[ad_1]

FDA دریافت که “آب واقعی” فوق الذکر مرتبط با شیوع هپاتیت هنوز به صورت آنلاین فروخته می شود. این آژانس از مردم می خواهد که آب ننوشند و درمورد افرادی که آن را می فروشند گزارش دهند.

امروز در بیانیه سازمان غذا و دارو آمده است که آژانس در تلاش است تمام محصولات دیگر را پیدا کند تا اطمینان حاصل کند که دیگر در دسترس مصرف کنندگان نیست. عموم مردم موظفند هر کالای ارائه شده برای فروش را به هماهنگ کننده شکایات مصرف کننده FDA در منطقه خود گزارش دهند.

“علاوه بر این ، FDA در حال انجام یک حسابرسی برای ارزیابی اثربخشی تشنج داوطلبانه است که توسط Real Water Inc آغاز شده است. از تاریخ 31 مارس 2021 ، حسابرسی نشان داد که قبل از تماس با FDA ، تعدادی از توزیع کنندگان به طور مستقیم اخطار برداشت از شرکت را دریافت نکرده اند. علاوه بر این ، از تاریخ 31 مارس 2021 ، شرکت Real Water Inc. با توجه به اخطار عمومی به روز شده FDA ، علی رغم صدور اعلامیه فراخوان ، همچنان در حال تبلیغ این محصول در رسانه های اجتماعی است.

“بنابراین ، FDA تأکید می کند که بسیار مهم است که مصرف کنندگان ، رستوران ها ، توزیع کنندگان و خرده فروشان از مصرف آب قلیایی Real Water ، نوشیدن غذا ، پخت و پز ، فروش یا سرو آن خودداری کنند.”

FDA همچنین توصیه می کند که به حیوانات خانگی آب داده نشود.

در گزارشی از تحقیقات نوادای جنوبی آمده است: “پنج کودک در اواخر سال 2020 در شهرستان کلارک بستری شدند ، اما همه آنها بهبود یافتند.” منطقه بهداشتی مستقر در لاس وگاس گزارش های اولیه پنج مورد هپاتیت حاد غیر ویروسی حاد را در نوامبر سال 2020 دریافت کرد.

“بیماران در چهار خانوار مختلف زندگی می کردند. شش نفر دیگر گزارش کردند که علائم کمتری را تجربه کرده اند ، که شامل استفراغ ، حالت تهوع ، از دست دادن اشتها و خستگی است. این بیماران شامل سه بزرگسال و سه کودک هستند. “

این آژانس در روزهای اخیر گفت که این شرکت که در هندرسون ، اچ بی و مسا در آریزونا امکاناتی دارد ، در بررسی شیوع چندین مورد هپاتیت حاد غیر ویروسی همکاری نکرده است. تنها وجه مشترک بین بیماران ، مصرف محصولات واقعی آب است.

محققان FDA نتوانسته اند تحقیقات را در تأسیسات Real Water Inc انجام دهند. در هندرسون ، HB و Mesa ، AZ و سوابق درخواستی را دریافت نکرده است. در نتیجه ، در 23 و 25 مارس ، FDA درخواست بایگانی را تحت بند 414 قانون فدرال غذا ، دارو و لوازم آرایشی صادر کرد. “

محصولات گنجانده شده شامل: ظروف 5 گالنی و 3 گالنی که از طریق تحویل در خانه / اشتراک به فروش می رسند ، بطری هایی با اندازه های مختلف به صورت آنلاین و در فروشگاه ها و کنسانتره Real Water به صورت آنلاین فروخته می شوند. بیانیه مطبوعاتی این شرکت همچنین شامل 1.5 لیتر ، 1 لیتر ، 500 میلی لیتر و 1 گالن بطری آب قلیایی آماده نوشیدن و 4 اونس است. تمرکز.

طبق یک اعلامیه مطبوعاتی از آب واقعی ، محصولات آب قلیایی خارج شده در سراسر کشور در دسترس است ، اما ظروف 5 گالنی در مناطق زیر توزیع شده است: بیشتر منطقه لاس وگاس ، منطقه ساحلی کالیفرنیای مرکزی ، شمال لس آنجلس ، کالیفرنیا و جنوب سانتا باربارا ، کالیفرنیا و ققنوس ، آریزونا.

آب آلوده به هپاتیت بعید به نظر می رسد ، بو یا طعم آن با آب غیر آلوده متفاوت باشد. هرکسی که هر یک از آبهای درگیر را مصرف کرده و علائم هپاتیت در او ایجاد شده است باید به پزشک مراجعه کند.

علائم انواع هپاتیت ، از جمله هپاتیت غیر ویروسی ، مشابه است و ممکن است شامل تب ، خستگی ، کاهش اشتها ، حالت تهوع ، استفراغ ، درد شکم ، ادرار تیره ، حرکات روده ای خاکستری یا خاکستری ، درد مفاصل ، زردی چشم و زردی کسانی که این علائم را تجربه می کنند باید با پزشک خود تماس بگیرند.

(برای ثبت نام در اشتراک رایگان اخبار ایمنی مواد غذایی ، اینجا را فشار دهید.)

[ad_2]

منبع: kafsh-news.ir

ایندکسر