اجلاس ایمنی مواد غذایی قبل از اجلاس یک وبینار ارائه می دهد: نحوه کار موثر با بخشهای شرکت شما


در تاریخ 13 آوریل ، ساعت 2 بعد از ظهر EDT ، اجلاس ایمنی مواد غذایی قبل از اجلاس میزبان یک وبینار مجازی با عنوان “نحوه کار موثر با بخش های شرکت شما” بود. سخنران مهمان Sharon Beals SVP ، ایمنی غذا و کیفیت غذا از CTI با باربارا VanRentergem ، مدیر مسئول مجله ایمنی مواد غذایی ، مجری برنامه خواهد بود.

مسئولان اجلاس ایمنی غذا می گویند این وبینار بر روی چگونگی برقراری ارتباط بین بخش ها برای کار موثر با یکدیگر تمرکز خواهد کرد.

“از آنجا که همه ما در یک تیم هستیم ، چرا کشیدن در یک جهت بسیار دشوار است؟” مقامات اجلاس در بیانیه ای گفتند ، ما به عنوان افراد داده محور در میز ، نمی توانیم بفهمیم که چرا دیگران هنگام صحبت ما گوش نمی دهند. “جداول را برگردانید و با کلماتی صحبت کنید که طنین انداز است: ROI برای تیم مالی ، EQ برای تیم HR ، کارایی برای عملیات و غیره. آنچه اندازه گیری می شود انجام می شود؛ KPI هایی که از مرزهای وزارتخانه طنین انداز می شوند و تیم های مختلف را گرد هم می آورند کدامند؟ “

شرون بیلز 40 سال تجربه در زمینه ایمنی مواد غذایی دارد. این راهنما و پشتیبانی استراتژیک ، عملیاتی و فنی در زمینه حیاتی ایمنی / کیفیت غذا برای هفت تأسیسات تولیدی و همچنین مشتریان و تأمین کنندگان ارائه می دهد.

باربارا وان رنترژم ، به عنوان مدیر مسئول یک مجله ایمنی مواد غذایی ، مسئولیت نظارت بر فعالیت های تحریریه مجلات را بر عهده دارد. نوشتن مطالب سرمقاله ؛ سفر به کنفرانس ها و کنفرانس های مطبوعاتی و ارائه آنها. و دعوت و مصاحبه از میهمانان برای پادکست ها.

می توانید برای وبینار در اینجا ثبت نام کنید. شرکت کنندگان ثبت نام شده همچنین می توانند وبینار را در صورت درخواست پس از رویداد مشاهده کنند.

اجلاس ایمنی مواد غذایی

اجلاس امسال ایمنی مواد غذایی از 11 تا 13 مه در عمل برگزار می شود.

در تعهد مداوم در اولویت قرار دادن سلامت و ایمنی شرکت کنندگان ، غرفه داران ، سخنرانان و کارکنان ، اجلاس ایمنی مواد غذایی به عنوان یک رویداد کاملاً مجازی امسال ارائه خواهد شد. آنها برای افزایش موفقیت پلت فرم مجازی قدرتمند ما تلاش می کنند تا موثرترین راه حل های ایمنی مواد غذایی را در قالبی ایمن و جذاب به شرکت کنندگان ارائه دهند.

اجلاس ایمنی غذا به ارائه اطلاعات حائز اهمیت و مأموریت مهم برای کمک به همه بخشهای زنجیره تأمین مواد غذایی و آشامیدنی برای نظارت ، محافظت و رسیدگی به موضوعات ایمنی غذا به حاضران اختصاص دارد.

بروشور کامل دیجیتال را اینجا ببینید.

(برای ثبت نام در اشتراک رایگان اخبار ایمنی مواد غذایی ، اینجا را فشار دهید.)


منبع: kafsh-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme bozdurma