد. “

همه گیری بر لزوم اشتراک گذاری آسان داده ها با تأمین کنندگان و مشتریان تأکید می کند. نرم افزار مدیریت گیاه بر اساس SaaS (نرم افزاری به عنوان یک سیستم) است که به کاربران امکان انعطاف پذیری می دهد.

“مشتریانی داریم که از آن برای انجام ممیزی استفاده کرده اند. ما مشتریانی داریم که هم اکنون تولیدکنندگان مشترکی دارند که داده های خود را مستقیماً از طریق سیستم ارائه می دهند. ” “آنها نیازی به بررسی دستی سوابق یا بازدید از امکانات ندارند و می توانند کیفیت و انطباق را در زمان واقعی ببینند.”

ایمنی مواد غذایی
این بیماری همه گیر باعث گسترش سرعت عصر جدید “ایمنی غذایی دقیق تر” توسط FDA از بهار سال 2020 تا تابستان شد. این ابتکار تأکید بر نیاز شرکتهای غذایی ، به ویژه تأمین کنندگان سبزیجات برگ دار ، برای دور ریختن سوابق کاغذی به نفع ابزارهای دیجیتالی است. هنگامی که FDA پاییز سال گذشته از قانون قابل ردیابی مورد انتظار برای پوشش سبزیجات برگ دار و سایر مواد غذایی و غذاها رونمایی کرد ، ثبت سوابق دیجیتال مورد نیاز نبود.

FDA با موانعی برای شیوع E. coli در سبزیجات برگ دار مواجه شده است ، زیرا تحقیقات در برخی موارد انتقال اسناد کاغذی و اطلاعات دست نویس را شامل می شود. از طریق قانون ردیابی ، FDA می گوید که شرکت ها باید ظرف 24 ساعت از درخواست ، صفحه گسترده ای با اطلاعات ردیابی را به آژانس ارسال کنند.

ماکسون گفت شرکت هایی که از راه حل های نرم افزاری مدیریت گیاهان برای نظارت بر ایمنی مواد غذایی استفاده می کنند می توانند الزامات گزارش FDA را برآورده کنند و داده ها را با خرده فروشان و سایر مشتریان با مجموعه نیازهای خود برای تامین کنندگان به اشتراک بگذارند.

وی گفت: “مشتریان ما در حال کسب و کار و گسترش رد پای خود با مشتریان خرده فروشی هستند زیرا آنها به داده هایی دسترسی دارند که می توانند درجه بالاتری از انطباق را نشان دهند.”

(برای ثبت نام در اشتراک رایگان اخبار ایمنی مواد غذایی ، اینجا را فشار دهید.)

[ad_2]

منبع: kafsh-news.ir

ایندکسر