از قربانیان شیوع لیستریا در سال 2015 که مربوط به بلو بل است ، دعوت شده است تا پرونده کروسه را پیگیری کنند


قربانیان بیماری های ناشی از غذا غالباً آنقدر زیاد هستند که دولت می خواهد از اینترنت برای ارتباط با آنها در مورد جرایمی که اغلب سالها بعد اتفاق می افتد استفاده کند.

دادستان های فدرال ، که قصد دارند رئیس جمهور سابق کرم های بلو بل کروز را در ماه جولای به دادگاه بیاورند ، به قاضی گفته اند که این دقیقاً مورد است. آنها روز جمعه ، 12 فوریه ، دادخواست دادخواست كردند و خواستار صدور حكم دادگاهي شدند كه به وزارت دادگستري (DOJ) اجازه مي دهد تا قانون حقوق قربانيان جنايت را “با استفاده از اقدامات جايگزين معقول براي آگاه كردن قربانيان ناشناخته احتمالي” در پرونده كروسه انجام دهد. متهم به اتهامات متعدد به کلاهبرداری و توطئه در ارتباط با اپیدمی کشنده لیستریا متهم است

در این پیشنهاد آمده است: “به طور خاص ، ایالات متحده با انتشار اطلاعاتی در مورد پرونده در وب سایت قابل دسترسی وزارت دادگستری ، با توجه به 18 USC d 3771 (d) (2) سفارشی را درخواست می کند.”

در کیفرخواست جدید قانون آمده است:

  • حقوق مشخصی را برای قربانیان در دادرسی کیفری فدرال فراهم می کند ، از جمله حق “اطلاع رسانی معقول ، دقیق و به موقع” از دادرسی عمومی و حق “مشاوره با وکیل دولت در پرونده”.
  • علاوه بر این ، این مقررات فراهم می کند که آژانس های ایالات متحده “تمام تلاش خود را برای اطمینان از آگاهی و اعطای حقوق توصیف شده به قربانیان جرم به کار می گیرند. . . “
  • قربانی یک جرم را به عنوان “شخصی به طور مستقیم و بلافاصله آسیب دیده” در نتیجه ارتکاب جرم فدرال تعریف می کند.
  • اذعان می کند که ، برای جرایمی که شامل چندین قربانی می شود ، دادگاه اختیار اتخاذ رویه هایی را دارد که بی جهت تخلفی برای دادرسی کیفری نخواهد داشت. “

وكلاي DOJ مي گويند در صورتي كه دادگاه تشخيص دهد تعداد قربانيان جرم قادر به اعطاي حقوق توصيف شده در بخش (الف) به همه آنها نيست ، دادگاه براي اجراي اين فصل يك روال منطقي تعيين خواهد كرد كه اين امر غيرقانوني نيست. تولید را پیچیده یا طولانی می کند.

“در این پرونده ، متهم پل کروز به اتهام شش فقره کلاهبرداری بدنی و یک توطئه برای ارتکاب کلاهبرداری در رابطه با نقش ادعایی خود در کلاهبرداری از مشتریان شرکتی که رئیس آن بود ، Blue Bell Creameries ، در مورد آلودگی احتمالی محصولات بستنی شرکت “، دادستان ها گفتند.

“رفتار ادعایی متهم در کیفرخواست در تاریخ 20 اکتبر سال 2020 به این دادگاه به تفصیل شرح داده شده است. در نهایت بستنی آلوده توسط تعدادی از مشتریان نهادی و تعداد نامعلومی از مصرف کنندگان خریداری شد.”

آنها می گویند که پرونده Cruze تحت “چندین قربانی جرم” به استثنای قانون قربانیان جرم قرار دارد و معتقد است شناسایی ، یافتن و ارائه اعلان های نامه شخصی به همه ناشناخته ها طبق ماده 3771 (d) (2) “غیرممکن” است ، قربانیان انحصاری بالقوه.

در این پیشنهاد آمده است: “اطلاع از پرونده و مراحل بعدی با انتشار در وب سایت رسمی وزارت دادگستری” پرونده بزرگ “یک رویه منطقی است که قانون را اجرا می کند و دادرسی عمومی را به طور غیرقانونی پیچیده یا طولانی نمی کند.”

“برای این منظور ، وب سایت عمومی وزارت دادگستری از قبل حاوی بیانیه ای در مورد این پرونده و حقوق قربانیان است ، تا اعلان اضافی را به تمام قربانیان احتمالی ناشناخته ارائه دهد. دولت این اطلاعات عمومی را که به طور گسترده در دسترس است و به راحتی در دسترس است ، ارائه می کند که در مورد چندین قربانی جرایمی که شناسایی ، یافتن و ارائه اعلان های شخصی به قربانیان احتمالی غیرممکن است ، مطابق با الزامات قانون است.

وكلاي دولت مي گويند حقوق مندرج در قانون فقط توسط قربانيان جرم ، وكلاي آنها و وكلاي دولت قابل مطالبه است. در نتیجه ، مواضع متهم در مورد این اطلاعیه نیازی به تصمیم گیری از دادگاه ندارد. مدافعان پاسخی به این پیشنهاد ندادند.

به ویژه ، دولت از دادگاه خواست كه اطلاعات مربوط به پرونده كروسه را در وب سایت وزارت دادگستری برای پرونده های بزرگ منتشر كند.

وکلای دولت ، وب سایت بزرگ پرونده DOJ را م mostثرترین راه برای مطلع ساختن قربانیان شیوع لیستریا در سال 2015 از روند پیشرفت پرونده می دانند.

(برای ثبت نام در اشتراک رایگان اخبار ایمنی مواد غذایی ، اینجا را فشار دهید.)


منبع: kafsh-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme bozdurma