آزادی غذا در کشورهای مختلف معنای متفاوتی دارد


کمیته خدمات بشردوستانه مجلس نمایندگان مونتانا لایحه آزادی غذا را که قبلاً توسط مجلس سنا 31 تا 18 به تصویب رسیده است ، می شنود.

جلسه دادرسی عمومی با همان لایحه ای که اوایل سال جاری روند کار در هلنا ، MT آغاز شده است نخواهد بود. دلیل این امر آنست که سناتور گرگ هرتز ، R-Polson ، به عنوان اصلی ترین حامی مالی ، با گذر از مکانیسم های قانونگذاری تغییراتی در لایحه 199 سنا اعمال کرده است.

زبان اصلی SB 199 بیش از 1.1 میلیون دلار در سال برای مودیان در مونتانا هزینه دارد ، و این یک برنامه بازرسی گوشت فدرال را تهدید می کند.

اما هرتز باعث شد آن از بین برود. در یادداشت مالی جدید آمده است که اداره دامپروری مونتانا انتظار دارد “به دلیل این لایحه قطارهای کوچک سریع سریع”. اما می گوید ، “برنامه بازرسی گوشت در مونتانا که توسط دولت مجاز شده است ، با تصویب SB 199 ، به عنوان اصلاح شده ، به خطر نخواهد افتاد.”

طبق تبصره جدید مالی ، SB 199 برای مودیان در مونتانا یک پنی هزینه نخواهد داشت. هرتز ، خرده فروش از طریق تجارت ، یادداشت مالی جدید را با اصلاح بخش 7 (الف) دریافت کرد تا بگوید گوشت یا فرآورده های گوشتی که توسط یک پروانه دولتی یا تصویب شده توسط شرکت گوشت فدرال پردازش شده است “نمی تواند در آشپزی خانگی استفاده شود. “

یک تولید کننده کوچک که سالانه کمتر از 1000 پرنده را ذبح می کند ، نباید محصولات تقلبی یا بدون مارک تولید کند.
زبان تصحیح همچنین علائم هشدار دهنده شیر خام را اضافه کرد. در این بیانیه آمده است: “مطالعات نشان داده است كه شیر خام و فرآورده های لبنی خام گاوها ، بزها و گوسفندها می توانند عفونت های باكتریایی را تهدید كننده زندگی باشند.” پنیر و سایر محصولات لبنی.

آزادی غذا در مجمع عمومی کالیفرنیا کمی متفاوت است. اقدامات بهداشت عمومی همه گیر که به عنوان ملاحظات موقتی برای COVID-19 پدیدار شده است ، دائمی خواهد شد. صورتحساب های غذایی رایگان باعث می شود رستوران ها در فضای باز بنشینند و کوکتل بفروشند.

SB 314 ، با حمایت مالی سناتور اسکات وینر ، D-San Francisco ، گزینه های دائمی برای نشستن در فضای باز و الکل را به عنوان مقررات موقت همه گیر اعمال می کند. این امر همچنین به دو رستوران دارای دو مجوز مشروبات الکلی امکان می دهد تا فضای مشابهی را ارائه دهند.

سناتور Bill Dodd ، D-Napa ، نیز لایحه فروش قانونی کوکتل برای وعده های غذایی همراه با غذا برای صادرات را ارائه داد.

با بازگشت به مونتانا ، عنوان رسمی قانون انتخاب غذای محلی مونتانا است. برخی از تولیدکنندگان مواد غذایی خانگی را از برخی مجوزها و مجوزها معاف می کند.

هدف از این قانون امکان فروش و مصرف غذاهای خانگی و محصولات غذایی و تشویق گسترش فروش محصولات کشاورزی از دامداری ها ، مزارع و تولیدکنندگان خانگی و دسترسی مواد غذایی و محصولات غذایی خانگی به مصرف کنندگان نهایی مطلع توسط تسهیل خرید و مصرف محصولات کشاورزی تازه و محلی ؛ بهبود اقتصاد کشاورزی ؛ و اطمینان از دسترسی بدون مانع شهروندان مونتانا به غذای سالم از منابع شناخته شده.

این امکان تحویل غذا را فراهم می کند ، که به معنای انتقال محصول در نتیجه معامله بین تولید کننده و کاربر نهایی آگاه است. این اقدام ممکن است توسط تولید کننده یا تولید کننده تعیین شده وی در یک مزرعه ، مزرعه ، خانه ، اداره ، رویداد اجتماعی سنتی در جامعه یا مکان دیگری که بین تولید کننده یا نماینده و کاربر نهایی آگاه توافق شده انجام شود.

“مصرف خانگی” به معنای مصرف غذا یا مواد غذایی در یک خانه خصوصی است. یا مصرف غذا یا غذا از یک خانه خصوصی.

در صورت تصویب ، این بزرگترین بررسی سیاست غذایی در مونتانا از سال 2015 به بعد است.

(برای ثبت نام در اشتراک رایگان اخبار ایمنی مواد غذایی ، اینجا را فشار دهید.)


منبع: kafsh-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme bozdurma