[ad_1]

ثبت نام در دومین اجلاس سالانه امنیت غذایی آفریقای جنوبی ، که در 8-9 ژوئن برگزار می شود ، آزاد است و از همه متخصصان ایمنی مواد غذایی دعوت می شود تا به این رویداد مجازی بپیوندند.

نمایندگان می توانند یک یا دو روز ثبت نام کنند. قیمت پرندگان زودرس تا 30 آوریل اعمال می شود. فرصت های حمایت مالی نیز وجود دارد که شامل اسلات اسپیکر برای اسپانسرها برای نمایش خدمات و لوازم آنها است.

اجلاس ایمنی غذا در سال 2021 یک کار تیمی بین مشاوره Anelich و Food Focus است. موضوع اجلاس امسال “پیوستن نیروها برای غذای سالم اکنون برای یک فردای سالم” است.

اولین اجلاس ایمنی مواد غذایی در آفریقای جنوبی در سال 2020 بر آموزه هایی بود که در طی همه گیر جهانی COVID آموخته بود. به گفته برگزارکنندگان این رویداد ، اگرچه هنوز همه گیری همه گیر در سال جاری است ، اما رسیدگی به موضوعات مربوط به ایمنی غذا در صنعت جهانی غذا بسیار ضروری است.

پروفسور لوسیا آنلیچ از مشاوره آنلیچ ، سازمان دهنده و سخنران اجلاس ، گفت: “مدرس ما یک بار دیگر از معتبرترین متخصصان ایمنی غذا در سطح ملی و بین المللی تشکیل شده است.”

“ما بر روی انواع خطرات ایمنی غذا ، از جمله مایکوتوکسین ها ، خطرات مختلف بیولوژیکی ، مواد آلرژی زا ، نظارت بر محیط زیست ، استفاده مجدد از آب در صنایع غذایی ، تقلب غذایی ، فرهنگ ایمنی مواد غذایی و موارد دیگر تمرکز می کنیم.

به گفته لیندا جکسون از Food Focus ، یکی از سازمان دهندگان ، برنامه امسال تعامل عملی تر با نمایندگان ، به عنوان مثال در مورد خطرات غذایی و فرهنگ ایمنی غذا ، چندین میزگرد و زمان کافی برای س questionsالات ، و همچنین سهولت بزرگ استفاده از سیستم عامل مجازی

این اجلاس با هدف مدیران / متخصصان ایمنی غذا ، دانشمندان مواد غذایی ، تکنسین های مواد غذایی ، مدیران ریسک ، دانشجویان علوم غذایی / فناوری غذایی (نرخ ویژه دانشجویان اعمال می شود) ، مدیران کنترل کیفیت ، مدیران تضمین کیفیت ، تنظیم کنندگان و همه افرادی که در صنایع غذایی کار می کنند .

برای اطلاعات بیشتر یا ثبت نام ، لطفاً به سایت www.foodsafetysummit.co.za مراجعه کنید.

(برای ثبت نام در اشتراک رایگان اخبار ایمنی مواد غذایی ، اینجا را فشار دهید.)

[ad_2]

منبع: kafsh-news.ir

ایندکسر